Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O huy ale tu niektorzy pyerdola kocopoly xDDDD druzyna roziego ktora juz wieszalaby naszym kopaczom medale i to najlepiej zlote vs druzyna duposciskow weganow niejanuszy i innych wynalazkow ktora pilke zna z pesa.

 

Fakty sa takie ze juz niedlugo przez miesiac bedzie trwalo swieto. No nie sa to moze MŚ ale i tak pilka reprezentacyjna i te najwieksze turnieje to <3 Juz nie moge sie doczekac, bo na lige mistrzow i inne barcelony z realem to juz bym sie wylac nawet nie chcial. A co do reprezentacji pzpn to:

- napewno lepsi pilkarze niz na euro2012 ale grupa trudniejsza 

- napinka podoba jak 4 lata temu wiec jak to wszystkie yebnie to chce zobaczyc te wasze miny drodzy patrioci xDDD

- stac ich na wyjscie z 2 miejsca ale tyle razy dawali dupy ze trzeba miec guwno w glowie zeby tak bardzo w nich wierzyc

 

No ale zamiast sie cieszyc ze przez miesiac beda graly prawie dzien w dzien najlepsze reprezentacje (kolo huja mi lata ze polska awansowala bo to na razie zaden wyczyn) to robicie z siebie debili

 

 

 

PS. Niech ktos odpali forumowego typera tak jak przy okazji ostatnich turniejow

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Smieszne jest to ze w temacie o Euro 2016 Francja jest poziom, mozna wejsc i poczytac ciekawe posty a do tego tematu wchodza same Janusze futbolu o zerowym pojeciu o reprezentacji i pilce ogolnie.

 

Zamiast sie cieszyc ze Euro, atmosfera w druzynie, przygotowania ida swietnie, pilkarze sa wybierani do 11 w swoich ligach to te cymbaly tu wchodza i pisza ze Polska przegra.

 

No boli mnie to i irytuje. Proponuje ten temat zmienic na Reprezentacja Polactwa.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Turniej jak turniej, wszystko jest możliwe. Możemy zająć czwarte miejsce w grupie, a możemy dojść nawet do finału, bo czemu niby nie. Nie takie rzeczy się zdarzały w piłce nożnej. Mamy 5-6 world klasa graczy, do tego drugie tyle średniaków i jeśli wszyscy dadzą z siebie wszystko plus wyleje morze farta i może być świetny wynik.

Z drugiej strony Irlandii i Ukrainy nie traktuję jak ogórków, więc czwartego miejsca w grupie nie wykluczam, nawet ich specjalnie hejtowac nie będę. Grunt, że dużymi krokami nadchodzi wielkie piłkarskie święto i będzie mnóstwo emocji, zabawy itp. Byle zamachów nie było.

Odnośnik do komentarza

Byle zamachów nie było.

 

W świetle tego co obecnie dzieje się we Francji, to kwestia zamachów terrorystycznych wydaje się być drugoplanowym problemem. To w ogóle jest niezły motyw, bo ludzie i polskie media już są nakręceni na Euro, podczas gdy na dzień dzisiejszy ta impreza nie jest w stanie zostać przeprowadzona w tym kraju w sposób niewadliwy.

Odnośnik do komentarza

Beznadziejny to jesteś ty. Biegasz za nim po całym forum i się dopyerdalasz na siłę. Dorośnij.

nie na siłe. Ten koles to jakis zakompleksiony hipster ktory po tym jak przeszedl na weganizm i ubral rurki to wszedzie widzi polaczków i januszy to zreszta połowa jego postów.

 

Yakubu dobrze pisze np. Ci ktorzy pisza acha na pewno nie wyjdziemy z grupy to ja nie wiem jacys wieczni pesymisci. Moze wyjdziemy moze nie, turniej ma dosc łatwe ramy (np awans z 3 miejsca), skład Polski najlepszy od lat i co? I chu.j juz na pewno nie wyjdziemy jedzmy ku.rwa do domu nim kopniemy piłke. Jak ja nie cierpie takiej postawy wieczni narzekacze przez ktorych w Polsce zyje sie ciezko. Zawsze nie i ku.rwa nie nic sie nie sa.

 

Gardze

Odnośnik do komentarza

Yakubu dobrze pisze np. Ci ktorzy pisza acha na pewno nie wyjdziemy z grupy to ja nie wiem jacys wieczni pesymisci. Moze wyjdziemy moze nie, turniej ma dosc łatwe ramy (np awans z 3 miejsca), skład Polski najlepszy od lat i co? I chu.j juz na pewno nie wyjdziemy jedzmy ku.rwa do domu nim kopniemy piłke. Jak ja nie cierpie takiej postawy wieczni narzekacze przez ktorych w Polsce zyje sie ciezko. Zawsze nie i ku.rwa nie nic sie nie sa.

Gardze

 

Nie wiem ile ty masz lat ale ja juz troche hajpu na reprezentacje przemaglowalem w zyciu. A to awans od x lat na MS, a to pierwszy awans na Euro, a to Engel fotografuje sie z pucharem, a to Smolarek i Olisadebe nas poprowadza, a to Euro u nas, a to grupa smiechu. I co?

 

I ch.uj.

 

Takze pozwol z laski swojej, mi i innym podobnym osobom wykazac jednak troche pesymizmu. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Ale ja jestem realistą i wiem ze z Niemcami bedzie 3-1 dla kogo mówic nie musze a dwa pozostałe mecze nie bedą lekkie i moze sie zdarzyc klops. Moze ale nie musi mamy kilka fajnych grajków przeciez po co siac defetyzm jak to znow nie wyjdziemy?

 

Takie pyerdolenie zeby pyerdolic. Pamietam dobrze kadre Engela nie udalo sie i ch.uj ile lat temu to bylo, teraz jest teraz i jest szansa realna podkreslam ze sie uda. Tyle.

Odnośnik do komentarza

No byla i nie wyszlo. Choc bylo trudniej bo Portugali lepsza niz teraz chyba i gospodarz. Tylko chodzi mi o ta mentalnosc: czaje gdyby w grupie obok Niemiec byly dajmy na to Anglia i Portugalia. Gdyby ktos wtedy mowil damy rade Lewy i hejooo to zgoda. Ale tak? Gramy i walczymy, patrze z optymizmem na wynik. Szansa jest niemała. A ten polski pesymizm to mnie strasznie wkur.wial zawsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...