Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)a Krychowiak przez specjalistów na świecie określany jest jako WORLD CLASS, jeden z kilku najlepszych dmf, a ci się dziwią czemu odszedł z dobrej Sevilli do jednego z kilku najlepszych klubów na świecie, który jest skupiskiem największych gwiazd piłki nożnej. Trzymajcie mnie xdd No nie wiem, słyszeliście o czymś takim jak ambicja? O czymś takim jak chęć bycia najlepszym?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PSG jednym z najlepszych klubów na świecie? Kto to ustalał? Przecież oni nawet nie potrafią awansować do półfinału LM xD I to ileś sezonów z rzędu. Z tymi gwiazdami to też bez przesady, dogorywający Thiago Silva, Verratti, Di Maria i od biedy Cavani choć coraz mniej osób traktuje go poważnie.

 

To nie jest normalne że przez jakiś czas piłkarz jest uważany za jednego z najlepszych DPM świata a potem w meczach z Kazachstanem i Armenią jest praktycznie najgorszy na boisku.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Z Euro pamietam Pazdana, nietrafiajacego Milika, Kapustke. Krychowiak mi nie utkwil w glowie. A zawsze na niego patrze bardziej bo ciekawi mnie ta jego obecnosc w lidze hiszpanskiej i powod dla ktorego tam trafil. Nie mowie, ze mecz z Niemcami mial slaby, po prostu ja go nie pamietam juz. Trzy mecze eliminacji na jesien i tez niebardzo.

Odnośnik do komentarza

To nie jest normalne że przez jakiś czas piłkarz jest uważany za jednego z najlepszych [POZYCJA] świata a potem w meczach z [NIBY SŁABY TEAM 1] i [NIBY SŁABY TEAM 2] jest praktycznie najgorszy na boisku.

 

Kibice każdej reprezentacji po niezadowalającym meczu.

 

 

No nie no, nie jest w idealnej formie, przez lata był, także w kadrze której był najlepszym graczem na Euro, teraz przez miesiąc nie jest - to już cofamy, zawsze był beznadziejny. Najgorszy piłkarz Reims i kadry w każdym meczu, przypadkowy szacun na Zachodzie bo wiadomo, oni tam głupi.

 

Nagłówki w prasie oczywiście muszą teraz być "KRYZYS KRYCHOWIAKA!!! CO POCZNIEMY???". Przynajmniej chłosta by mu się przydała za taką zdradę narodu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

(pipi) Krychowiak przez specjalistów na świecie określany jest jako WORLD CLASS, jeden z kilku najlepszych dmf, a ci się dziwią czemu odszedł z dobrej Sevilli do jednego z kilku najlepszych klubów na świecie, który jest skupiskiem największych gwiazd piłki nożnej. Trzymajcie mnie xdd No nie wiem, słyszeliście o czymś takim jak ambicja? O czymś takim jak chęć bycia najlepszym?

Ambicja xD przeciez on z sevikla by wiecej osiagnal niz z psg. Zawodowy sport to praca, zaproponowali wieksza kase, to przeszedl po co doszukiwac sie czegos czego nie ma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Krychowiak - super stylówa. Kocham  :empathy:

 

A co do Teo, to Nawałka na konferencji dzisiejszy mecz tak podsumował:

 

"Nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi o podejście zawodników podczas zgrupowań. Porównując dwa ostatnie mecze - z Danią i Armenią, wystarczy spojrzeć na skład. Brakowało nam dwóch kluczowych zawodników. Dlatego ta jakość była zupełnie inna. Zawodnicy, którzy pukają do reprezentacji, muszą cały czas pracować nad tym, aby zaistnieć w drużynie. Dzisiaj wyglądało to źle. Wydawało się, że grając dwójką napastników będziemy stwarzać więcej zagrożenia pod bramką - zakończył"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...