Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie nie ma co się tak jarać, bo to oferta w stylu 50:50 - klub może będzie chciał, ale Szantusz raczej nic nie wie. Tam dopiero mają dziś wybierać nowy zarzad klubu i jedna z opcji chciałaby Szantusza, więc droga daleka. Ale totalnie sobie wyobrażam ,ze Szantus idzie tam pracować za 15 mln rocznie i jeszcze arabowie placa PZPNowi karę za rozwiązanie kontraktu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kiedy ludzie zrozumieja, ze w przypadku polskiej repry to nie jest wina trenera, ze sraka leje sie na boisku za kazdym razem.

 

A jego odejscie (jesli nastapi) to jest glownie sygnal na zewnatrz, ze cos tu ku.rwa jest nie tak. I bedzie mialo to dwa wymierne skutki. Albo bedzie przyciagalo cwaniaczkow co poleseruja pare miechow, wezma kase i spier.dola (bo tu mozna). Albo, jesli pzpn sie zabezpieczy na kontraktach, przyciagnie jakichs patalachow, dla ktorych taka kadra to jest zlapanie pana boga za piety bo wszedzie indziej nie mieli by szans.

 

No ale poczekajmy na jakies oficjalne info. Mimo to zacieram raczki jak Pan Kamil na brak przejecia Activition przez MS.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli Santos czmychnie, to na 100% wezmą Papszuna, Polak, z dobrą prasą, sukcesami, pasuje idealnie. Czy się nadaje na trenera reprezentacji to już inny temat, wiadomo, że adaptacja zawodników u niego trochę zawsze trwa, do tego dyscyplina taktyczna, a jakoś nie pasuje mi to do leniwych, wystraszonych księżniczek z polskiej reprezentacji. chyba że pójdzie w klasyczne polskie 9-1-0.

Odnośnik do komentarza

Ale to jest cyrk, ja pierdole. "Felipe" na sto procent zrezygnuje i wyjedzie do Arabów. Nie wiem jak to działa, czy obecny zarząd może się poddać do dymisji i zrobić wcześniejsze wybory? 

Czy jest choć cień szansy na wpuszczenie świeżego powietrza w te struktury? 

Afery, brak wyników, legendarny selekcjonowane rezygnuje. Trzeba czegoś jeszcze? 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Santos nie odchodzi. Raz, że on do nas nie pasuje (i mówiłem to od samego początku), a dwa, że w sumie najbliższe dni w mediach byłyby bardzo interesujące :D Moim zdaniem to jest jednak kwestia czasu, kiedy Portugalczyk od nas odejdzie - albo sam, albo go wywalą, bo we wrześniu kompletu punktów nie widzę. Ba, ja się boję, że oni z tymi Farerami - zwłaszcza na wyjeździe - mogą się potknąć, a czeka nas jeszcze wyjazd do Tirany czy rewanż z Czechami. 

Odnośnik do komentarza

Jak widać nawet w kadrze by się ucieszyli jakby odszedł :yao:

Cytat

Jak czytamy dalej, Fernando Santos nie zdołał "kupić sobie" reprezentantów Polski swoją osobowością i nie buduje relacji ze swoimi podopiecznymi, co nie tylko jest nie w smak piłkarzom, lec także kłóci się ze słowami wypowiadanymi publicznie przez pochodzącego z Portugalii szkoleniowca.

https://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-burza-w-reprezentacji-polski-pilkarze-totalnie-zaskoczyli-ja,nId,6923676

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...