Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Swoją drogą kurwa, Grzesiu ma dopiero 33 lata, jak na środkowego pomocnika to jeszcze powinien mieć 2-3 lata top gry, a tu już pora kończyć. Niesamowity zjazd od czasów Sevilli, gdzie spokojnie był stawiany w top5 defensywnych pomocników La Liga.

 

Najważniejsze, że prezes zadowolony i ZIZU ZIZU ZAJ

 

 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Bartg said:

Swoją drogą kurwa, Grzesiu ma dopiero 33 lata, jak na środkowego pomocnika to jeszcze powinien mieć 2-3 lata top gry, a tu już pora kończyć. Niesamowity zjazd od czasów Sevilli, gdzie spokojnie był stawiany w top5 defensywnych pomocników La Liga.

 

Najważniejsze, że prezes zadowolony i ZIZU ZIZU ZAJ

 

 

Ma dopiero 33 lata, jest młody i perspektywiczny tylko musi się odblokować.

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, krupek said:

Zamiast młodą krew wdrażać do kadry to pałują tego Grosickiego, albo Krychowiaka. Grosicki po meczu wyglądał jakby go zaraz pod respirator mieli podłączyć. Chłop dwa sprinty zrobi i ma mroczki w oczach.

 

Z jednej strony racja, z drugiej jak taka młoda krew w postaci Skórasia i Kamińskiego (wiem inne pozycje niż Gszesziu) wygląda dramatycznie na tle budowlańców i elektryków, to chudziutkie lata przed nami. Robercik kończy z kadrą w 2024 i będzie jazda bez trzymanki :mevek:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio w bstoku poszedlem do pubu z koleżkami na jakiś browar i mecz Jagi. W pewnym momencie, znajomek do mnie mówi - patrzcie Kulesza. Ja patrzę, słabo się znam na piłkarzach itp i mówię okej. Ale zaraz pan Kulesza poszedł gdzieś na vipy chlać. I tak znajomy mówi, że on powinien na meczu być, a nie w barze kur.wa pić. Kur.wa serio oburzony. A ja do niego - "Ty... to są stare gangusy. On możliwe, że w tym czasie na vipach dogaduje ostre przekręty. Nie w głowie mu mecze". Jak ludzie mogą tak nie rozumieć otaczającej nas rzeczywistości to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, zlewo napisał:

Ostatnio w bstoku poszedlem do pubu z koleżkami na jakiś browar i mecz Jagi. W pewnym momencie, znajomek do mnie mówi - patrzcie Kulesza. Ja patrzę, słabo się znam na piłkarzach itp i mówię okej. Ale zaraz pan Kulesza poszedł gdzieś na vipy chlać. I tak znajomy mówi, że on powinien na meczu być, a nie w barze kur.wa pić. Kur.wa serio oburzony. A ja do niego - "Ty... to są stare gangusy. On możliwe, że w tym czasie na vipach dogaduje ostre przekręty. Nie w głowie mu mecze". Jak ludzie mogą tak nie rozumieć otaczającej nas rzeczywistości to ja nie wiem.

Edit. 

Przypomniało mi się coś jeszcze. Tam po vipach kręciła sie taka fajna blondyneczka. nieco troszkę starsza - z 35 lat. I jakby to wam obrazowo nakreślić. Miała taką specyficzną maniere. Maniere kur,wi,szo,na. Widać było ,że jej życie, ani mężczyźni nie straszni.  Biło od niej taką energią drapieżnika... Więc na tych vipach Pan K. prawdopodobnie dogadywał jakieś biznesy i oferował przyszłym kontrahentom "Mejbi blołjob. Wanna fak?"  Nie wiem nie umiem w angielski. Podejrzewam, że pan K. też nie. Kur.wa, aż ide zwalić se konia, a łzy będą mi służyły jako lubrykant i to nie z powodu, że Polska przegrała z Mołdawią, czy słabo zagrała z pasterzami:)

Odnośnik do komentarza

Jest trochę beka jak się czyta o tym jak ten mistrz Europy wprowadza wreszcie normalny zachodni poziom do polskiej nędzy. Koleś wydaje się siedzieć tam za karę, wywraca oczami w bólu żebyśmy wiedzieli jasno, jakie męki chrystusowe przeżywa na tych konferencjach tłumacząc debilom. Wygląda jak człowiek zmęczony, spokojnie o dekadę starszy, niż rok temu gdy grała Portugalia. Ale nie słychać, żeby był jakiś skupiony z kolei na trenerskiej pracy. 

 

 

 

Ani jednego nowego piłkarza w kadrze w 2023 roku. Nie wiadomo, ile czasu Santos spędza, szukając. Nie wiem, czy był taki rok w historii. Nie pamiętam mniej niż 6 debiutantów w roku kalendarzowym, typowe jest mniej więcej 10.

 

Jak długo są w kadrze ci, którzy zagrali z Albanią? Trzech jest w kadrze niedługo, reszta co najmniej 6 lat, ale niejeden i 15. Średnia jedenastki Santosa to na oko tak z 10 lat gry w kadrze. W tak zgranej ekipie być może nie ma już co poprawiać, pomyślał może Santos.

 

Koleś nie wydaje się rozmawiać z piłkarzami ani mieć z nimi jakiegoś kontaktu, ot gdzieś tam podejmuje decyzje, zajęcia prowadzą inni ludzie. Nie słychać, by poza standardowymi odprawami coś z tymi piłkarzami robił.

 

 

Nie słychać, żeby miał - jak zapowiadał znowu przy wyborze selekcjonera PZPN - cokolwiek poza meczami pierwszej kadry reformować i podnosić standardy w całym kraju. Ogólnie nie słychać specjalnie, żeby ktoś w kadrze albo poza nią miał od niego jakieś telefony i dawał albo otrzymywał cenną wiedzę.

 

 

Czuję jakbym to już widział kiedyś, całkiem niedawno, mdr. Albo napiszmy: rs, bo tak się to robi po portugalsku. 

Ciekawe jak tym razem się skończy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...