Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie jest jakieś wielkie rozczarowanie,albo niespodzianka,

Ogladamy pilke nozna, wiemy co to sa młodzi Hiszpanie, co to sa młodzi Włosi itd.
I doskonale wiemy, ze w pojedynczych spotkaniach , owszem , możesz ich pokonać super defensywa, organizacja gry , itd. Ale niestety na 97/100 meczy dostaniesz porostu okrutny w(pipi) bo to nie jest twój poziom. I to niestety jest kolejny przyklad ,ze w nastepnych 10-ciu latach bedziemy poprosu w dupie europy 

Roznica umiejetnosci , jest poprostu wiecej niz widoczna. ROzgrywanie pilki , stwarzanie sytuacji, szanowanie pilki , technika, pozycja wszystko. 

Jak ktos oglada te mecze, to widzi roznice klasy. 

To samo bylo z Włochami. Ich porazka nie zmienila faktu ze poprostu byli duzo lepsi niz my. I poprostu maja duzo duzo wiecej umiejetnosci.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Welna napisał:

I to niestety jest kolejny przyklad ,ze w nastepnych 10-ciu latach bedziemy poprosu w dupie europy 
 

 

No już niekoniecznie, bo jednak reprezentacja seniorów to raczej taka zlepka ludzi, przeważnie z zagranicznych klubów. Oni siłą rzeczy dzielą się wiedzą, którą stamtąd wynoszą. Przecież nasza obecna reprezentacja nie wyrosła na sukcesie młodzików. Nie byłbym pesymistą, acz oczywiście dostrzegam różnice w podejściu i systematyczności, na wielką korzyść zagranicznych potęg. Przez co musimy liczyć raczej na indywidualny geniusz, którego weźmie zagraniczny klub i nauczy czegoś więcej...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

E w ogóle to Polska wraca dzisiaj do grania o stawkę.

 

Jakby ktoś zapomniał (ja zapomniałem), to Polska jest w zupełnie komfortowej sytuacji z kompletem punktów w chyba najnudniejszej grupie ze wszystkich i wydaje się niemożliwe już teraz, żeby nie awansowała na Euro, mimo że nie ma jeszcze półmetka.

 

 

Wojciech Szczęsny powiedział słynne zdania: "najlepszy bramkarz na świecie siedział u mnie na ławce w Romie, a najlepszy bramkarz w historii jest rezerwowym w Juventusie. Podsumowując, wychodzi na to, że jestem najlepszy na świecie i najlepszy w historii" (...) "jeśli Fabiański posadzi mnie na ławie, to pomyśli, że jest najlepszy w historii". Teraz już wiemy, że pewnie tak pomyśli. Brzęczek potwierdził, że Fabiański będzie bronił w kadrze w meczach jesiennych. 

 

 

Po udanym 4-0 z Izraelem, raczej Brzęczek nie zamierza zmieniać ustawienia z tamtego meczu. Trenowane jest 4-4-2, z Piątkiem i Lewandowskim. Zmieni się chyba tylko kontuzjowany Glik, którego zastąpić powinien Pazdan. 

 

 

Wielokrotnie komentowany Grzegorz Krychowiak ma teraz 29 lat, wygląda jak drwal i na tle niektórych rywali w Rosji wymiata jak jakiś Zidane. Drybling, podania na 50 metrów, rajdy... Może wystarczyło pójść do śmieszniejszej ligi, by znowu się odnaleźć. Jest jednym z wyróżniających się na boisku, no i walnął już kilka ciekawych goli w tym sezonie. Ten strzał lewą nogą to lekki szok, toż to gol roku:

 

 

 

 

Ale i tak mój ulubieniec to ta PETARDA ZZA POLA KARNEGO PO RAJDZIE PRZEZ PÓŁ BOISKA Z POTRÓJNĄ SZMATĄ (nogi, ręce, nogi). Coś niesamowitego. Strzał kompletnie nie do obrony. Oglądałem ten gol chyba sto razy, aż do momentu jak bramkarz krzyczy "Bljać!!!", to jest za dobre.

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

zawsze mam obawy, gdy nasza reprezentacja jest faworytem, ma na koncie sporo punktów w jakiejkolwiek dyscyplinie. Wtedy przychodzą mecze, które chcą wygrywać na stojąco i oby nie przytrafiło się to jutro. Ogólnie zapowiada się fajny dzień dla kibica sportu: Koszykówka, siatkówka piłka nożna 

 

edit: a jednak siatka dopiero jutro, ech. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...