Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość lukasz

Najlepszy w składzie Polski...Roger.Dużo luzu i przede wszystkim technika. Żurawski , któryś już raz zawodzi w meczu o coś , ten koleś totalnie na nerwy mi działa. Lewandowski oddał chyba z piedzięsiąt strzałów , ale chyba tylko po to by ponabijać statystykę albo d.upy Niemcom. Wasilewski konkretne drewno plus totalne chamstwo w grze , skakanie po pilkarzach , jakies macanie łokciem. Golański w pierwszej połowie i w drugiej obsrany . Krzynowek sam probowal dryblowac trzech. Smolarek osamotniony.

Momenty drugiej połowy fajne , szkoda ,że nie umieli ich wykorzystać ,bo widać ,że Lehman bez formy jest.Poczatk pierwszej polowy tak od 10 minuty to dwa kilo ciezsze spodenki u naszych. Widać ,że niektorych euro przerosło.

Odnośnik do komentarza

Jednak słowa wielu się sprawdziły, ze tylko Polacy będą strzelać w tym meczu.

 

Mimo przegranej mecz mi się podobał, widać było różnice poziomu gry między Niemcami a Polakami.Brakuje nam szybkości, ogrania, zwinności, odwagi i brazylijskiej fantazji.Roger na ogromny plus, jako jedyny zasługuje na paszport polski. Boruca tez warto pochwalic chociaż nie napracował się jak 2 lata temu (1sza bramka była do wybronienia, zabrakło 10 cm)Lewy tez się spisywał, a i Lobo mnie zaskoczył mile. Opier.dol nalezy się całej obronie, Żurawskiemu (jednak najlepiej to on gra w reklamach) i Dudce.Zawiódł mnie Krzynek, nie poznaję go.Prawdą jest, że jeśli pomoc u nas nie istnieje, nie istnieje też Smolarek.

 

Mam nadzieję, że Leo wyciągnie wnioski z porażki, przekalkuluje, pomyśli i po następnych meczach da nam wraz z jego podopiecznymi powody do radości.

 

Polska ole!

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

A najlepsze jest to, ze jak zwykle nie ma na kogo postawic w kadrze, z listy zawodnikow rezerwowych. Juz sto razy pisałem, ze nie wiem, dlaczego nikt nie powoluje Irka Jelenia - moim zdaniem, najlepszego polskiego pilkarza z napastnikow obok Ebiego. W zasadzie wiec, jestesmy skazani na tych samych graczy. Bo chyba nikt nie liczy na to, ze Piszczek, albo Zahorski czy Saganowski zmienia oblicze tej kadry.

 

Pomysł grania na jednego napastnika, tez jest srednio trafiony. Jeden Smolarek absorbujacy uwage obrocow, to malo, aby wyciagnac Niemcow z okolic pola karnego. Poza tym, Ebi to typ zawodnika a'la Inzaghi, umie przylozyc noge, swietnie wykorzystac sytuacje sam na sam, ale kreatywnoscia raczej nie grzeszy.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Robert Kubica! Robert Kubica! Wygrał z niemcem jadąc niemieckim samochodem. Pocieszające ;)

 

Wróciłem z Pół Mokotowskich ;) Pełen rozśpiewany peron metra, przepełniony, ledwie zipiący wagon. Fajne.

 

Do rzeczy:

 

Boruc - 7 Bronił co mógł. No ale jak się ma takich obrońców to... Kapitalna obrona strzała Balasa.

Golanski - 3 Żal, porażka. Dlaczego nie grał Warzyniak? Końcówkę sezonu miał kapitalną, a strzał poza Lewym i kryzniem ma najmocniejszy w kadrze.

Bak - 5 Średno. Coraz starszy. Szkoda.

Zewlakow - 5.5 Miał być filarem obrony - nie był nim. Szkoda.

Wasilewski - 5.5 Prosto acz ostro. Przyjemnie było patrzeć jak kopie niemców.

Lobodzinski - 4 Słabiutki. Nawet dośrodkować nie umie. Szkoda, że nie ma Kuby. Szkoda też, że od przeszło roku Leo nie może liczyć na Szałachowskiego.

Dudka - 4.5 Niewidoczny.

Lewandowski - 3.5 W pełni zgadzam się z Łukaszem. Mariusz, aka, "stzelę se jeszcze raz" Lewandowski. Żal.

Krzynowek - 3.5 Przewidywalny do bólu. Tak jak Bąk. Coraz starszy.

Zurawski - 2 Przemilczę. Niech pogra sobie jeszcze dwa lata w Grecji, a potem trzy na Cyprze. W kadrze nie powinno go być. Od dwóch lat.

Smolarek - 4 Niewidoczny - trochę usprawiedliwia go fakt, że nie dostawał dobrych piłek, ale chyba spodziewaliśmy się czegoś innego?

------------------

Piszczek - 3 Trzymał poziom Łobodzińskiego. Słabizna.

Roger - 7.5 Luz, kreatywność, zespołowość, techika. Najlepszy z naszych.

Saganowski - Bez oceny. Za krótko.

 

 

Leo jest niewątpliwie znakomitym trenerem, ake sekekcjonerem jest dużo gorszym.

 

Dlaczego nie grał Wawrzyniak?

Dlaczego Roger wszedł dopiero po przerwie?

A może można było Dudkę cofnąć na OL, a Roger jako DMF'a? Grywał na tej pozycji w Legii. Ewentualnie Murawskiego w miejsce Dudki?

 

Ech...

 

 

 

Najlepszy, zasłyszany dziś przezemnie tekst: Jacuś, kij żeś brzydki, strzeloooj! - Kwik xD

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

 

 

A najlepsze jest to, ze jak zwykle nie ma na kogo postawic w kadrze, z listy zawodnikow rezerwowych. Juz sto razy pisałem, ze nie wiem, dlaczego nikt nie powoluje Irka Jelenia - moim zdaniem, najlepszego polskiego pilkarza z napastnikow obok Ebiego. W zasadzie wiec, jestesmy skazani na tych samych graczy. Bo chyba nikt nie liczy na to, ze Piszczek, albo Zahorski czy Saganowski zmienia oblicze tej kadry.

 

Pomysł grania na jednego napastnika, tez jest srednio trafiony. Jeden Smolarek absorbujacy uwage obrocow, to malo, aby wyciagnac Niemcow z okolic pola karnego.

 

Jeleń jest skonfliktowany z Benhałerem. Niestety , dla naszej kadry.

Odnośnik do komentarza

to 0:2 to i tak niski wymiar kary po tym co w tym meczu zobaczyłem, pierwsza akcja - błąd obrony helmutów i Krzynówek zachowuje się jak amator posyłając piłkę w trybuny - LOL, pierwsza akcja dla SSmanów, gdzie fart naszych anemików uratował, była dość czytelnym ostrzeżeniem, żeby uważać z offsidem, no niestety SSmani dostali prezent od arbitrów na 0:1, gol na 0:2 to już ewidentny błąd polskiego obrońcy,

wyszły w tym meczu możliwości polskiej ekipy, gdzie mało kto potrafi wygrać pojedynek one on one, podania są anemiczne, występują problemy z przyjęciem piłki, ciągłe kopanie do przodu, słabe przygotowanie kondycyjne to już norma (nie wiem, może oni jarają pety i chleją wódę na zgrupowaniach albo zamawiają prostytutki)

 

a teraz tak:

boruc - dobry bramkarz to jest, ale żadna klasa światowa - obronić piłkę lecącą prosto w siebie to każdy potrafi odbić/przerzucić (strzał ballacka), przy pierwszej bramce mógł wyjść coś spróbować, przy drugiej zrobił paradę w miejscu, więc nic dziwnego, że odchodząca piłka po strzale volksdeutscha znalazła się w siatce

 

smolarek - ten typ to się nadaje na skrzydła, a nie na środkowego napastnika, którego polska reprezentacja nie ma, można było wziąć brożka za kogoś tam, który miałby jakieś szanse w powietrzu z niemieckimi obrońcami, kompletnie niewidoczny poza akcją z dyskusyjnym spalonym

 

żurawski - ten koleś mnie wku.rwia strasznie, naprawdę można wbić kołek na polu karnym rywala, obwiązać go koszulką z polskiej repry i będzie z niego większy pożytek, tego "strzału" nie ma co komentować

 

krzynówek - to chyba nie był jego dzień, no ale i tak się chłop starał, bo grał na kilku pozycjach, wyręczając swoich niepełnosprawnych kolegów, a nawet starał się wygrywać pojedynki one on one, co w tej reprze potrafi tylko on, łobodziński, roger, rzadko smolarek i nieobecny błaszczykowski

 

roger - wszedł na boisko i zaczął kombinować, dryblował mieszał, stworzył też najlepszą akcję do strzelenia bramki, najlepszy zawodnik polskiej ekipy na boisku (straszna sprawa)

 

saganowski - wszedł na krótko i jako napastnik znalazł się gdzie trzeba prawie sadząc lehmannowi babola, smolarek mógł wybiec zza pleców obrońców i poprawić, no ale nadaje się obecnie do grania w reklamach pepsi albo odbierania wiktorów w tvnie

 

lewandoski - coś tam grał, ale wsławił się tym, że oddawał piłkę niemieckiemu bramkarzowi pod pozorem "strzałów z dystansu"

 

w następnych meczach życzę sobie rogera i saganowskiego od początku, może coś z nich będzie, smolarka wstawić w miejsce żurawskiego, a magica na ławkę do napełniania bidonów

 

co do "beenhauera" to kompletnie nie rozumiem jego wizji - gdzie jeleń czy brożek? żewłakow powinien grać na flance wobec braków kadrowych, w środku jop z braku laku

 

co do meczów następnych, to nie nastawiałbym się na nie wiadomo co - z austrioą będziemy grać przeciw 11stce piłkarzy i arbitrom, a potem przeciw chorwatom, którzy wy(pipi)ali angoli (z którymi polscy piłkarze mają kompleks porównywalny z SSmanami) na wembley w eliminacjach, a dziś bez wysiłku pokonali austriaków

 

postawa volksdeutscha podolskiego to dziecinada, po cholerę to aktorstwo, szanujmy się;p

Odnośnik do komentarza

Media, jak zawsze, robią co mogą, by tylko nie skrytykować Beenhakkera. Może to i słuszne - bo jak się go skrytykuje, to się obrazi i ucieknie. Jednak zdecydowanie nie widzę w tym sprawiedliwości, by podkreślać na każdym kroku, że "przegraliśmy, ale przecież graliśmy 10000 razy lepiej niż za Janasa".

 

Bo wcale tak nie graliśmy. Było równie słabo i równie bezradnie. Okej - nie polegliśmy z Ekwadorem, tylko z "supermocnymi" Niemcami, ale... cóż, poczekajmy dalej. Na razie - jest tak samo, jak 2 lata temu i jak 6 lat temu. To mnie trochę boli, ale to po prostu prawda.

 

Media boją się przyznać oczywistej prawdy - że z 8 drużyn, które już grały, wypadliśmy na Euro zdecydowanie najsłabiej (i wątpliwe, by za 2 dni było inaczej). Austriacy, Szwajcarzy i Turcy przegrali, ale do końca cisnęli, mieli świetne okazje, potrafili na dłuższy czas przejąć inicjatywę. My - nie. Nie było ani jednego elementu, w którym bylibyśmy w stanie nawiązać walkę z rywalem. Nie było żadnego sposobu, żadnego triku, w którym moglibyśmy upatrywać nadziei. No chyba, że tym "sposobem" było liczenie an to, że Lewandowski, znany z tego, że zawsze strzela i nigdy nie trafia, nagle wreszcie trafi. Ale to nie jest taktyka, która by biła na głowę "sposoby" Janasa. To liczenie na cud, a taki nie może się trafiać co mecz.

 

Niektórzy piszą, że "styl" był diametralnie inny, niż ten, w którym przegrywaliśmy z Niemcami dwa lata temu, na ich terenie, w doliczonym czasie. "Styl". Tak się zawsze tłumaczy, kiedy żaden obiektywny czynnik nie przemawia na twoją korzyść. Tak naprawdę to bzdura. Było po prostu tak samo. Oby skończyło się inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
A skad o tym wiesz? Tj. z jakiego zrodla? Bo ja nigdzie o tym nie czytałem.

Jeleń olał jakieś powołanie od Lea na towarzyski mecz czy jakoś tak i od tego czasu Benhałer nie dał już szansy Ireneuszowi. Sprawie ukrącono łeb , bo kto w tym kraju wytyka błędy Holendrowi? Zresztą , to taki nieoficjalny konflikt , ani jeden ani drugi w wywiadach nie atakują drugiej strony.

A nóż obrazi się i pójdzie. W ogóle nie będzie zdziwki u mnie jeśli Leo poda się do dymisji po turnieju , bo zauważyłem ,że on nie lubi firmować swoim nazwiskiem porażek. Przypomnijcie sobie U-18 z rok temu. Jak wygraliśmy z Brazylią to Leo przyjechał wspierać naszych , jak przej.ebaliśmy z USA to z powrotem do kraju wrócił xD ch.uj z tym ,że orzełkom udało się później wyjść jednak z grupy.

Odnośnik do komentarza

Ehmmmm ... widziałem wczoraj rogera pierwszy raz w akcji - troszke boli że brazylijczyk jest najlepszym z naszych (jak to brzmi :o ) przyznac musze jedno - gośc ma spokuj którego brakuje każdemu innemu piłkarzowi reprezentacji , wpadł i dał czadu , ma zaje.biste podania , kontroluje piłke i ogólnie widzi co trzeba. Skoro u niemiaszków w składzie najlepszy jet polak (kut.as jeden ) to u nas brazylijczyk :( .

 

Napastnik polski- tu sytuacja jest dramatyczna bo najleszym napastnikiem polski mógłby byc kubica:P szybki , zwinny i mądry :lol: A tak serio to smolara do pomocy trzeba a krzynówa w środek i tylko strzela . Chce Rasiaka!!!!

 

p.s Żurawski jak zwykle mnie nie zawodzi i udowadnia poraz kolejny że jest totalnym zerem w rep. Dobry do eliminacji , hu.jowy na turniej, zero akcji i do tego zmarnował Pesową 'lame' - nosz kurde jak tego można było nie trafić.

Odnośnik do komentarza

Dobra przegraliśmy, mamy jeszcze dwa mecze. Oby nasi tym razem nie zawiedli.

 

Jeśli chodzi o Żurawskiego to to totalna porażka, od zawsze tak twierdziłem i będe twierdził, Nie dość że nigdy nic nie gra, to jeszcze nosi opaskę kapitana. A po przegranym meczu twierdzi że udo go bolało przed meczem :/ To po *uj wychodzisz i zabierasz miejsce innym.

Mam nadzieję że po tych mistrzostwach już więcej w reprezentacji nie zagra. Jest bardzo słaby.

 

Krzynówek mimo wszystko zagrał dobrze, przynajmniej się starał.

Odnośnik do komentarza
Jeleń olał jakieś powołanie od Lea na towarzyski mecz czy jakoś tak i od tego czasu Benhałer nie dał już szansy Ireneuszowi. Sprawie ukrącono łeb , bo kto w tym kraju wytyka błędy Holendrowi?

 

To by tłumaczyło czemu Leo wypowiadał się w samych superlatywach o Piszczku.

 

Zresztą , to taki nieoficjalny konflikt , ani jeden ani drugi w wywiadach nie atakują drugiej strony.

A nóż obrazi się i pójdzie. W ogóle nie będzie zdziwki u mnie jeśli Leo poda się do dymisji po turnieju , bo zauważyłem ,że on nie lubi firmować swoim nazwiskiem porażek. Przypomnijcie sobie U-18 z rok temu. Jak wygraliśmy z Brazylią to Leo przyjechał wspierać naszych , jak przej.ebaliśmy z USA to z powrotem do kraju wrócił xD ch.uj z tym ,że orzełkom udało się później wyjść jednak z grupy.

 

Wczoraj po meczu Boniek mówił, że nie ważne czy wyjdziemy z grupy czy nie to Benhakker powinien zostać. Lepiej zmienić aktorów niż trenera - coś w tym stylu na koniec dodał.

Odnośnik do komentarza
Skoro u niemiaszków w składzie najlepszy jet polak (kut.as jeden ) to u nas brazylijczyk :( .

 

 

co prawda wczoraj z kumplami wypominaliśmy Podolskiemu i Klose nawet to, że ich dziadkowie palili Polaków i Żydów w obozach zagłady i tym podobne, ale to po paru piwach. A tak na poważnie to Podolski w wywiadzie po meczu wydał się sympatyczny i dobrze życzył Polakom, więc nie wiem skąd ta zawiść. Równie dobrze można by powiedzieć że Roger to ku.tas, bo powinien grać w Brazyli.

 

 

Co do meczu to nie chce mi się powtarzać co inni pisali, powiem tylko że 2 lata temu zdecydowanie bardziej się emocjonowałem, teraz raczej niespodzianki żadnej nie było.

 

 

 

A druga bramka Podolskiego to poezja, strasznie fuksiarska po tym co zrobił Klose, no ale naszła Podolskiemu idealnie i pięknie uderzył.

Odnośnik do komentarza

Apel do prezydenta: odebrać obywatelstwo Podolskiemu i Klose

 

Wezwałem dziś rano Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do natychmiastowego wszczęcia procedur pozbawienia obywatelstwa polskiego tych osób, które występują w narodowych barwach obcych państw - pisze na blogu w Onet.pl Mirosław Orzechowski

 

Ta jest!!!xDDD

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem powinnismy jeszcze jednego Brazylijczyka do skladu wziac. Takiego na atak, zeby Roger mial komu podawac i bysmy wygywali wtedy!

A co do Podolskiego, to nie rozumiem wiekszosci zachowan Polakow w stylu: Pedalski ty (pipi)u itp. Kiedys dawno temu byl program gdzies o nim, ze chcial grac dla Polski, ale dzialacze mieli go w (pipi)e i woleli jakis tam Juskowiakow i innych, niz stawiac na mlodych. Niemcy go zauwazyli, dostal propozycje o jakiej marza wszysc pilkarze (mozliwosc gry na Euro / MŚ), a ze w Polsce szans nie mial, to ja przyjal. Wychodzi stara prawda, ze jestesmy zje,banym narodem, ktory nie umie doceniac swoich i tylko narzeka, jak ktos sie wybije. I tak nie jest tylko w pilce noznej, ale w wielu dziedzinach (polscy informatycy, wynalazcy itp. sa wylapywani i doceniani przez wszystkie kraje swiata, poza Polska). Podolski wydaje sie spoko kolesiem (nie to co Klozet, tego ch,uja nienawidze :catfight: ) i zycze mu jak najlepiej. Jak widac Polak potrafi (poza Polska).

Odnośnik do komentarza
Apel do prezydenta: odebrać obywatelstwo Podolskiemu i Klose

 

Wezwałem dziś rano Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego do natychmiastowego wszczęcia procedur pozbawienia obywatelstwa polskiego tych osób, które występują w narodowych barwach obcych państw - pisze na blogu w Onet.pl Mirosław Orzechowski

 

A czegóż innego można się spodziewać po "grilujących na swastyce"??

Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś analizę meczu wczoraj na Polsacie.Żurawski mówił,że od 3 dni miał bóle w udzie i wczoraj w trakcie 1 połowy uraz mu się powiększył i musiał zejść.teraz leci konferencja prasowa polskiej kadry na tvn24 i lekarz mówi,że Żurawski ma kontuzje i nie zagra już na Euro.Czy w związku z tym nie mogli postąpić tak jak z Błaszczykowskim i jeszcze przed Euro powołać kogoś w jego miejsce?Było ryzyko wykluczenia jak w przypadku Kuby.Żurawski sam powiedział,że już maił bóle w nodze na zgrupowaniu...

 

PS.Orzechowski dla przypomnienia to też człowiek odpowiedzialny za pomysł zmian w nauczaniu bilogii w naszych szkołach w myśl ,której polskie dzieci miały się uczyć ,że człowieka stworzył Bóg,a teoria ewolucji Darwina jest tylko alternatywą.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

korwa przeszczesliwy ze pierwszy raz w historii w USA jest transmisja euro... zaczalem szerzyc reklame meczu polska niemcy wsrod znajomych, ktorzy odpowiadali szybko "f@ck soccer" pojechalem sobie rano na plaze, wrocilem o 1pm do domu... szybka przekaska, schlodzone piwko i zaczyna sie spektakl... w polowie pierwszej polowie gdy juz bylem lekko podkorwiony dzwoni kumpel "r u done?" no to mu mowie "almost" zaczal sie smiac majac w d@pie wynik. Wszystkie kolezanki przyslaly mi wiadomosc, ze trzymaja kciuki za Polske... po pierwszej polowie... wsiadlem w auto i pojechalem sie relaksowac zostawiajac Polske, caly soccer i g@wniana gre Polakow gdzies gleboko...

 

a co do Podolskiego i Klose... nie wiem... moze to ja zostalem tak wychowany w domu przez dziadka, ktory mial 9 lat gdy wybuchla wojna. Moze mam uraze do Niemcow, kompleks... ale fakt jest faktem... nie widze najmniejszego problemu by Polak olal reprezentacje Polski i gral w reprezentacji Francji, Anglii, USA, Sri Lanki czy Tajwanu... ale strawic tego ze gra dla Niemiec nie potrafie.

 

I to w sumie jedyny bol jaki czulem. Mam gdzies cale Euro jedyne czego naprawde chcialem, to by Polska pokonala Niemcy... w koncu. Wyszlo jak zawsze. Moim zdaniem chlopcy za bardzo sie nie starali na boisku, byli po prostu gorsi i stremowani. Zurawski z meczu na mecz gra coraz gorzej dalej wciskajac kit ludziom, ze jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
A co do Podolskiego, to nie rozumiem wiekszosci zachowan Polakow w stylu: Pedalski ty (pipi)u itp. Kiedys dawno temu byl program gdzies o nim, ze chcial grac dla Polski, ale dzialacze mieli go w (pipi)e i woleli jakis tam Juskowiakow i innych, niz stawiac na mlodych. Niemcy go zauwazyli, dostal propozycje o jakiej marza wszysc pilkarze (mozliwosc gry na Euro / MŚ), a ze w Polsce szans nie mial, to ja przyjal. Wychodzi stara prawda, ze jestesmy zje,banym narodem, ktory nie umie doceniac swoich i tylko narzeka, jak ktos sie wybije. I tak nie jest tylko w pilce noznej, ale w wielu dziedzinach (polscy informatycy, wynalazcy itp. sa wylapywani i doceniani przez wszystkie kraje swiata, poza Polska). Podolski wydaje sie spoko kolesiem (nie to co Klozet, tego ch,uja nienawidze :catfight: ) i zycze mu jak najlepiej. Jak widac Polak potrafi (poza Polska).

 

dokladnie. powiem nawet, ze bardzo dobrze ze to wlasnie on strzelil nam te gole (a nie Klose, "tego ch,uja nienawidze"), PZPN moze teraz wywiesic przed swoja siedzibą napis "wiemy, jestesmy popi,rdoleni". chlopak nie raz mowil o tym i zglaszal, ze chce grac dla Polski, a ze w zwiazku mamy samych niedorozwojow to teraz nie ma co plakac i wyzywac goscia od ku,tasow. ponadto fajnie zachowal sie po strzeleniu bramek i podczas pomeczoewgo wywiadu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.