Skocz do zawartości

Dishonored


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Faktycznie gra działa - do tego dodatki też są po polsku (co trudno ustalić "na pierwszy rzut oka").

 

Parę słów o samej grze i dodatkach:

 

Dishonored to najlepsza gra tego typu w ciągu ostatnich kilkunastu lat (skądinąd wypada lepiej niż Bioshoke Infinite czy Deus Ex, o Metro LL nie mówiąc). Od czasów Tenchu - nie było chyba nic na tym poziomie....abstrahując od szczegółów technicznych...gra ma wielki potencjał ("to coś", co sprawia, że można siedzieć godzinami...)...prosta formuła, dająca dziesiątki możliwości, do tego nienajgorsza fabuła i dobry klimat (zwłaszcza projekty lokacji, a zwłaszcza budynków - rodem z Half-Life 2...i nuta magii). Połączenie tego wszystkiego daje kapitalny efekt. Krótko mówiąc - BOMBA.

 

Knife of Dunvall jest trochę słabsza niż podstawka...już nie do końca ten klimat (nie znajdziecie tu takich oryginałów - jak "kolesie na szczudłach"...a nadto zapomnijcie o levelach w stylu "przyjęcia balowego"...czego nie ratuje pierwsza "rozmowa z posągiem"),, wycięte najciekawsze zdolności i do tego bardzo słaby ostatni level (nie dość, że liniowy, to jeszcze narracyjnie "urwany" w połowie). Oczywiście też trzyma poziom i wciąga.

 

Brigmore Witches - j.w. - choć trochę lepiej. Przede wszystkim jest trochę dłużej (OBYDWA DODATKI - TO W SUMIE - 78 ZŁ - w dystr. cyfr. -  A OD STRONY DŁUGOŚCI - ŁĄCZNIE - JAKIEŚ 2/3 PODSTAWKI - na minimalnie słabszym poziomie). BW - podobnie jak KoD chwilami wypada z konwencji...a do tego klimat już nie ten (jest trochę szybciej i łatwiej)....ogólnie jednak - bomba (małymi literkami);-).

Edytowane przez JanzKijan
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Nie grałem w Dunwall City Trials, ale oba DLC Daud'a ograłem, stoją na równie wysokim poziomie narracyjnym i gameplay'owym jak historia Corvo. Dostajesz kilka nowych, moim zdaniem genialnych, lokacji (rzeźnia wielorybów oraz zrujnowana posiadłość to mistrzostwo świata), dodatkowo za wielki plus uznaję to, że czuje się, że Corvo i Daud to dwie zupełnie inne postaci - obie w służbie Outsider'a, ale jednak inne, i te subtelne różnice można łatwo odczuć w gameplayu (co w żadnym wypadku nie znaczy, że gra Daud'em jest gorsza!). Jeśli chodzi o długość gry - wiadomo, zależy od Twojego podejścia i umiejętności, ale zaglądając w każdy kącik i delektując się tym co zaserwowano, śmiało można z każdego z dwóch DLC Dauda wycisnąć 2-3 godziny satysfakcjonującego grania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy dodatki można ograć bez ukończenia podstawki? Platyne wbiłem na PS3 na premierę ale gry już nie mam. Dostałem teraz wersję na X360 razem z Goldem i widzę że wszystkie DLC to groszowe sprawy i z chęcią bym ograł szczególnie że polecacie.

Odnośnik do komentarza

Kyo, a jak tam wyglada sprawa DLC na Live? W jakiej cenie sa?

 

Ja kupilem wersje GOTY i chodzi mi po glowie platyna po przejsciu dodatkow. Wlasnie zaliczylem pierwszy, bardzo dobry. Jezeli drugi jest jeszcze lepszy to juz zacieram rece. I do tego zajal mi praktycznie tyle co pol kampanii Dishonored. Te oba dodatki to pelnoprawna druga kampania. Mam wrazenie, ze gram w zupelnie nowa czesc, nie pelnoprawna kontynuacje, ale spin-off.

Odnośnik do komentarza

The Knife of Dunwall
Cena: 17,49 zł

The Brigmore Witches
Cena: 17,49 zł

Dunwall City Trials
Cena: 8,99 zł

Arsenał Kroczącego przez Pustkę
Cena: 7,24 zł

 

Ja kupiłem tylko dwa pierwsze. Zastanawiałem się nad Dunwall City Trials ale wątpię że na to znajdę czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.