Skocz do zawartości

Dishonored


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No to krótką jednorazową informację np : napis "ghost" przekreślony przez kilka sekund na ekranie. Pojęcia nie mam dlaczego dwa razy mi nie zaliczyło ponieważ jak tylko mnie ktoś zobaczy to od razu load.

 

Jest informacja o wykryciu, dźwiękowa. Taki krótki dżingiel, sekundowe glisando w górę na chyba jakichś klawiszach. Ogólnie wszystkie cele w grze mają swoje podpowiedzi dźwiękowe.

Odnośnik do komentarza

Generalnie gra jest genialna oczywiście świat jest zamknięty a gdzie nie gdzie nie można wskoczyć lecz gdy czułem że zaraz do pokoju wejdzie cel który chce otruć pewną osobę a nie wie że szklanki są przestawione czułem moc,z każdym celem który był bardziej osobisty dla corvo było coraz lepiej,a pomimo zamkniętego świata czuć było swobodę poruszania się i realizacji celu,czasami stylizacja uśmiechała się w stronę bioshocka co jest in plus jak dla mnie,nie wliczają gdzie nie gdzie tekstur i paru momentów gra jak dla mnie jest świetna na to czekałem i liczę na nominacje do gry roku,dziękuje i pozdrawiam do zobaczenia w dunwall.

Odnośnik do komentarza

cos nie tak,ukonczylem wszystkie misje z zaznaczonym duchem tzn nikt mnie niezauwazyl i nikogo tez nie zabilem , atrofea cien i duch niewpadly , dlaczego?

 

edit.

no bez jaj, wlasnie wyczytalem ze trzeba to zrobic bez powtarzania misji wybierajac je z menu glownego.

a ja tylko 1 pierwsza misje musialem tak zrobic.

faaak tyle gry po cichaczu poszlo sie walic :/

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

Właśnie zostałem

 

zdradzony i otruty, mniej więcej ile pozostało mi jeszcze gry?

 

 

I jeszcze jedno

 

jak zabiliście główny cel na balu maskowym? Ja zakradłem się do sypialni ofiary, dowiedziałem się, że lubi muzykę itp. Później do niej zagadałem abyśmy przeszli się do pokoju muzycznego, ona się zgadza, a mimo to stała w miejscu. Nie pozostało nic innego, jak ją kropnąć w tym miejscu. Jest jakiś pucharek za doprowadzenie jej do tego pokoju? I jeszcze jedno, w kolejne misji mamy min. za zadanie zabić tego typa od tortur, ja go zabiłem standardowo, ale wiem, że pokojówka mu niesie żarcie, można je jakoś otruć lub zabić go jakiś inny, nietypowy sposób?

 

Odnośnik do komentarza

Gierka skończona. Nie ma co sie rozpisywać - genialna. I jak zawsze boli mnie w tej grze fakt, iż pomimo lizania ścian i tak nie zobaczyłem wszystkiego. Czy to jakiś sidequest mi umknął, czy też alternatywne rozwiązanie problemu, o którym nie wiem itp. No cóż, przechodzę jeszcze raz, tym razem jako zabijaka.

Mam nadzieje, że powstanie sequel i dishonored przerodzi się w pełnoprawną serię gier. Takiego świata zmarnować nie można, a sami twórcy zostawili sobie pełno otwartych furtek.

Odnośnik do komentarza

 

I jeszcze jedno

 

jak zabiliście główny cel na balu maskowym? Ja zakradłem się do sypialni ofiary, dowiedziałem się, że lubi muzykę itp. Później do niej zagadałem abyśmy przeszli się do pokoju muzycznego, ona się zgadza, a mimo to stała w miejscu. Nie pozostało nic innego, jak ją kropnąć w tym miejscu. Jest jakiś pucharek za doprowadzenie jej do tego pokoju? I jeszcze jedno, w kolejne misji mamy min. za zadanie zabić tego typa od tortur, ja go zabiłem standardowo, ale wiem, że pokojówka mu niesie żarcie, można je jakoś otruć lub zabić go jakiś inny, nietypowy sposób?

 

 

 

 

 

Babke mozna na mase sposobow zabic, albo i nawet nie zabic tylko ja porwac (non lethal), pod wzgledem opcji dialogowych mozna ja sklonic aby poszla do piwnicy, lub poflirtowac z nia i pojdzie z toba do sypialny - wiec pokoj muzyczny to opcja 3, wiec watpie ze jakis puchar za to jest (trophy whore lawl). Co do goscia od tortur, to raczej nie, to jest tylko zadanie poboczne wiec bez zbednych taktyk typu otruj etc. sie obylo

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki, a zna ktoś kod do sejfu gdzie znajduje się kosciany amulet, chodzi o końcówkę gry (level w kanałach).

 

Obok sejfu jest notatka - koleś wymienia miesiące w których stracił smak whiskey, wzrok etc. - Obok notatki leży książka - wystarczy że policzysz od góry które miesiące pasują do tych z notatki w kolejności i masz kod. Jeśli dobrze pamiętam to było:

528

 

 

 

E: W ostatniej misji są jakieś obrazy Sokolowa?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja tak miałem, ale nie była to wina tego, że nie umiałem blinkować, tylko tego, że lizałem każdy cm kwadratowy poziomu w poszukiwaniu znajdziek i sidequestów. Pierwsza duża misja (ta z campbellem) zajęła mi z 4-5 godzin. Następne już szły szybciej, bo były mniejsze, uboższe lub bardziej liniowe. Szkoda, że kolejne misje nie są zrobione z taką ilością contentu, co ta pierwsza duża. W niej naprawdę było MULTUM rzeczy do zrobienia. Pewnie dlatego, że kolejna misja też działa się w połowie w tych samych lokacjach, więc mogli stworzyć ją większą.

 

Ogólnie to chyba wolałbym, żeby było bez podziału na misje i lokacje, zamiast tego semi-sandbox. Coś takiego jak w arkham city. Jedno miasto, w którym jest sporo sidequestów i znajdziek, oraz wychodzące z niego poboczne lokacje, w których dzieją się misje. Jak to na TVgry krzysiu powiedział, to jak ta gra jest stworzona jest "nieekonomiczne", bo tak naprawdę przechodzisz daną lokacje, pomijasz sporo rzeczy i już do niej nigdy nie wracasz, chyba że zrestartujesz misje. Z takim pseudo-sandboxem możnaby temu zapobiec, bo w każdej chwili możesz iść tam gdzie chcesz, czas gry by się wydłużył, więcej sidequestów by władowali, a poszczególne misje nie straciłby na swojej formie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wedle Vgchartz w pierwszym tygodniu rozeszło się prawie 1 milion kopii. Dodatkowo przedstawiciele Bethesdy są zadowoleni:

 

Dziękuję wszystkim, którzy kupili i grali w Dishonored - wyćwierkał na Twitterze Pete Hines, wiceprezes Bethesdy. - Goście od sprzedaży ciągle się dzisiaj uśmiechają, a to oznacza, że za nami kolejny udany weekend. Wiwat nowa marka! - dodał. Dokładnych wyników sprzedaży produkcji Arkane Studios jednak nie ujawnił.

 

http://www.gram.pl/n...sie_dobrze.html

 

Dobrze to rokuje jak nie na sequela, to jakieś inne oryginalne IP od Arkane Studios (albo DARK MESSIAH 2!).

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...