Skocz do zawartości

Dishonored


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

A rozgrywką chyba najbardziej zbliżone jest do Deus Ex Human Revolution. Jak widać, czerpano z samych najlepszych wzorców - genialny tytuł, który łyknąłem w dniu premiery.

Tak sobie przeczytałem cały ten temat i narobiliście mi smaka na powrót do Dunwall - chyba czas ograć dodatki a może później pokusić się o platynkę :)

Odnośnik do komentarza

A rozgrywką chyba najbardziej zbliżone jest do Deus Ex Human Revolution. Jak widać, czerpano z samych najlepszych wzorców - genialny tytuł, który łyknąłem w dniu premiery.

Tak sobie przeczytałem cały ten temat i narobiliście mi smaka na powrót do Dunwall - chyba czas ograć dodatki a może później pokusić się o platynkę :)

Polecam - swietne dodaki. Oba tworza jednolita historie, ktora jest jak druga kampania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znaliscie obsade Dishonored? Michaela Madsena jako Dauda da sie rozpoznac od razu, ale w grze wystepuja jeszcze Susan Sarandon, Lena Headey, John Slattery, Brad Dourif (Wormtongue z Wladcy Pierscieni), Chloe Grace Moretz. Damn it. Grajac w gre, mowisz sobie, ze znasz te glosy, ale dopiero teraz to sprawdzilem i prawie spadlem z krzesla.

Odnośnik do komentarza

Masz racje, Carrie Fisher jest spikerka w Dunwall. Co za tytul, co chwile cos nowego odkrywam.

 

Jezeli potwierdza sie plotki o Dishonored 2: Darkness of Tyvia to z miejsca stanie sie to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PS4. Oby w jednym z najblizszych numerow GameInformera gre zapowiedzieli albo na VGA.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Gry wydawane przez Bethesdę nie są lokalizowane w naszym kraju tak więc nie. W Dishonored na pewno nie ma polskiej wersji.

Eee no... Wolfensteiny, Fallout 4, Dishonored i Dishonored DE - gry Bethesdy, które mają język polski. Nie wiem skąd ci się wzięło, że nie robią ich po naszemu.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...