Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupiłem sobie jakieś 3 miesiące temu nowe dżinsy.

Przez wakacje ich w ogóle nie nosiłem, dzisiaj wyciągam z szafy i ledwo dałem rade udo przez nie przepchnąc. (że wcześniej potrzebowałem do nich paska, a teraz tak na styk się dopinam to już inna historia xD)

 

co to ma (pipi)a byc ja sie pytam : <

Nie mieścić się w spodnie, marzenie... Na(pipi)iam nogi jak nienormalny, a tak jakoś bez rewelacji mi idą :confused: Może jeżeli chodzi o siłę to jeszcze, ale coś masa niekoniecznie. Może ktoś ma jakieś pomysły? :P

 

Przysiady i martwy na kure.wsko dużych ciężarach i będziesz miał uda jak asafa powell

Odnośnik do komentarza

 

Trzaskam ciagi, wiosla, podciagania i niby cos rosnie ale za wolno..

może zbyt częste intensywne treningi ? może słaba regeneracja ? po miesiącu katowania danej partii możesz spróbować dać jej odpocząć przez tydzień. może stagnacja przez mało urozmaicone treningi. pomóc może zamienianie kolejności ćwiczeń w obrębie danej partii, nawet co trening. zamienianie ćwiczeń na inne. poszukaj ćwiczeń, których robiłeś w karierze mało albo wogóle i wprowadź je. nie musisz ich lubić, treningi mogą być mniej przyjemne, ale efektywne. są ćwiczenia na dane partie, uważane przez ogół za najbardziej efektywne, ale nie można na nich polegać zbyt długo i często w danym odstępie czasu. zmiany, zmiany, zmiany....mięśnie rosną i rozwijają się adaptując się do zmian. 

 

co można jeszcze zmienić ? podam kilka przykładów. nie tylko dla ciebie wronero, bo może już to wiesz, ale i dla innych.

 

zmiana intensywności. 

skrócenie przerw między seriami, kosztem ciężaru, lub ich wydłużenie przy dołożeniu ciężaru. kombinowanie z zakresem powtórzeń manipulując ciężarem. 

 

zmiana pory treningów. na przykład zamiast wieczorem, to po połódniu, lub rano. 

 

zmiany w technice.

zmiast wolnych dokładnych powtórzeń w pełnym zakresie ruchu z przytrzymaniem, "połamanie techniki" na rzecz większych ciężarów przy dynamicznych, krótszych i mniej dokładnych ruchach. bądź też odwrotnie. 

 

wprowadzenie powtórzeń negatywnych (niezbędna asekuracja przy wyciskaniach) działa głównie na siłe, ale może pomóc też przy masie. można zrobić nawet cały trening na negatywach (ruch ekscentryczny). można dać serie negatywną na początku danego ćwiczenia, lub na końcu. lub na początku i na końcu. ostatnią serię można zrobić standardo, lecz zakończyć ją negatywami. przy ćwiczeniach typu pull, robimy podrzut całym ciałem i opuszczamy walcząc z grawitacją. na drążku podskoczyć. 

 

 

 

maciek - du,pe rozwijasz zchodząc nisko w siadach, oraz rozstwiając szerzej nogi - dwa główne czynniki (domena ciężarowców). robiąc półprzysiady, lub ćwierćprzysiady, grzejesz w uda oszczędzając du,pe. duża du,pa jest symbolem siły, tak ja duże udo, łapa, szerokie plery. jak trafisz do paki i s(pipi)ysyny bedą chciały cie zcwelować, to nie wjadą głęboko......chyba że trafisz na murzynów z kongo

Odnośnik do komentarza

Aktualnie przymierzam sie po do HST, wczoraj skonczylem liczyc maxy dla 5powt i dzisiaj czuje konkret zakwas na oblych a na plecy mam tylko wioslo i mc.

Przerwy ok 90sek i bylo dobrze, po treningu prawie zemdlalem :F

W poniedzialek pierwszy trening dla 15, ciezary slabe wiec postanowilem sobie przy kazdym powt utrzymywac napiecie miesniowe na 1-2sek.
Zobaczymy jak to bedzie.

Odnośnik do komentarza

4 dni temu mnie przeziębienie zmogło do łóżka, to oczywiście odpuściłem treningi i mono (po 12 tygodniach brania).

 

Jak dziś sie przejrzałem w lustrze to nie mogłem uwierzyc ile wody ze mnie zeszło (bo nie wierze że w 4 dni leżąc w łóżku można zgubic tyle tłuszczu, nawet jeśli jadłem te 2000kcal w ostatnich dniach).

Na wadze też ubył dobry kilogram :(.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...