Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

koksu nie bierze się tylko po żeby być 120 klocem. jakbym miał coś brać, to najpierw zjechałbym do 90 i robiłbym czystszy mięsień do 105. jakby ktoś nie wiedział, to na czystszej masie człowiek wydaje się dwa razy większy. albo yebać to, zrobiłbym 120 bylejakiej masy, opyerdolił sie na łyso i straszyłbym ludzi, tak w ramach eksperymentu społecznego......

 

 

Optymista,jak nie masz gena jak czarni to wątpię.

 

widziałem jego foty. nie ma. 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Ej ale tutaj abstrahujac od genetyki itp. to na przykladzie Roberta mozna mit, ze koks powoduje agresje obalic. :D I wiadomo, ze nikt jak Bruneika nie chce wygladac bo to IMO kalectwo, przesadzil i tyle.

 

bo powoduje, to nie jest mit. za agresię odpowiada testosteron. 

 

ogólnie masa ludzi chciałaby wyglądać jak burneika, masz złe dane. 

mnie się jego forma nigdy nie podobała. na tych porównaniach, co go widziałem, wydawał mi się najsłabszy. abstrah,uje już od tego, że dzisiejsze mutanty, to już nie to.....

Odnośnik do komentarza

@up

 

Jest do czego dazyc. :) Niesamowity pan choc dla mnie chyba za mocno, polowa z tego to dla mnie ideal.

 

@kazub

 

Nie prowadzilem ankiet. :) Bruneika jest przeogromny dla mnie, jego miesnie sa jakas eskalacja muskulatury i dla mnie to freak. Choc nie moge mu odmowic samozaparcia i lat pracy nad soba. Nie neguje, ze tesc powoduje agresje ale hardkorowy koksu do napinaczy nie nalezy. Wydaje sie przesympatycznym czlowiekiem.

Odnośnik do komentarza

Myśle tak samo jak jjot. Tak samo dla mnie burneika, green czy inni to kalectwo ale to nie znaczy że umniejszam im tego co osiągnęli, samozaparcia, ciężkiej pracy i poświęceń które włożyli w swój wygląd. Szacun dla nich za to, oczywiście nie ma szans nawet na koksie żebym sie zbliżył do nich wyglądem ale mi wcale nie o to chodzi.

No ale np sylwetka tego gościa co wrzucił szarku to mistrzostwo dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...