Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie czemu jest taka opinia o PURE? Od początku zakładałem że będę pracował tam bo to w sumie największa sieciówka ale dużo trenerów się zwalnia i narzeka że tragicznie się tam pracuje.

Bo jesteś naganiaczem,masz targety,czyli że musisz sprzedać 20 lekcji prywatnych tygodniowo i ktoś do ciebie podchodzi o coś się spytać a ty musisz mu wciskać lekcje prywatne bo inaczej nie wyrobisz planu.Pure za lekcję dostaje ok. 100 zeta a tobie daje 25,także lepiej mieć markę,czyli wystartować w jakiś zawodach,być znanym i z Pure mieć tylko podpisaną umowę,że oni dają salę a ty tam lekcje prowadzisz na swój rachunek.

Odnośnik do komentarza

Hehe witaj w real world. Tu gdzie ja pracuje jest podobnie. Taka prawda niestety. Powazne trenowanie zaczyna sie po jeszcze wiekszej ilosci kursow i szkol. Gdy zrobisz sobie dobre porfolio, a w CV pojawia sie kolejne certyfikaty itd dopiero wtedy mozna mowic o czyms powazniejszym. Oczywiscie mozesz na wlasna reke robic, ale tu znowu kolejny problem. Gdzie to bedziesz robic? Malo ktora silownia ci pozwoli uzytkowac ich sprzet i przestrzen za darmo. Wiec tak czy owak ciagle bedzie sie liczylo ilu masz klientow, czy starczy kasy na czynsz i zeby cos da gara wlozyc. To nie jest latwy kawalek chleba. Litwin ma wg mnie troszke latwiej bo juz sie gdzies pojawil w swiatku na zawodach. Moze zrobi to jeszcze raz? MOze postawi jakas skromna, ale ciekawa strone wizytowke? MOze pojawi sie na YT, bo nie oszukujmy sie, tylko wtedy ma szanse zaistniec dla szerszej publiki. Tak czy owak, powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak myślałem czas jeszcze porobić mięcha pojechać na jakieś dobre zawody i zdobyć złoto . Nie wiem jak u was w miastach ale u mnie w pure Szczecin jest jeden na 10 trenerów , który prezentuje sobą ładną sylwetkę inni są po awf mają skończony kurs i wyglądają jakby nigdy nie uprawiali sportu. No nic czyli na razie dalej będę robił jak szary kowalski a dopiero po startach uderzę na jakiś klub z tym że to raczej pure nie będzie.

Odnośnik do komentarza

W kwietniu 2016 jadę na mistrzostwa Pomorza do Bytowa,jak tam zakręcę się o podium to będzie już jakaś podkładka.Beka wczoraj na kursie miałem 2 pomiary tkanki tłuszczowej:elektroniczny i szczypce,elektroniczny pokazał 24% a szczypce 10%,któremu wierzyć ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Pamiętam że czytałem kiedyś jakieś badania , według których taki chwyt troszkę lepiej oddziaływał na mięśnie klatki piersiowej. Ale to raczej dla bardziej zaawansowanych , ja robiłem swego czasu tricepsa podchwytem wyciskając i wchodziło mi dużo lepiej niż nachwytem.

Odnośnik do komentarza

Tak się ostatnio zastanawiałem podczas cheat mealu jak to jest. Jeżeli zjemy na raz dajmy na to 5000 kcal ze słodyczy to przecież organizm tego całego nie jest w stanie przyswoić więc większość nie odłoży się w postaci tkanki tłuszczowej? Jak to wygląda?

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

cheat meal powinien byc do mniej wiecej  700 kcal.

Skad wziales to 5000?

Jak w ogole mozna zjesc 5000 kcal naraz?

Worek cukru chcesz opyerdolic?

 

 

pankejksy polane jakims syropem klonowym z nutella i 5k wchodzi jak woda :F

 

 

btw ja teraz na cbl laduje w ok3 godz od 400 do 600g wegli a potem nie moge spac bo basior tak nabity, ze zasypiac musze na plecach :[

Odnośnik do komentarza

Nie zjadłem 5000 kcal. U mnie cheat to raczej nadwyżka rzędu 500 kcal w postaci jakiegoś subwaya czy też innego fast fooda. Jeżeli nie wierzysz że człowiek jest w stanie zjeść 5k kcal na raz zapraszam na sfd do tematu o cheat mealu.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Tak się ostatnio zastanawiałem podczas cheat mealu jak to jest. Jeżeli zjemy na raz dajmy na to 5000 kcal ze słodyczy to przecież organizm tego całego nie jest w stanie przyswoić więc większość nie odłoży się w postaci tkanki tłuszczowej? Jak to wygląda?

Na pewno,większość przez ciebie przeleci.Ja mam teraz w(pipi)a,poszedłem na papiery na trenera,ale oni tam od razu robią też instruktora i się pytam że zostanę zwolniony z testy na instruktora,a oni że nie bo muszą zweryfikować moją wiedzę,nie długo każda szkoła będzie podważała papiery innej.No i w sumie czy są kompetentni by to robić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej, gladiatorzy takie pytanie mam. Ostatnio widziałem typa na siłowni, który wyciskał sztangę, na płaskiej ławce....

 

 

podchwytem

 

O____ó

 

 

Może to ktoś wytłumaczyć? Wtf?

 

nie polecam z bardzo prostego względu.......JAK SZTANGA DUPNIE NA KLATE TO JEZUS MARIA 

 

to samo małpi chwyt (bez kciuka) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...