Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziłem do wielu różnych klubów fitness i muszę stwierdzić że jednak jest więcej atencjuszy płci męskiej niż dupeczek. Większość lekko podjechanych chłopków robi sobie sesje fotograficzne czy też wysyła buziaku do lustra. GARDZE

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trochę ma ktoś ból dupy w tym tekście... ale faktycznie, dobrze mówi. Moim zdaniem, takie profile to zwykłe pogwałcenie na sporcie i robienie z niego szmaty, ale nikt im tego nie zabroni. Na szczęście, nie trzeba ich nigdzie obserwować, czy śledzić. 3/4 fanpejdży i profili na insta to chłam, którym żal byłoby podetrzeć obesrane dupsko. Najgorsze, że tysiące ludzi łyka to jak młode pelikany i bierze przykład.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

No Krupek się śmiał, że jakiś dietetyk jakiejś koleżance czy komuś rozpisał ananasa na kolację. Ty też się śmiałeś z Chodakowskiej, że się nie zna, bo je owoce na kolację, a popatrz jaką formę ma. No, ale ona i jej fanki też pewnie na teściu grubo cisną.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ty tak generalizujesz i wrzucasz wszystko do jednego worka, że nie wiem, czy Ty w ogóle masz o czymś pojęcie. Podopieczni Akopa zapue.rdalają prawie codziennie na siłowni, widzę na instagramie jakie treningi robią, a to raczej różnica niż zwykła grażyna, która w wieku 30 lat bierze się za siebie.

Odnośnik do komentarza

Od najmłodszych lat miałem problemy z plecami i kolanami, więc mnie nie dziwi specjalnie, że teraz to wychodzi przy bardzo ciężkich treningach.

 

Plus wady postawy i duża asymetria mięśni pleców. Myślę, że głównie z tego bierze się u mnie ból.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Pamiętam te sprawe z ananasem ale nie przypominam sobie by ktokolwiek napisał żeby w diecie kompletnie nie uwzględniać owoców. Przecież to jest oczywiste że jakby żreć cały czas owoce( NO BO ROŚLINA TO TO MUSI BYĆ ZDROWE) to wcale na tym pozytywnie nie wyjdziemy ale wrzucenie naczczo jakiegoś owoca albo po treningu przecież jest spoko. Co do tych PERFEKT KOPEL nie jestem wstanie ich strawić , są perfekcyjnymi przykładami atencjuszy , których nie jestem wstanie strawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...