Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo 2 dni temu dałbym sobie z 11-12% .Złapała mnie grypa jakaś i przez 2 dni nie byłem wstanie wstać z łóżka , jakie było moje zdziwienie gdy zauważyłem że spadło fatu z brzucha.Wiadomo nie byłem w stanie za dużo jeść starałem się chociaż białko uzupełniać i trochę węgli do tego dużo się wypociłem więc wody z brzucha zeszło.Teraz dałbym sobie z 9-10%.

Odnośnik do komentarza

W trójboju tak :)

co ty pierd,olisz, najmniejsze nawet oderwanie tyłka od ławki to spalone podejście 

 

Ja za (pipi)a sie tak nie podwine

 bo jesteś facetem i nie masz 13 lat

 

najmniejsza szansa na kontuzje barku wtedy

przy tej "technice" jest dokładnie odwrotnie

 

co do filmiku, to dziewczyna robi bardziej pół wyciskanie. przez uniesiony tułów opuszcza sztangę do połowy 

 

mostek stosują ciężarowcy, bo pozwala wyciskać więcej. polega to na przeprostowaniu odcinka lędźwiowego kręgosłupa (wygięcie od ławki w górę), ale głowa, góra pleców i tyłek muszą przylegać do ławki. stopy przylegają do ziemi bez odrywania i przesuwania.

w wyciskaniu kultyrystycznym raczej kleji się plecami do ławki żeby izolować klatke 

Odnośnik do komentarza

Jak na skosie górnym rozumiem mostkowanie i moim zdaniem jak robi się to dobrze to jeszcze wyjdzie na plus tak na płaskiej zawsze nie rozumiałem po co mostkować .Może to tak tylko wygląda ale mi się wydaje że przy takim mostkowaniu to klatka za bardzo nie pracuje.

Odnośnik do komentarza

Jak na skosie górnym rozumiem mostkowanie i moim zdaniem jak robi się to dobrze to jeszcze wyjdzie na plus tak na płaskiej zawsze nie rozumiałem po co mostkować .Może to tak tylko wygląda ale mi się wydaje że przy takim mostkowaniu to klatka za bardzo nie pracuje.

pracuje klata tylko z większym udziałem barków. mostek jest po to żeby więcej brać

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...