Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Super Metorid wziąłem na tapetkę, ale te wall jumpy doprowadzały mnie do nerwicy

Chcesz skoczyć i odbić się od ściany, która jest na prawo od ciebie:

 

1) Skaczesz w kierunku ściany trzymając w prawo na d-padzie

2) Jak sprite Samus jest przy ścianie wciskasz i trzymasz w lewo

3) Wduszasz skok dalej trzymając w lewo na d-padzie.

 

 

Aha, na padzie od ps3 nie działają shinesparki w Super Metroidzie. :sorcerer: Nie pytaj dlaczego, po prostu d-pad w dualshocku 3 jest tak skonstruowany, że nie działają.

Odnośnik do komentarza

Jackie Chan Stuntmaster - kiedyś zaciąłem sie z bratem na etapie 4 przez poje.bane sekwencje zręcznościowe, tym razem nie wymiękliśmy i udało nam się przejśc choc ostatnia runda i boss to nie lada sztuka była. Co tu można o tym tytule napisac? Świetny system walki, Jackie operuje masą ciosów, kontr, reversali i combosów które przydają się w większości przez potrzebne rózne techniki na przeciwników/bossów. Do tego gra jest naprawde wymagająca, głównie przez etapy platformowe, czasem czułem się jakbym grał w Crasha. Poziom trudności szybko rośnie, a że nasza postac nie ulega żadnemu upgrade'owi czy to życia czy siły ciosów to bez odpowiedniego masteringu się nie obejdzie. Super soundtrack, głupkowaty humor i spore replayability bo mozna przechodzic rundy na A+ czy też zbierac wszystkie głowy smoka. Dobre (pipi) choc jest sporo bugów wkurzających podczas gameplay'u.

 

Pink Panther - Pinkadelic Pursuit - Kolejny tytuł którego kiedyś nie przeszedłem, ale postanowiłem to zmienic. W jakim byłem szoku jak się okazało, że gra starcza na max 1,5h i kiedyś nie przeszedłem tylko ostatniego bossa także jeśli chodzi o długośc gry to padaka. Gra polega na zbieraniu i zanoszeniu odpowiednich itemów które odblokowują nam w końcu dojscie do klucza dzięki któremu nasza postac wydostanie sie z etapu. W większości przypadków po zebraniu itemka ktoś nas goni i próbuje zabrac "swój" przedmiot i tutaj opiera się cała trudnośc tytułu. Niestety, do ostatniego etapu ze zbieractwem gra nie stanowi żadnego wyzwania i przeważnie potrzeba max 5 minut na rozwikłanie najszybszej drogi ucieczki, co gdzie zanieśc, nawet nie trzeba stosowac możliwego kamuflowania się w "tle" bo i tak mobki nas nie potrafią dogonic. Jedyne co było trudne to pierwszy boss, całe 10 minut na niego poszło. :obama: Ogólnie kupa i nie polecam.

 

 

Super Metorid wziąłem na tapetkę, ale te wall jumpy doprowadzały mnie do nerwicy


Chcesz skoczyć i odbić się od ściany, która jest na prawo od ciebie:

1) Skaczesz w kierunku ściany trzymając w prawo na d-padzie
2) Jak sprite Samus jest przy ścianie wciskasz i trzymasz w lewo
3) Wduszasz skok dalej trzymając w lewo na d-padzie.


Aha, na padzie od ps3 nie działają shinesparki w Super Metroidzie. :sorcerer: Nie pytaj dlaczego, po prostu d-pad w dualshocku 3 jest tak skonstruowany, że nie działają.

 

Dzięki, już to ogarnąłem, ale jakoś pograłem 30 minut chodząc sobie po etapach i bez zachwytów, nie urzekł mnie klimat tej gry także gra na razie leci w odstawkę. :frog:


 

Odnośnik do komentarza

Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious

 

Jeez, dlaczego ja tak długo zwlekałem z kupnem Xboxa 360 :obama: Swietnie ta gra, a właściwie DLC do pełnej wersji, bardzo fajny model jazdy, fajne widoczki, średnia muzyka, gra stosunkowo krótka, prosty calak, no jak dla mnie idealny tytuł do przekonania kogoś do zakupu X360.

 

8/10 i lecę na allegro po Horizon 1 ! 

Odnośnik do komentarza

Medal of Honor: Pacific Assault

Ten z medali którzy przeszedł właściwie bez echa, odświeżyłem sobie gre z 2004 roku bo miałęm ochotę porządnie postrzelać i nie zawiodłem się. GRafika na tamte czasy była więcej niż dobra, dzisiaj oczywiście jest przestarzała ale nie odrzuca i po chwili, wciągając się w świetny gameplay nie zwracamy na nią uwagi. Sporo historycznego kontentu i nowatorskie podejscie w postaci przeniesienia działań z Europy na obszar Pacyfiku wyszło moim zdaniem grze bardzo na plus. Muzyka jest fantastyczna ( w medalach jak zwykle zresztą) i idealnie dopasowana do wydarzeń nam przedstawionych. Musze wspomnieć iż fabuła jest do bólu typowa to udało mi się w nią wciągnąć i naprawde polubić 4 głownych bohaterów, rozmowy pomiędzy nimi we wstawkach czy monolgi Tommego Conlina śa dobrze dobrane i napisane. Naprawdę zżyłem się z drużną naszych marines :) Solidne 8/10

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Bioshock Infinite - świetna gierka. Super klimat. Super muzyka. Nużące strzelanie. Fajna jazda na szynach. Ogólnie 9/10. Zakończenie ryje berecik.

Edytowane przez Bansai
uwazaj na spoilery
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Gears of War: Judgment

 

Naprawdę udane DLC do trójki... ee, to pełna gra, sorry...

No właśnie, podstawowa" kampania" to typowa zabawa arcade w zdobywanie gwiazdek i innego szrotu, fabularnie nieciekawe, gejmplejowo też słabo, co druga plansza to taki tryb hordy, w każdej na początku mamy możliwość zrobienia tzw. dodatkowej misji, która w zasadzie określa warunki, które musimy spełnić, aby szybciej zdobywać gwiazdki, czyli korzystaj tylko z broni takiej a takiej, ukończ poziom w przeciągu 4 minut, graj w warunkach utrudniających widoczność itp. Olałbym te całe gwiazdki, gdyby nie to, że po zdobyciu 40-tu z nich odblokowujemy dodatkowy, pełnoprawny rozdział kampanii z trójki. Nie sprawdzałem, ale chyba można te 40 zebrać bez większych trudności. Najzabawniejsze w tym jest to, że ten dodatek jest o niebo lepszy niż całe Judgement razem wzięte, zarówno fabularnie (nie ma irytujących gwiazdek) jak i gejmplejowo, co więcej,  w odróżnieniu do wspomnianego ocieka wręcz klimatem.

 

Multi nie tykałem.

 

Zapytacie: czy kupować? Oczywiście, pod warunkiem, że w kwocie zakupu będzie dużo  :cebula:  :cebula:  :cebula: .

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Call of Duty Modern Warfare 2: 

Dużo się nasłuchałem złęgo o tej grze i zastanawiam się gdzie ludzie widzą problem?  Grafika i oprawa muzyczna jest świetna, historia może i jest bardzo naiwna i absurdalna ale mimo wszystko wciąga i się człowiek dowiedzieć co się dzieje dalej. Gameplay jest po prostu cudowny, "pif paf " tutaj to wzór, cał czas sięcoś dzieje, do wyboru jest pokaźny arsenał, misję niektóe są prze.(pipi) mocne i w ogóle nie nudne (ta w moskwie jeśli chodzi o pomysł  to już jest przegięcie totalne), niektóre akcje i motywy są mocno filmowe i dość absurdalne ale ja to kupuje. Singiel bardzo krótki i to jest skandal ale i tak doskonale bawiłem się przez te 5 godzin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
viewtiful joe - super gierka, w której biegasz typem w śmiesznym kasku i rozdajesz wpie.rdol leszczom, którzy porwali twoją kobietę wyskakując jak gdyby nigdy nic z ekranu kinowego. przy rozdawaniu owego wpi.erdolu pomocne są umiejętności manipulacji czasem i inne takie. jak na dobrą japońską gierkę przystało na końcu zamieniasz się w wielkiego mecha i obrotowymi kopniakami odbijasz eskadry atakujących cię statków kosmicznych :banderas:. nazwisko hideki kamyia zobowiązuje.
Odnośnik do komentarza

viewtiful joe - super gierka, w której biegasz typem w śmiesznym kasku i rozdajesz wpie.rdol leszczom, którzy porwali twoją kobietę wyskakując jak gdyby nigdy nic z ekranu kinowego. przy rozdawaniu owego wpi.erdolu pomocne są umiejętności manipulacji czasem i inne takie. jak na dobrą japońską gierkę przystało na końcu zamieniasz się w wielkiego mecha i obrotowymi kopniakami odbijasz eskadry atakujących cię statków kosmicznych :banderas:. nazwisko hideki kamyia zobowiązuje.

jedna z moich ulubionych gier 

 

ile nerwow i czasu poswiecilem zeby wbic unlimited vfx :obama::banderas:

 

pogralbym heh mogli by zrobic wersje HD cos na wzor zeldy wind waker, a jakby ktos jeszcze odwazyl sie zrobic star wars rogue squadron 2 to bym chyba padl ze szczescia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...