Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

http://imageshack.us/photo/my-images/809/8740046420e4455b1acdo.jpg/

 

 

Na tym screenie widać wyraźnie, że w stosunku do GT5 zmieniono oświetlenie na Autumn Ring. Światło jest teraz dość podobnego do tego, jakie w piątce można uświadczyć na torach ze zmienną porą dnia. Byc może doczekamy się tego ficzera na wszystkich torach w GT6.

Odnośnik do komentarza

ogólnie oświetlenie jest jakieś inne i refleksy na samochodach, na trailerze i fotach to dobrze widać. Nie wiem czy gorsze czy lepsze ale inne. Ewidentnie coś grzebali. Nie piśli też słowem o uszkodzeniach...dużo niewiadomych...ale widzę, że są standy z demem na tym evencie to pewnie na gtplanet szybko napiszą swoje postrzeżenia czy GT6 to większe dlc do piątki czy faktycznie pełnoprawna kontynuacja

Odnośnik do komentarza

http://www.gran-turismo.com/images/c/i1aPtVcOJHpPTEc.jpg
                       vs
http://i.imgur.com/kmBgeWR.png

 

Ponoć oba screeny są z Silverstone.. a jak widać są z różnych pór dnia więc może jednak będzie lepiej z tym niż w GT5.

W sumie to lokacji będzie "tylko" 33, czyli tylko o 7 więcej niż w GT5.. a to oznacza, że może że część obecnych będzie rozwinięta o wersje dynamiczne.

 

e:

BKUaRWnCAAAghEn.jpg

BKUa6IiCcAARlPJ.jpg

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

tak jak od gt5 oczekiwałem ŚLADÓW OPON co dla niektórych swego czasu wydawało sie bardzo dziwne w grze typu REAL DRIVING SIMULATOR...

 

tak od gt6 oczekuje: więcej niemieckich aut, lepszej fizyki aut (eliminacji bugów z gt5), lepszej fizyki opon (zużycia, ciśnienia, temp itp), EDYTORA z mozliwoscia ustawienia obiektów typu pachołki, linie, strzałki, beczki, bandy (przesuwne i stałe), mozliwosci zapisu i podzielenia się online....

reszta mnie nie interesuje.... np. grafika

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

tak jak od gt5 oczekiwałem ŚLADÓW OPON co dla niektórych swego czasu wydawało sie bardzo dziwne w grze typu REAL DRIVING SIMULATOR...

 

tak od gt6 oczekuje: więcej niemieckich aut, lepszej fizyki aut (eliminacji bugów z gt5), lepszej fizyki opon (zużycia, ciśnienia, temp itp), EDYTORA z mozliwoscia ustawienia obiektów typu pachołki, linie, strzałki, beczki, bandy (przesuwne i stałe), mozliwosci zapisu i podzielenia się online....

reszta mnie nie interesuje.... np. grafika

to akurat powinno być w GT6.

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Poczekajmy lepiej na GT w wydaniu nextgenowym .Jakoś mi sie nie chce jezdzic już na tych curent genach.Nie jaram się  tym potrzebuje rewolucji nie ewolucji . :P

Edytowane przez Darude
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o połaczenie na szytwno z nadwoziem tylko z zawieszeniem.. 

W sumie jestem już na 99,9% pewien, że tak właśnie jest i w GT6 działa to źle. Po prostu koło "skacze" na nierównościach swoją drogą a elementy samochodu (w tym wypadku błotniki) swoją..

Tytaj widać, że w prawdziwym aucie sa one sztwyne względem osi koła.

 

e: Wygląda na to, że w grze działa to po prostu z opóźnieniem. Koła reagują na nierówność na podstawie fizyki a błotniki są później "sztucznie" animowane/poruszane na podstawie ruchu koła (i dzieje się to z opóźnieniem).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Jajco..

 

Po prostu to zauważyłem i zakłuło mnie to oko. Niestety zwracam uwagę na różne szczegóły w grach.. i ma to też swoja wady..

Akurat ta animacja błotnika to szczegół i nie będzie mi to przeszkadzało jakoś bardzo.. ale chę aby ludzie wiedzieli, że to czym się tam bardzo podniecają.. nie jest takie cudowne jak im się to wydaje.

Zresztą 90% populacji np GT Planet uważa, że fizyka w GT5 to ideał, podczas gdy jest ona strasznie padaczna i aż dziw bierze, że udało się na niej stworzyć całkiem dobry model jazdy przynajmniej dla stosunkowo szybkich i sztywnych aut.

 

Teraz liczę na to, że dzięki rzekomej współpracy z tymi producentami opon i zawieszenia w końcu będzie to zrobione faktycznie jak należy.

Odnośnik do komentarza

imagekesze.jpg

 

Widać, że udało im się zaimplementować miękkie cienie podczas gry (do tej pory były tylko w zdjęciach z photo-mode). Szkoda tylko, że prawdopodobnie (właściwie to niemal na pewno patrząc na niektóre screeny) kosztem ich rozdzielczość i szczegółowości... ale końcowy efekt będzie można ocenić dopiero na żywo w różnych warunkach. Może taki kompromis koniec końców nie będzie jednak zły.

 

@mattaman

Jak nie interesują cię takie szczegóły i się na tym nie znasz/nie wnikasz i nie masz nic konkretnego do powiedzienia to po co się wcinasz z takimi tekstami? Krótka i głupia odpowiedź na głupie pytanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...