Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

oby tak zostało do fulla bo te różne wersje pokazowe zawsze były dość podpisowane. Do dziś GT5P pod wieloma względami wygląda lepiej niż GT5, GT HD chyba jest nawet jeszcze ładniejsze. Na ps2 tak samo...GT4 Prologue miało trójwymiarowe felgi i o wiele lepiej wyglądającą trasę w Nowym Yorku niż full

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem te filmiki i jestem zniesmaczony. To powinno wyjść jako patch do gt5.

 

Cienie to w dalszym ciągu padaka.

Drzewa to ciągle dwie bitmapy skrzyżowane pod kątem prostym - śmiech na sali. Kopiuj/wklej od czasów gt3.

No i najśmieszniejsze dla mnie - dźwięki silników. A raczej ich kompletny brak. 370z z powyższego filmiku brzmi jak Meleks. Hondy pewnie w dalszym ciągu nie doczekają się Vteca.

O archaicznym interfejsie i godzinnych loadingach nawet nie chce mi się myśleć. :(

Edytowane przez smoo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Autumn Ring dużo lepszy niż w GT5, lepsze oświetlenie i wydaje mi się, że trasa zyskała kilka detali. MImo wszystko też jestem w gronie osób dla których GT6 jawi się bardziej jako duże dlc do piątki.

 

Do smoo__ o ile co do dźwięków masz absolutną rację to engine gt  i moc ps3 już nie jest z gumy i trzeba czekać na nową generację by coś w kwestii cieni czy drzew się zmieniło. Interface i loadingi to też była zmora piątki ale Kaz wielokrotnie już powtarzał, że w szóstce wczytywanie danych będzię znacznie poprawione.

 

Mnie i tak jakbardziej bolą te standardy...byłem pewny, że ich już nie będzie, a tu dalej gra będzie nimi straszyć i nie wierzę w bajki, że je tak polepszyli, że nie będzie się to rzucać w oczy

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ficuś, ponad 10 mln ludzi kupił GT5, gdzie ponad połowa gry to było copy paste z GT4 i Ty się łudziłeś, że wydadzą teraz kupę szmalu na zrobienie kilkuset modeli tak jak należy?  :) Stawiam kasztany przeciw orzechom, że tak samo będzie na PS4. 

 

Trzeba mieć nadzieję, że wszystkie standardy będą tak podciągnięte jak te z pierwszego trailera, taki poziom już nie powinien się rzucać w oczy podczas normalnej gry.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Niestety nie dostaniemy rewolucji... wzorem wszytskich dotychczasowych parzystych części Gran Turismo otrzymamy dopracowaną wersję poprzedniej, nieparzystej części :thumbsup:  

 

Trochę boli, że tym razem nie dostaniemy takiej iloścowki jak za czasów GT4, ale cóż zrobić :verymad:

 

Możemy psioczyć itd., ale oni i tak nie mają na konsolach konkurencji i własnie dzięki temu mają ten luksus wpychania nam takich dziwolągów jak standardy bez większych konsekwencji...

 

Ja kupię na 100% bo wiem, że jeśli do tej pory GT5 było najczęściej przeze mnie włączaną grą tej generacji -  tak lekko poprawione GT 5.5 będzie wprost niewiarygodnym pożegnaniem current gena dającym nieprawdopodobną ilość frajdy w wyścigach online.

 

Po drugie dzięki GT6 będę mógł w spokoju zbierać i czekać na jakąś obniżkę PS4órki :sweat:   

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...