Skocz do zawartości

Syndicate


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Elektronicy oficjalnie potwierdzili wskrzeszenie marki Syndicate. Za nową odsłonę tej serii odpowiedzialne jest studio Starbreeze (znane z Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay czy The Darkness). Gra zadebiutuje na początku przyszłego roku.

 

Informacja prasowa od EA

Oficjalna strona (jeszcze nie jest aktywna)

Info o grze

 

344987109.jpg344988078.jpg

344989031.jpg344990937.jpg

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Coraz więcej pojawia się FPS'ów, które kończą z naśladowaniem Call of Duty. Developerzy i wydawcy chyba zrozumieli, że i konia czystej krwi arabskiej można zajechać i szukają innej niszy do eksploatacji. Deus Ex, X-com, Syndicate, Darkness 2 - może to zapowiedź nowego trendu. Jeśli tak to mi to pasuje.

 

Sama gra zapowiada się bardzo dobrze i jest nadzieja na ciekawy klimat. Będę miał na oku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Leci mocno Mirror's Edge, jest trochę futurystycznej sterylności, są i wślizgi i fajna wizualizacja ciała (coś czego zdecydowanie brakowało Deusowi). Jak dla mnie bomba, liczę na ostrą wyrzynkę odrutowaną maszynką do zabijania. Na co dzień takiej muzy nie słucham, ale rzeczywiście fajna, robi klimat.

Odnośnik do komentarza

Taktyczny shooter w izo by sie nie sprzedał, zwłaszcza na konsole a tak dobrze się wstrzelili zarówno z tematyką (cyber) jak i terminem (opadnie hype po DEHR i ludzie zanczną szukać czegoś nowego). Mam tylko nadzieję, że ta produkcja będzie równie brudna co oryginał, bo to właśnie tego mi brakowało w DEHR.

 

No i powiedzmy sobie szczerze - Syndicate był taki taktyczny, że i tak każdy chodził kupą a nie rozdzielał postaci jak w Jagged Alliance

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zgadza się, mało zachęcające to demo. Pierwszy raz w grze przytrafiła mi się sytuacja w której pakowałem kule do jednego ze swoich myśląc, że jest przeciwnikiem. Ciężko ich rozróżnić przez ten chaos. Pozostaje mieć nadzieję na ciekawszego singla, gdyż co-op lekko mówiąc zasysa.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Chaos jest, ale przy pierwszym kontakcie, ja już za drugim podejściem nie miałem żadnych problemów z odróżnieniem wrogów od towarzyszy. Podobają mi się odgłosy broni, podoba mi się sposób, w jaki postać się porusza. Ogólnie przyjemny gameplay, oprawa też całkiem niezła. Tak że demo narobiło mi smaka na pełną wersję, szkoda, że dali co-op'a, a nie wycinek kampanii.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, co-op niezbyt ciekawy ale gra jako FPS jest przyjemna, dobrze sie strzela, fajny movement i ten poruszający się HUD. Jeżeli singiel nie będzie krótki i da sporo opcji jeśli chodzi o te chipy to się zainteresuję.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Owszem chaos ale tak jak ktoś napisał wyżej przy drugiej próbie gra się świetnie. Mi to wygląda na mix Deusa z Killzonem (grafika imo bardzo ładna), czuć też ducha Riddicka ;-) ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony demem, podoba mi się hud, strzelanie i recoil broni, ruch postaci. Minusem dla mnie jest AI, często staje przy mnie i nie wie co zrobić, nie strzela tylko np blokuje się ze mną w przejściu. Poczekam aż stanieje i wtedy pomyśle.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wrażenia pozytywne. Przede wszystkim zaskoczyła mnie bardzo ładna oprawa graficzna, której się nie spodziewałem. Gameplay przyjemny, zabawa czipami urozmaica strzelanie itd. Niestety kolejny krótki singiel po Darkness II, bo pograłem w sumie nieco ponad trzy godziny i już na 10 misji jestem (z 15 z tego co widzę po achievementach). Do tego hard strasznie łatwy jest, a wyższego poziomu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jest to kolejny nic niewnoszący FPS na rynku. Kilka zrzynek z Deus EXa tu i tam, parę bugów, przejaskrawiona kolorystyka a do tego debilne AI (nawet na hardzie) oraz krótka kampania. Fabuła to jedno wielkie padło bez składu i ładu. Wspomnieć należy także o głupotach w stylu przeciwników spawnujących się 20m przed albo za nami. Szansa na powrót znanej marki zmarnowana.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Ja nie grałem, ale po tej recenzji Gametrailers jestem poważnie tą grą zainteresowany :) Wygląda świetnie i grać się w to musi też fajnie. Jedna rzecz mnie tylko wkurza - cena. W detalu ta gra jest za 199zł i zauważyłem, że ostatnio wszystkie gry EA tyle kosztują. Mass Effect 3 też ma kosztować 199zł i mimo wszystko nie chcę w gry tyle inwestować, bo i tak nie starczy mi czasu, by to wszystko ograć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...