Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie napalał tak na ten wątek inżynierów, bo pewnie będzie to mało oryginalna "chęć stworzenia idealnej bronii biologicznej, która dostosuje się do każdego otoczenia i jego organizmów, a do tego jest niesamowicie zabójcza, zaś ludzie inne istoty zostały stworzone by sprawdzić skuteczność xenomorphów". Czy coś w tym stylu, czyli de facto pomysł podobny do tego, na który dekadę temu wpadli designerzy Starcrafta przy okazji Zergów :)

 

Trailer normalny, bo niby co mieli pokazać światu, przecież to film o zabójczym potworze w kosmosie. Nie spodziewam się by tam była jakaś filozofia głębsza, zwłaszcza po chłodno przyjętym "Prometeuszu" ;)

Odnośnik do komentarza

Nie napalam sie specjalnie na ta czesc, bedzie co bedzie, takie samo mialem podejscie do Promka. Bardziej mnie interesuje kontynuacja Aliens, to bedzie sztos dla fanow. Strasznie mnie irytuje natomiast to co bylo juz tu wspomniane, czyli scena pod prysznicem, glupota ludzi wchodzacych w obcy ekosystem bez kombinezonow (moze ich nie mieli xD) no i ta baba ewidentnie ma byc nowa Ripley 2.0 biegajac w podkoszulku bez stanika. Do tego ten fryz i miny tez przypomina to Ripley. Plakat za to mi sie podoba i zalatwie sobie go z kina, szkoda tylko, ze ma ten ulomny tekst.

Odnośnik do komentarza

Film jest na wstrzymaniu ale scenariusz ponoć gotowy od roku. Na IMDB Weaver i Biehn figurują jako jedyni z obsady filmu.

Weaver ostatnio powiedziała, że 

 

 

 

I hope that Neill Blomkamp and I will eventually get back to it. He’s written such a wonderful script. I look forward to finishing Ripley’s story.

 

A co do bardzo podobnego do Ripley wyglądu Daniels z Covenant

 

katherinealienheader.jpg

 

to zgadnijcie jaki spoiler wyciekł?

 

Jest jej matką.

 

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza

Covenant ma być pomostem pomiędzy Prometeuszem, a pierwszym Alienem. I na trailerze dostaliśmy dokładnie to. Tyle, że w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zapewne pierwsza połowa będzie wyglądała jak Prometeusz (odwiedziny nowej planety, eksploracja, zabranie formy życia na statek), a druga jak Alien (protoplasta xenomorpha osiąga dojrzałość i zaczyna się polowanie na załogę złożoną z stereotypowych postaci. Nie wiem tylko po co znów Ridley próbuje porównać postać kobiecą do Ripley. Weaver wykreowała świetną postać dzięki grze aktorskiej. Tutaj pewnie będzie kalka bez emocji. Zresztą pamiętacie kultową scenę z "narodzinami" xenomorpha z Obcego?

 

 

Większość obsady miała tylko zarys tej sceny. Ridley nie powiedział im o rozerwanej klacie dzięki temu uzyskał wiarygodność. Sporo rzeczy mogło się wydarzyć czytając jakie wariacje chciał Ridley umieścić w filmie (sceny seksu, bardziej poronione designy obcego czy to, że Ripley miała latać w finalnej scenie bez majtek), a na które nie zgodzili się producenci. 

W kinie jest bardzo cienka linia pomiędzy mistrzowskim obrazem, a totalnym chłamem i tak naprawdę jedna, drobna rzecz może całkowicie zmienić odbiór filmu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.filmweb.pl/news/Nie+czekajcie+na+%22Obcego+5%22-121365

 

Niech Blomkamp już skończy pier*dolić 

 

 

"Nowy obcy! Lepszy nić Obcy 2! Fajne nie!"

 

 

"Ten film powstanie, rozmawiałem na ten temat z moją mamą i ona jest za, a nawet Ridlej powiedział, że może będzie OK"

 

 

"Ten film nie powstanie, rozmawiałem z Ridleyem i on powiedział, że jednak nie"

 

 

"Mój pies i ja wierzymy w ten film, nawet Sigirni Łiwer wierzy i będzie w obsadzie, zobaczcie, tutaj namalowałem szkic"

 

 

"Dobra, ja jednak nie wierze, że to powstanie"

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...