Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie to niezła lipa; druga sprawa która mnie zniszczyła (negatywnie). Rzekomo film miał być od 18 (ostatnie strony tematu), tymczasem przy rezerwacji biletów 15+.

No (pipi)a serio "Prequel Obcego" od 15 lat...... byłem pewien, że będzie 18+.

 

W polskich kinach chyba w ogóle nie ma czegoś takiego, jak "18+", a od takiego USA to już w ogóle jesteśmy nieporównywalnie mniej restrykcyjni. Więc wyluzuj i pogódź się z tym, że Prometeusza obejrzysz w 3D. ;P

 

Jak bylem na Bekartach Diabla to sprawdzali dowody. Wjazd byl od 21 lat.

Odnośnik do komentarza

No ja prawdę mówiąc z hype trainu Prometeusza wysiadłem już jakiś czas temu.

 

Ciśnienie było w maju przed premierą czy po pierwszych trailerach. Oj tak wtedy hajp był ale dzięki jakże wspaniałomyślnej decyzji przesunięcia premiery (tak, wiem Euro). W naszym kraju o blisko 2 miesiące po premierze światowej (2 miesiące) jakoś tak... balonik uleciał. Zresztą patrząc na wszelakie opinie raczej z dziełem na miarę Obcego nie mamy do czynienia. Chociaż dopóki sam nie obejrzę, staram się srać na hejty.

 

W każdym bądź razie obecnie jest w hype trainie zwanym "TDKR - Nolan". Seanse tylko w 3D (póki co) też nie pomagają złapać odpowiedniego ciśnienia na Prometeusza. No ale może to wszystko i dobrze, w razie zawodu nie będzie tak bolało.

 

PS. Nawet nasz forumowy temat był zdechły od czasu premiery.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Teka, jak byles to powiedz jak oglada sie w filmy w dcf (wielkosc ekranu, dzwiek itd). Na cos pokroju nowego batmana albo prometeusza warto wybrac stara wawe czy lepiej isc do multipleksu?

 

Co prawda nie do mnie pytanie ale odpowiem bo byłem tam niedawno. Ogółem wszystko wygląda jak w każdym multipleksie z tym że jest czysto i spokojnie, bez hord wieśniaków i bachorów rzucających w siebie popkornem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moje dobre nastawienie do tego filmu gwałtownie opadło, po przeczytaniu opini których autorzy sugerują, że mamy do czynienia tylko z dobrym/przeciętnym filmem, dlatego z kina nie zamierzam wyjść zawiedziony, co najwyżej pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie do mnie pytanie ale odpowiem bo byłem tam niedawno. Ogółem wszystko wygląda jak w każdym multipleksie z tym że jest czysto i spokojnie, bez hord wieśniaków i bachorów rzucających w siebie popkornem.

 

Zależy od filmu. Generalnie, owszem, jest dużo spokojniej. Może to ta księgarnia przy wejściu odstrasza idiotów, a może to kwestia tego, że jednak inne filmy tam oglądam, a inne w multipleksach.

 

 

Tak przynajmniej było do tej pory. Ale chyba po przejęciu Heliosa przez Gutka DCF ostatecznie dał sobie spokój z udawaniem "studyjności" i ze zdziwieniem zauważyłem, że planują puszczać Prometeusza, Batmana, Bonda czy Hobbita, czyli generalnie największe hiciory. No cóż, trza na siebie zarobić.

 

 

W każdym razie Mejm, weź tam idź kiedyś, to jednak najlepsze kino we Wro i przyjemne miejsce. Tylko w największej sali nie bierz miejsc w pierwszych kilku rzędach (nie pamiętam, bodaj czterech-pięciu), bo ona ma dość ostry spad (jak w multipleksach) i te miejsca są bardzo niewygodne (jeśli miałem tam miejsce to po prostu siadałem na schodach, nie da się oglądać).

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tam? Ciśnienie przed jutrzejszą premierą jest?

Jestem ciekaw jak rozłożą się Wasze opinie, bo dla mnie ten film to niewyobrażalny wręcz zawód. Widowisko na poziomie pierwszego AvP (z którym ma zresztą coś wspólnego), nie dorasta do pięt żadnemu z Obcych. Wizualna rozkosz, ale nic ponadto. Beznadziejny scenariusz, bezpłciowi bohaterowie, nielogiczne, niepotrzebne sceny i katastrofalne zakończenie. Wielki powrót do uniwersum Obcego? Tak, ale co najwyżej na hasłach reklamowych. :)

W mojej skali 5/10. Dla porównania:

Alien - 9/10

Aliens - 10/10

Alien 3 - 7/10

Alien: Resurrection - 8/10

 

:(

Odnośnik do komentarza

Jak tam? Ciśnienie przed jutrzejszą premierą jest?

Jestem ciekaw jak rozłożą się Wasze opinie, bo dla mnie ten film to niewyobrażalny wręcz zawód. Widowisko na poziomie pierwszego AvP (z którym ma zresztą coś wspólnego), nie dorasta do pięt żadnemu z Obcych. Wizualna rozkosz, ale nic ponadto. Beznadziejny scenariusz, bezpłciowi bohaterowie, nielogiczne, niepotrzebne sceny i katastrofalne zakończenie. Wielki powrót do uniwersum Obcego? Tak, ale co najwyżej na hasłach reklamowych. :)

W mojej skali 5/10. Dla porównania:

Alien - 9/10

Aliens - 10/10

Alien 3 - 7/10

Alien: Resurrection - 8/10

 

:(

UltimateFacepalm.jpg#ultimate%20facepalm

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...