Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Odblokowalem sobie G36 i musze powiedziec ze wreszcie jest dobra bron ;)

Ma moc, w miare maly rozrzut taka maszyna do zabijania.

G36 - Javelin - miny i mozna grac jako enginer :)

 

btw ludzie czesto ignoruja robociki.

na szturmie na sekwane podjechalem sobie do 1 mcoma w podwórku, podpalilem go i sie schowalem w krzaczku. Podbiegli rozbroili i rozlozyli sobie rkm i czekali. to sobie podjechalem znow i ich spawarka. Podpalilem znowu i znow do krzaczka :D

irytuje tylko, ze robot ma problemy z wjechaniem na 5 centymetrowe progi i na Wielkim bazarze w niektorych miejscach nie moze jezdzic bo wskakuje ponad ziemie i wisi w powietrzu :(

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś rozpiska ile trzeba nabić killi z danej broni żeby zdobyć dane akcesorium do niej ? W ogóle nie ogarniam tego systemu levelowania w BF3, jakieś to takie mało przejrzyste. Są gwiazdki dla broni tak jak w BC 2 ?

 

No to troszke zj.ebane jest. Gwiazdek masz nieskonczenie wiele, nie ma juz brazowych, srebrnych itd. Co mozna odblokowac, kiedy i ile ci brakuje sprawdzisz na battlelogu - wchodzisz w statystyki, wybierasz zakladke Weapons, wybierasz konkretna bron i masz jej opis oraz wszystkie unlockables + progres

Odnośnik do komentarza

Fakt , z myśliwcami nie jest łatwo. Ale dziś odblokowałem flary. Nikogo nie zestrzeliłem. Po prostu w momencie gdy leciałem w samolocie wrogi czołg najechał na moje miny ponad 400 punktów wskoczyło na poczet myśliwców :D Przy kolejnym podejściu okazało się, ze można rozwalić czołg z działka pokładowego. Więc rakiety powietrze powietrze też już mam. Nie jest tak źle...

Odnośnik do komentarza

Sprawa ciężkiego sprzętu. Jak ustawia się odblokowane perki w czołgach np? Włącza się je jakoś podczas rozgrywki?

 

Co do w(pipi)iających akcji: zapylam z niezłym gnatem (mam lvl 22) a z na przeciwka biegnie kolo z jakimś pistolecikiem na wode (lvl 2). Napierdalam w niego cały magazyn i nic. Jedna kulka i leże. Ile ja już miałem takich zgonów to nie jestem w stanie policzyć.

 

Up....ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczące headsetu. Czy jest możliwość podpięcia samego mikrofonu do konsoli? Mam genialne słuchawki, których nie chce się pozbywać. Będzie działała taka kombinacja czy muszę kupić zintegrowany zestaw?

Odnośnik do komentarza

Sprawa ciężkiego sprzętu. Jak ustawia się odblokowane perki w czołgach np? Włącza się je jakoś podczas rozgrywki?

 

Co do w(pipi)iających akcji: zapylam z niezłym gnatem (mam lvl 22) a z na przeciwka biegnie kolo z jakimś pistolecikiem na wode (lvl 2). Napierdalam w niego cały magazyn i nic. Jedna kulka i leże. Ile ja już miałem takich zgonów to nie jestem w stanie policzyć.

Up....ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczące headsetu. Czy jest możliwość podpięcia samego mikrofonu do konsoli? Mam genialne słuchawki, których nie chce się pozbywać. Będzie działała taka kombinacja czy muszę kupić zintegrowany zestaw?

masz zakladke pojazdy i tam ustawiasz wszystko.

 

Kilka info z support:

 

- Opcja dodawanie znajomych z psn na battelog bedzie jak uporaja sie z jakims problemem.

- Theater mode dodadza w patchu.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Fakt , z myśliwcami nie jest łatwo. Ale dziś odblokowałem flary. Nikogo nie zestrzeliłem. Po prostu w momencie gdy leciałem w samolocie wrogi czołg najechał na moje miny ponad 400 punktów wskoczyło na poczet myśliwców :D Przy kolejnym podejściu okazało się, ze można rozwalić czołg z działka pokładowego. Więc rakiety powietrze powietrze też już mam. Nie jest tak źle...

Tak samo dziś odblokowałem rakiety :P i nawet jednego typa już zestrzeliłem nimi :P Szkoda tylko ze w większości wypadków kolo zdąży wyskoczyć,rakieta w samolot powinna oznaczać natychmiastowy zgon.

Odnośnik do komentarza

Sprawa ciężkiego sprzętu. Jak ustawia się odblokowane perki w czołgach np? Włącza się je jakoś podczas rozgrywki?

 

Co do w(pipi)iających akcji: zapylam z niezłym gnatem (mam lvl 22) a z na przeciwka biegnie kolo z jakimś pistolecikiem na wode (lvl 2). Napierdalam w niego cały magazyn i nic. Jedna kulka i leże. Ile ja już miałem takich zgonów to nie jestem w stanie policzyć.

Up....ponawiam pytanie i mam jeszcze jedno dotyczące headsetu. Czy jest możliwość podpięcia samego mikrofonu do konsoli? Mam genialne słuchawki, których nie chce się pozbywać. Będzie działała taka kombinacja czy muszę kupić zintegrowany zestaw?

 

Będzie :)  ja gram w słuchawkach stereo , hs w dekolcie koszulki. W konsoli ustawiasz mikrofon to hs, głos tv = słuchawki

Odnośnik do komentarza

To jest chyba kwestia balansu. Wiadomo, ze radyjka sa z reguly ustawiane za tylami wroga (albo w jakims trudno dostepnym miejscu), wiec zeby nie dochodzilo do notorycznego baserape'ingu w okolicach spawn'ow, to Dice postaniwlo dac szanse obroncom/atakujacym na zestrzelnie spadachroniarza. A dlaczego nasz zolnierz nie spada na mapach takich jak Metro czy Seine Cross (kamperiada na dachach budynkow by byla)?... to chyba oczywiste.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

a ja sie zastanawiam czemu radyjko sie tak czesto rozwala bez powodu (bez strzelania wroga)

 

 

mała porada dla tych co męcza sie z pojazdami latającymi - ciekawym sposobem na poczatku jest złapanie jeta/heli jak sie jest szefem teamu, trzeba powydawać rozkazy a potem latać poprostu, co chwile wpadają punkty za wykonanie rozkazuj, to tylko 20ptk, ale zwykle wpada odrazu 2-3x na raz, wiec pare takich akcji zgodnych z rozkazem i mozna odblokowac flary i rakiety, potem juz cokolwiek mozna działać, chociaż tez czadu nie ma, dopiero chyba przeciw-ziemne bronie rozwijają skrzydła samolotom

Odnośnik do komentarza

Radyjko ma chyba ograniczoną liczbę spawn'ów.

Co do min, to ofkoz chodziło mi o claymore'y, i tak są one słabe pod względem detekcji. W takim ku.rwa MGS-ie 1 na PSX'a miny miały już mocne czujniki, i trzeba było się czołgać żeby je rozbroić, a tutaj trzeba serio biec jak Usain Bolt.

Moździerz fajny, ale dość bezużyteczny gdy ludzie nie oznaczają. Dobry jest tylko przy kumatym zespole, bo strzelanie na oślep jest bardzo ryzykowne, zwłaszcza że w momencie strzału wszyscy na mapie Cię widzą.

Odnośnik do komentarza

Będzie :) ja gram w słuchawkach stereo , hs w dekolcie koszulki. W konsoli ustawiasz mikrofon to hs, głos tv = słuchawki

 

:o :o :o na to bym nie wpadł... Muszę coś pokombinować może się uda :D:D:D.

 

Fakt , z myśliwcami nie jest łatwo. Ale dziś odblokowałem flary. Nikogo nie zestrzeliłem. Po prostu w momencie gdy leciałem w samolocie wrogi czołg najechał na moje miny ponad 400 punktów wskoczyło na poczet myśliwców :D Przy kolejnym podejściu okazało się, ze można rozwalić czołg z działka pokładowego. Więc rakiety powietrze powietrze też już mam. Nie jest tak źle...

Tak samo dziś odblokowałem rakiety :P i nawet jednego typa już zestrzeliłem nimi :P Szkoda tylko ze w większości wypadków kolo zdąży wyskoczyć,rakieta w samolot powinna oznaczać natychmiastowy zgon.

 

Kierowca powinien mieć możliwość wysiadania z latających pojazdów dopiero jak wyląduje i to rozwiązało by sprawę - chcesz szaleć przygotuj się na konsekwencje.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

 

 

Kierowca powinien mieć możliwość wysiadania z latających pojazdów dopiero jak wyląduje i to rozwiązało by sprawę - chcesz szaleć przygotuj się na konsekwencje.

 

bez przesady, jako granice dałbym te 50% wtedy byłoby dobrze

Odnośnik do komentarza

Ci co liczą na odblokowanie moździerza, wcale on taki fajny nie jest, często walisz na oślep tą kupą. Ludzie nie spottują. I jeśli przeciwnik jest na środku celownika to i tak nie traficie w niego, bo ma spory rozrzut.

 

A pamiętacie obietnice EA że inżynier będzie mógł budować na mapach tymczasowe zapory? No i się pytam gdzie to jest. No i też gdzie się punkty za ogień zaporowy, też mówili o tym a ja ani razu nie dostałem tych.

Odnośnik do komentarza

Ci co liczą na odblokowanie moździerza, wcale on taki fajny nie jest, często walisz na oślep tą kupą. Ludzie nie spottują. I jeśli przeciwnik jest na środku celownika to i tak nie traficie w niego, bo ma spory rozrzut.

 

A pamiętacie obietnice EA że inżynier będzie mógł budować na mapach tymczasowe zapory? No i się pytam gdzie to jest. No i też gdzie się punkty za ogień zaporowy, też mówili o tym a ja ani razu nie dostałem tych.

 

Sa, nazywaja sie punkty za przygwozdzenie i wpadaja czesto. Zapor chyba nie ma

Odnośnik do komentarza

No moździerz to loteria, smoke się przydaje na obronę m-comów, a reszta to trochę taka jihadowa partyzantka. Trafi to trafi, nie to ładujesz i walisz następny. Dobrze, że przynajmniej tuba się nie przegrzewa. Szkoda też, że trzeba wybierać - claymore albo moździerz. Stanowisko moździerzowe powinno mieć osłonę z min, bo jak ktoś podejdzie to trudno już cokolwiek zrobić ;p Poza tym należy uważać, czy nie ma jakiegoś nieplanowanego sufitu, bo np. na planszy Autostrada w Teheranie jak jest ta autostrada na górze, to praktycznie zawsze pocisk w nią trafia...

 

No i miny powinny wybuchać z pewnej odległości, jak czołgowe, a nie jak nadepniesz. I choć trochę być zakamuflowane, bo obecnie wyglądają jak pudełka na buty i tylko ślepy ich nie widzi ;) Warto je ustawiać trochę dalej od wejścia, bo zwykle wtedy zaczynają biec. A tak poza tym na schodach chyba nie działają :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...