Skocz do zawartości

PSX Extreme #171


Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych tekstów o wyższości PC nad konsolami w Playboxie - po prostu pismo robią goście którzy całe życie grają/grali na kompach. W fppki, strategie - mycha + klawiatura. A teraz konsole takie modne, robią pismo o nich to i musieli sobie jakieś sprawić. :)

Poza tym wkurzają mnie screeny - w recce NfS:TR, same z replayów, czy cut scenek.

W "Extrimie" też ostatnio coraz więcej ładnych screenów wybranych chyba przez wydawcę. Robicie jeszcze autorskie screeny?

Odnośnik do komentarza

Listę aktualizowaliśmy, bazując na grach, które były dostępne ok. 15 października (stąd niektórych tytułów nie ma, bo np. premierę miały na przełomie października i listopada, a w ankiecie nie dajemy gier, których jeszcze nie ma). Także wszystkie nowości trafią dosłownie na dniach i będzie można na nie głosować do numeru 173.

Odnośnik do komentarza

Perez- w nowym numerze pokaz wreszie swojego prawdziwego ryja :bomb_ie:

 

Mam przygotowane jeszcze ze 20 różnych fotek :).

 

@grzybiarz: duuuuużo recenzji (co prawda wyznaję zasadę jakości nad ilość, ale fakt faktem wzięliśmy pod lupę więcej gier niż w numerze listopadowym), tradycyjnie będzie co poczytać (To Było Grane - WipEout, Pryzmat Serii, O co chodzi..., kąciki w komplecie, w tym powrót sportowego, felietony). Szczegóły po weekendzie.

Odnośnik do komentarza

Perez- w nowym numerze pokaz wreszie swojego prawdziwego ryja :bomb_ie:

Mam przygotowane jeszcze ze 20 różnych fotek :).

 

@grzybiarz: duuuuużo recenzji (co prawda wyznaję zasadę jakości nad ilość, ale fakt faktem wzięliśmy pod lupę więcej gier niż w numerze listopadowym), tradycyjnie będzie co poczytać (To Było Grane - WipEout, Pryzmat Serii, O co chodzi..., kąciki w komplecie, w tym powrót sportowego, felietony). Szczegóły po weekendzie.

 

Po weekendzie to powinien pojawic sie kolejny numer w kioskach bo to bedzie juz 21 a prenumerata pewnie jak zwykle pewnie ze 3 dni po tym jak pojawi sie w kioskach...

Odnośnik do komentarza

Znowu jakieś opóźnienia?

Nie ma żadnych opóźnień (póki co, odpukać :)). Akurat w tym miesiącu numer wyjdzie w środę, 23 listopada. Prenumeraty zostały już rozesłane, także prenumeratorzy powinni dostać numer poniedziałek/wtorek.

 

@Rozi: tak, będzie.

 

A gdzieś to było napisane, że 23, może coś przeoczyłem ? czy po prostu tak ustalono ? :)

 

Wydaje mi się, że specjalnie przesunęliście numer aby udobruchać prenumeratorów po ostatnich jajach, aby w końcu mieli numer wcześniej lub na równi z resztą...

Odnośnik do komentarza

To co już mówiłem, powtórzę i tym razem - od zmiany wydawcy staraliśmy się wpasować w zaplanowany (nie przez nas) harmonogram, więc de facto każdy numer był ustalany od nowa. Tym razem odpadł 20.11, bo niedziela, a na 21.11 nie wyrobilibyśmy z transportem (kwestia odbioru z drukarni i dostarczenia kolporterom).

 

A te ostatnie jaja, o których piszesz, śmiechem żartem spowodowały, że prenumeratorzy dostali numer terminowo, bo opóźniła się premiera kioskowa :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...