Skocz do zawartości

The Elder Scrolls V: Skyrim


molly

Rekomendowane odpowiedzi

Skyrim tez jest rozbudowany (jak to kolejna czesc Elder Scrolls) z tym, ze mam wrazenie, ze wyciagnieto wnioski z porzednikow i ta giera jest serio grywalna pod kazdym wzgledem. Nawet jesli idzie o wspomniany przez ciebie dziennik ;) Bo porownujac go z morrowindowym spamem to jest mega czytelny i pomocny.

Odnośnik do komentarza

Ześwirowali mi strażnicy w Markarcie zdaje się.

 

Jakiś czas temu już skończyłem tam questa, który kończy się ucieczką z więzienia w kopalni. Dzisiaj wracam do miasta po cośtam, już miałem wychodzić, ale nagle jeden ze strażników coś tam w moją stronę rzucił. No to quicksave i został rozyebany. Oczywiście reszta się zbiegła również, to stwierdziłem że przy okazji im też dam odrobinę wpier/dolu. W sumie wszystkich poskładałem i w lewym górnym rogu info wyskoczyło że wszyscy świadkowie Twojej zbrodni nie żyją więc kara cofnięta. No to już tak zostawiłem bo w międzyczasie jakiś awans nawet wskoczył. No to wychodzę z miasta, stoi dwóch strażników i jak na spokoju obok nich przechodzę to włącza się dialog, że kogoś tam zabiłeś i idziesz do pierdla do kopalni (identyczna linia dialogowa jak w quescie wspomnianym na poczatku). No to klikam że okej, mogę iść. I nic. Typ stwierdza, że wszystko jest ok i nic się nie dzieje. Po skończonym dialogu to samo się włącza od razu u drugiego strażnika i tak w kółko [']

Nawet opcja że jestem z gildii i mogę im hajs dać jest dostępna, ale stwierdza że to za gruba sprawa i do więzienia muszę iść.

Zostali rozje/bani i uciekłem z miejsca zbrodni, chyba 8k bounty jest na mnie teraz, beka.

 

http://www.youtube.com/watch?v=dW2GeFbbK-M

 

Ja yebie, jakiś pechowy ten Markart. Tym razem jakiś quest w muzeum dwemerskim. Zostawiam typiarę co ze mną walczy, żeby mi nie wadziła i rabanu nie robiła. Wbijam do środka, elegancko czyszczę wszystko, zabieram co mam zabrać i zbieram się do wyjścia. Patrzę - przy wyjściu stoi właśnie moja towarzyszka podróży. Próbuję z nią zagadać, ale nie mogę, bo jedyne co mi odpowiada to "NIE POWINNO CIE TU BYĆ, HERPDERP". Przytrzymanie E i wskazanie jej żeby otworzyła drzwi nic nie daje, bo bez klucza nie potrafi tego zrobić, a swojego nie mogę z ekwipunku się pozbyć xD Jedyne co mi pozostaje chyba to jej uśmiercenie i zabranie fantów, które w nią ładowałem i znalezienie sobie kogoś innego do wspólnej walki.

Edytowane przez alienator
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie lubiłem serii elder scrolls, próbowałem się przekonać do obliviona i morrowinda, za każdym razem odpadałem. Dałem się namówić na to Skyrim i nie żałuje, gra rozbudowana, spora swoboda w rozwoju postaci, cisnę złodziejem i nie licząc walk ze smokami wiekszość przeciwników pada od kosy w plecy. Pare rzeczy irytuje ale ogólnie nie żałuje kasy, teraz czekam na jakieś ciekawe mody.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też gram, niezłe. Wreszcie jakiś dobry TES ;] Ale niektóre zdolności są mocno przegięte - mam max. kradzieży kiesz. i teraz co niektórzy biegają w samych gaciach ;]

 

Jedno pytanie - ile dodatkowych "prac" muszę wykonać dla gildii złodziei aby pojawiło się specjalne zadanie ? Odblokowałem sklep z łukami w kryjówce, jumam dla nich na zlecenie i jak na razie cisza. Ich główny wątek już pękł jakby kto pytał.

 

Nieważne, już mam.

Edytowane przez Agent_Man
Odnośnik do komentarza

Sanguine nie pojawia się w tej własnie oberży tylko w tej nabliżej której byłeś łapiąc 14lvl. U Ciebie była to ta obok Arkadii a u kogoś innego może to być np. w Markarcie.

 

a najlepszą misją (wg mnie) jest ta dot. Wabbajacka - nawet sama metoda przeniknięcia do podświadomości jest ciekawa (miednica)

 

szybkie napełnianie klejnotów? albo czarna gwiazda (nie polecam zwracania amuletu mistyczce - daje on nam bonusy tylko od zwierząt a tych w Skyrim zabijamy niewiele) albo, na wyższym poziomie i podbiciu statystyk, farmienie buławą Molag Bala

Odnośnik do komentarza

Po prostu zdejmij zaklęcie z broni pożerającej duszę i potem sobie zenchantuj własną broń. Potem nosisz sobie broń i puste kryształy i ubijasz stworki napełniając kamienie duszami. Ja tak sobie zrobiłem farmę złota. Paski skóry + sztabki żelaza = żelazne sztylety. Zaklinam to zaklęciem odstraszania umarłych i jeden sztylecik z wartości 30 ma wartość 650 (napełniony najmniejszą duszą).

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś szuka ciekawego questa, to polecam sie przejść do oberży w Białej Grani koło sklepu Arkadii i napić się z Samem, chyba jedna z majlepszych misji na jaką trafiłem od początku grania.

 

Zna ktoś szybki sposób na napelnianie klejnotów duszy?

 

 

Dajesz enchant do miecza, gdy walisz i od razu napelniasz kryszstaly. Jakis czar to byl.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...