Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj obczajałem to multi i szlag mnie z lekka trafiał że widzenie przez ściany było możliwe nawet gdy przeciwnicy poruszali się, a nawet siedzieli nieruchomo pochyleni (a to by oznaczało że i oni mogą widzieć nas).

O ile możliwe jest uniknięcie oznaczenia a nawet uzyskanie informacji kiedy to nastąpiło (jeśli się przed tym nie zabezpieczyliśmy), tak zastanawiam się czy jest jakiś perk uniemożliwiający widzenie nas przez ściany. Ktoś coś wie w temacie?

 

 

Ps. Jaki zestaw broni i dopalaczy jest wg was the best?

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
 tak zastanawiam się czy jest jakiś perk uniemożliwiający widzenie nas przez ściany. Ktoś coś wie w temacie?

 

 

 

Jest taki perk i jest on w moim odczuciu pierwszą rzeczą którą powinni zmienić lub wywalić z tego multi przy okazji balance patcha. Niech się zdecydują - albo nie ma widzenia przez sciany w multi w ogóle, albo mają tą możliwość wszyscy.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy się skradać, wtedy nas nikt nie ma prawa zobaczyć.

 

Ja cały czas gram  z karabinem szturmowym, rewolwerem (100x lepsza broń od pistoletu), Tajnym Szkoleniem na 1 dla kosy na start, Leczeniem 2, Zawadiaką 2 i zwiększeniem zasięgu eksplozji. Nie bawie się w żadne paczki, mam średnio 10 obaleńna grę i sporo punktów na Ocalonych. Jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

@ Homer S

Dziwne bo ja widziałem sylwetki ludzi którzy się skradali. Słyszałem za to właśnie od znajomej z PSN że Tajne Szkolenie poziomu 3 uczyni mnie niewidocznym. ;]

Dzięki za poradę, też zdecydowałem się na rewolwer. 

 

@ smoo:

 

Jest taki perk i jest on w moim odczuciu pierwszą rzeczą którą powinni zmienić lub wywalić z tego multi przy okazji balance patcha. Niech się zdecydują - albo nie ma widzenia przez sciany w multi w ogóle, albo mają tą możliwość wszyscy.

W Uncharted 2 był taki dopalacz a zwał się Situational Awerness (Rozpoznanie Sytuacji), wszyscy szanujący się gracze go nienawidzili i nie używali, za to stosowali kontrę w postaci Evasion. Tym samym poświęcali 1 slot, który mogli użyć na inne dopalacze np. Szybkie Przeładowanie.

 

W U3 zrezygnowali z tego badziewia za to dali nam około 8 jego słabszych kuzynów plus możliwość wymiany wyposażenia po zgonie. Dopalacz Cloaked lv. 3 to naprawdę potężna zabawka w tym multi. 

 

IMO tego g...a w ogóle nie powinno Tu być, jeśli jednak jest, to niech przynajmniej utrzymają wybór - jesteś dla nich nie widocznym, ale poswiecisz tym samym jeden z dopalaczy.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Fak, pomyliło mi się z pokazywaniem pozycji na minimapce... Z tego co wiem, to jak nie mamy perka to jesteśmy niewidoczni tylko wtedy, gdy stoimy nieruchomo. Ja tam latam bez tego perka, większe ryzyko ale wole mieć leczenie za to albo ulepszony zasięg na broniach miotanych ("zwykły" zasięg bomb to jakaś kpina, bez perka da się tylko zabić poprzez podkładanie).

 

Teraz jeszcze skombinowałem sobie loadout z samym rewolwerem i automatem do kupienia... Czasami z amunicją krucho (szczególnie jak skrzynek brak) ale mam perki, które mi się bardzo podobają + bardzo dobrą broń. 

Odnośnik do komentarza

Tak, za pierwszym razem zawsze tak jest, w sumie jak wczytujesz grę to też bardzo długo to trwa. W sumie najdłuższej wczytująca się gra tej generacji, przynajmniej z tych co znam. Niemniej jak się wczyta, to później leci już do samego końca bez przerw, a i filmiki można wyłączać i też nie będzie przerwy. Dlatego więc umiem przecierpieć omawiane wczytywanie kiedy grę się włącza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...