Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tydzień temu informowaliśmy Was o zawartości ostatniej paczki DLC do The Last of Us™ (PS3), którą przygotowało dla nas Naughty Dog. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają go za darmo, pozostali będa musieli przygotować oszczędności. Kiedy?

Amerykanie otrzymają ten dodatek 6 maja, a my - europejczycy - 7 maja. Przypomnę zawartość:

  • Wharf - Doki, w których Joel spotkał się z Robertem, walka na bliskie odległości, dwa gniazda snajpera i wielka łódź. Mapa oferuje sporo możliwości flankowania i cichego podchodzenia do wroga.
  • Capitol - przenosimy się do Bostonu, akcja zarówno wewnątrz budynków jak i na świeżym powietrzu, układ mapy zachęca do inteligentnego wykorzystania flankowania.
  • Coal Mine - Witamy w Colorado. Jest to duża, ośnieżona mapa, na której znajdziemy kilka opuszczonych budynków. Idealna dla snajperów ze względu na długie proste przejścia, celowanie utrudniają okresowe śnieżyce.
  • Water Tower - Przenosimy się do Lincoln PA. Mapa ma dwa strategiczne, wąskie przejścia, w których dochodzi do częstych spotkań twarzą w twarz. Akcja głównie dzieje się na zewnątrz, ale znajdzie się kilka otwartych budynków. Zobaczymy tutaj unikalną grę świateł.

Poza mapami dostaniemy również cztery nowe bronie:

  • Specter
  • Double Barrel
  • Enforcer
  • Launcher

Całość została podana do wiadomości publicznej na streamie w trakcie którego pokazywano DLC. Możecie go zobaczyć pod tym linkiem.

http://www.pssite.com/news-32626-wiemy_kiedy_pojawi_sie_ostatnie_dlc_do_the_last_of_us.html

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie najbardziej ten poziom trudności. Cóż takiego tam wymyślili. 

 

A co do trofeów to wiem ze ND potrafi lekko przegiąć, te w Uncharted które dodali że jeśli masz platynę to masz tylko 50% a pozostałe drugie tyle to za on line. Oby nie od(pipi)ili takiego motywu i w Factions

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Pożyczyłem ostatnio od ziomka ps3 z The Last of Us i po niej zagrałem w Uncharted 2 i 3. To był duży błąd bo kolejność powinna być odwrotna - po TLOU cała reszta exów z plejki zasysa pod każdym względem. (a już rozczarowanie grafą w Uncharted 2 i 3 to było dla mnie mega zaskoczenie).

Tez ogralem tlou przed trylogia uncharted , grac teraz w to drewniane u1 to ciezka sprawa... Trzeba bedzie jeszcze dluzsza chwile odczekac zanim to przelkne.

Odnośnik do komentarza

To fakt, The Last of Us wyznacza naprawdę wysokie standardy. To jest paradoksalnie wybitnych produkcji, po obcowaniu z takim dziełem ciężko spojrzeć na inne, trochę gorsze ;).

 

Ja U3 wciąż mam przed sobą, ale U2 nie uważam za gorsze. Gameplay i w ogóle ciężar rozgrywki spoczywa trochę na czymś innym, a grafika jest niezgorsza po dziś dzień, pomimo istnienia TLOU.

Odnośnik do komentarza

Zrobilismy sobie wszyscy krzywde , TLOU powinno sie ograc na lozu smierci 

 

'to juz czas , synu , czuje , ze nie duzo zostalo mi czasu - zawiez mnie przed telewizor , zostala mi jedna rzecz do zrobienia jeszcze zanim odejde - odpala re-re-redycje 4k tlou na ps8'

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem jeszcze większy błąd, przeszedłem Tlou a potem się wziąłem za gta5. Już miesiąc się mecze, ale chyba powoli zblizam sie do konca.

Kusi mnie to multi w tlou cholera, ale chyba poczekam na bundla z ps4.

Ja wiem czy błąd? Też przechodzę GTAV po TLoU i jakoś mnie nie parzy w oczy. R* odwaliło kawał świetnej roboty i nawet po przepięknym The Last of Us świetnie się bawię. Bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Nowe trofea z trzeciego DLC 

 

  • Wharf - Complete a match on Wharf without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Capitol – Complete a match on Capital without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Coal Mine – Complete a match on Coal Mine without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Water Tower – Complete a match on Water Tower without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Recovered Supply Raider – Complete a match of Supply Raid on Wharf, Capitol, Water Tower or Coal Mine  (Bronze)
  • Recovered Survivalist – Complete a match of Survival on Wharf, Capitol, Water Tower or Coal Mine  (Bronze)
  • Recovered Interrogation – Complete a match of Interrogation on Wharf, Capitol, Water Tower or Coal Mine (Bronze)
  • Bookstore – Complete a match on Bookstore without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Bus Depot –  Complete a match on Bus Depot without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Home Town – Complete a match on Hometown without dying and getting at least 3 downs or executions  (Silver)
  • Suburbs – Complete a match on Suburbs without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Forsaken Supply Raider –  Complete a match of Supply Raid on Bookstore, Home Town, Suburbs or Bus Depot (Bronze)
  • Forsaken Survivalist –   Complete a match of Survival on Bookstore, Home Town, Suburbs or Bus Depot (Bronze)
  • Forsaken Interrogation - Complete a match of Interrogation  on Bookstore, Home Town, Suburbs or Bus Depot  (Bronze)
  • Complete Grounded Mode – (Gold)
  • Complete Grounded Mode Plus – (Gold)

Będzie ciężko, bo zabić trzech graczy to nie sztuka ale nie zginąć przy tym w ciągu 15 minut to jest niemal nie możliwe. Może będą ustawki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowe trofea z trzeciego DLC 

 

  • Wharf - Complete a match on Wharf without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Capitol – Complete a match on Capital without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Coal Mine – Complete a match on Coal Mine without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Water Tower – Complete a match on Water Tower without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Recovered Supply Raider – Complete a match of Supply Raid on Wharf, Capitol, Water Tower or Coal Mine  (Bronze)
  • Recovered Survivalist – Complete a match of Survival on Wharf, Capitol, Water Tower or Coal Mine  (Bronze)
  • Recovered Interrogation – Complete a match of Interrogation on Wharf, Capitol, Water Tower or Coal Mine (Bronze)
  • Bookstore – Complete a match on Bookstore without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Bus Depot –  Complete a match on Bus Depot without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Home Town – Complete a match on Hometown without dying and getting at least 3 downs or executions  (Silver)
  • Suburbs – Complete a match on Suburbs without dying and getting at least 3 downs or executions (Silver)
  • Forsaken Supply Raider –  Complete a match of Supply Raid on Bookstore, Home Town, Suburbs or Bus Depot (Bronze)
  • Forsaken Survivalist –   Complete a match of Survival on Bookstore, Home Town, Suburbs or Bus Depot (Bronze)
  • Forsaken Interrogation - Complete a match of Interrogation  on Bookstore, Home Town, Suburbs or Bus Depot  (Bronze)
  • Complete Grounded Mode – (Gold)
  • Complete Grounded Mode Plus – (Gold)

Będzie ciężko, bo zabić trzech graczy to nie sztuka ale nie zginąć przy tym w ciągu 15 minut to jest niemal nie możliwe. Może będą ustawki. 

 

Trofea proste, jedynie tryb GROUNDED może sprawić większe trudności  ;)

Jeśli masz bardzo "ogarniętą drużynę ze SKILLEM", ( ludzie którzy nawzajem sobie pomagają, to bez problemu zrobisz te trofiki ).

Zrobienie wyniku 3-0 nie jest jakimś wielkim osiągnięciem w tym multi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...