Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

 

Już odkładam kasę. Rocksteady czy nie, wszystkie assety już mają. Może to nie będzie mesjasz gamingu, ale zepsuć tego się nie da.

 

Chyba się da

 

>Eric Holmes, lead designer of games including The Incredible Hulk: Ultimate Destruction and Prototype, is heading up the project

 

Hahahahahaha

 

 

Ja nie wiem z czego ty się tu smiejesz. Hulk na poprzedniej generacji był bardzo dobrą grą (84% na gamerankings) tak samo jak prototype (imo lepszy niż infamous). 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Jak będzie tak jak z Bioshockiem 2 czyli będzie po prostu dobrym sequelem to jestem na tak. Pewnie dopiero w nextgenowym Batmanie doczekamy się batmobile bo tutaj to pewnie będzie kalka z Arkham City.

 

Tylko jak wyobrażasz sobie gameplay z Batmobilem? Chcesz jeździć sobie samochodzikiem po mieście jak w innych sandboxach?

 

Jeśli do dyspozycji byłoby całe Gotham to dlaczego nie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo sie ciesze, ze bedzie kolejna czesc, troche szkoda, ze nie robi jej Rocksteady, ale i tak dobrze, ze dostaniemy kontynuacje - to bylo do przewidzenia, ale super, ze ukaze sie jeszcze na tej generacji konsol. Jak widac pod koniec generacji dostaniemy jeszcze jedna mega gre, dla mnie must-have !

Odnośnik do komentarza

Oby z wielkością zbytnio nie przesadzili,  w Arkham City dosyć szybko można się było przemieszczać po całym obszarze. Nie chce mi się latać po 5, czy 10 minut bo ktoś wpadł na pomysł, by cel misji był na drugim końcu mapy. A fast-travel to tylko droga na skróty i zazwyczaj jedyna opcja by się nie zanudzić. Z wprowadzonych nowinek niezbyt podoba mi się pomysł z hackowaniem wież, byle tylko odblokować teren na mapie. W takim Assassin's Creed może i było to wytłumaczone fabularnie jako synchronizacja, ale i tak stało się to zwykłą koniecznością.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nowe arty z poprzedniej strony są świetne :) Mam nadzieję, że walki z bossami będą ciekawe i widowiskowe. Też liczą na to, że Joker się nie pojawi albo będzie miał marginalną rolę, niech dadzą też spokój Bayne'owi - chętnie bym zobaczył w akcji Killer Crocka. Najważniejsze, żeby zabójcy byli intrygujący i odmienni od siebie, a nie różnili się tylko kształtem pałki czy rodzajem gnata.

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda właśnie, że idą w ilość, bo ja liczyłem, że pójdą w... co-op :) No ale trzeba dać chłopakom szansę. Jednak nie chciałbym być w ich skórze i uważam, że mają jaja albo dostali bardzo dużo hajsu za wzięcie się za ten projekt. Oczekiwania są przeogromne, wszystko poniżej GotY będzie uważane za porażkę a sam developer zostanie znienawidzony przez fanów jednej z najlepszych serii tej generacji w razie ewentualnej kompromitacji. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się boję, że nowy Batek nie będzie taki dobry patrząc na ostatnie gry z serii GoW, Uncharted, Asassin's Creed, Dead Space :)

Obym się mylił. Zwyrol napisz please, że inny developer nie spieprzy roboty.

 

 

Nie mogą spieprzyć, Sefton Hill z Rocksteady gwarantuje że fani nie będą rozczarowani. Ja mu wierzę, w końcu wie najlepiej jak dostarczyć zajebistą grę z Nietoperzem. :sorcerer:

 

Dla Warnera to zbyt ważna marka (AA 7mln, AC 8,5 mln -  dane vgchartz), więc nikt tu nie chce sobie pozwolić na grę tylko dobrą  z ocenami 7/10.

Odnośnik do komentarza

 

Ja się boję, że nowy Batek nie będzie taki dobry patrząc na ostatnie gry z serii GoW, Uncharted, Asassin's Creed, Dead Space :)

Obym się mylił. Zwyrol napisz please, że inny developer nie spieprzy roboty.

 

 

Nie mogą spieprzyć, Sefton Hill z Rocksteady gwarantuje że fani nie będą rozczarowani. Ja mu wierzę, w końcu wie najlepiej jak dostarczyć zajebistą grę z Nietoperzem. :sorcerer:

A jakby był słaby, to na pewno by to ogłosili na 2 dni po ujawnieniu gry.

Odnośnik do komentarza

pierwsza reakcja na info o grze...WOW....doczytanie o devie tworzącym ten tytuł....momentalnie zapał spadł...jakby tą część tworzyło Rocksteady to brałbym w ciemno, a tak tez uważam, że trzeba poczekać na pierwsze opinie...dobry engine i mechanika to nie wszystko. Zły tytuł to na pewno nie będzie ale czy porównywalny do dwóch wcześniejszych części...hmm...czas pokaże

Odnośnik do komentarza

pierwsza reakcja na info o grze...WOW....doczytanie o devie tworzącym ten tytuł....momentalnie zapał spadł...jakby tą część tworzyło Rocksteady to brałbym w ciemno, a tak tez uważam, że trzeba poczekać na pierwsze opinie...dobry engine i mechanika to nie wszystko. Zły tytuł to na pewno nie będzie ale czy porównywalny do dwóch wcześniejszych części...hmm...czas pokaże

 

Problem z porównaniem do poprzednich części, dotyczyłby również Rocksteady, jak i każdego dewelopera, który ma na koncie tak genialne. Osobiście również nie wierzę by gra zbierała oceny na poziomie Arkham City, bo zwyczajnie nie wprowadzi już tylu świeżych zmian jakie nastąpiły między Arkham Asylum, a Arkham City. Dlatego wystarczy mi, by utrzymali zbliżony poziom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to są faktycznie screeny z gry to podoba mi się nowy styl graficzny - taki bardziej komiksowy, wszystko pociągnięte jest czymś w rodzaju cell shadingu.

 

Co do villainów, to mam nadzieje że powróci Mark Hamil jako Joker, który zarzekał się że skończył z wcielaniem się w tę rolę ;/. Jeśli to prawda, to niech nie dają Jokera w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...