Skocz do zawartości

Batman: Arkham Origins


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kontra zawsze działa prawidłowo. Po prosu tylu ilu  przeciwników jednocześnie atakuje, tyle razy trzeba klepnąć przycisk kontry. Nie wiem w czym problem.

 

Tak jest od czasów AC? Bo to dla mnie ciekawa nowość, nie wiedziałem, a w AC robiłem medale i zwykle unikałem kontry na dwóch przeciwnikach, odskakując na bok.

 

Co do gry, pograłem trochę, nie dużo, ale już zdążyłem pośmigać po mieście

jestem na początku walki z panem elektrycznym

i jestem zachwycony. Tak czekałem na tą grę od momentu zakończenia Arkham City. Nie przeszkadza mi to, że miasto może wydawać się podobne, ani puste (ktoś tu mówił, że jest pusto bo jest wigilia - ujdzie takie wytłumaczenie, można dodać, że jest noc i cywile nie wychodzą na niebezpieczne ulice Gotham - wątpię, żeby narzekający mieli namyśli brak przeciwników). To czego najbardziej się obawiałem i czym straszyliście mnie od piątku w swoich postach - przycinki - nie zauważyłem tego. Może pojawiają się później (oby nie), może naprawił to patch 1.01 (oby), nie wiem, na szczęście nic takiego na razie nie psuło mi zabawy. Nie mogę się doczekać spotkania z

Jokerem

. I mam nadzieję, że jego rola w fabule nie będzie marginalna. Dodatkowo oczekuję dużej ilości smaczków dot. uniwersum Gotham, tak jak to miało miejsce w AC przy okazji zagadek Riddlera. Ktoś wie, ile w tej części Enigma przygotował zadań?

Odnośnik do komentarza

Znajdziek od Enigmy jest równo 200. Niektóre są banalne, niektóre trzeba się namęczyć z rozwiązaniem, a niektóre wymagają od nas skilla precyzji. 

 

I masz rację z tym spotkaniem, dla mnie pierwsze spotkanie i twist to była szczęka na podłodze. Nie spodziewałem się czegoś takiego. :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki za te informacje, więcej nie chcę wiedzieć, dopóki gra mi tego nie powie :)

 

Pytanie z trochę innej mańki - obejrzałem dwie części Mroczny Rycerz Powraca (kreskówki), Batman Year One, Under The Red Hood i zastanawiam się czy wyszło ostatnio, a może i wcześniej coś jeszcze wartego polecenia?

Odnośnik do komentarza

Po skończeniu fabuły latam sobie po mieście i bawię się side-questami, niestety raz na 45 min. załącza mi się pokaz slajdów i jedynym wyjście jest restart od ostatniego autosave'a (ten na szczęście zawsze jest pół minuty wcześniej). Mimo wszystko nie tędy droga i oczekuję od dewelopera konkretnego patcha, który sprawę choć w większości przypadków naprawi. Wewnątrz pomieszczeń to nie występuje, no ale oglądanie Gotham w zwolnionym tempie jest co najmniej niepoważne.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

 

 

Pytanie z trochę innej mańki - obejrzałem dwie części Mroczny Rycerz Powraca (kreskówki), Batman Year One, Under The Red Hood i zastanawiam się czy wyszło ostatnio, a może i wcześniej coś jeszcze wartego polecenia?

Bardzo mocno polecam jak jeszcze nie widziałeś ten fanowski film. Po prostu mistrzostwo tylko za krótkie.

 

Gram na pc i gacek po prostu wygląda fenomenalnie z tymi wszystkimi bajerami graficznymi i chodzi ultra płynnie, tylko dlaczego do K...wy nędzy jak kupiłem w sklepie wersje płytową która jest na 3dvd, trzeba jeszcze i tak dociągać ponad 9 giga?  Taka informacja jak by ktoś się zastanawiał czy brać na płycie, czy kupować klucz.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie leca u mnie na ekranie napisy koncowe. Jedno moge powiedziec napewno - godna gra w serii. Panowie z WB Montreal moga chodzic z podniesiona glowa i napewno na nastepna ich gre bede czekal. Fajnie, ze WB stworzylo takie studio.

 

W branzy od kilku lat trwala choroba sequeli i trudno bylo nie zauwazyc lamentow, ze ciagle robia tylko sequele i sequele. Antidotum jakie na to znalezli to prequele i niemalze kazda szanujaca sie seria wypuszcza jakis prequel. Nie inaczej bylo z seria Arkham, ale ja z tego powodu jestem bardzo zadowolony.

 

Walki z bosami niektore powtarzalne, ale niektore rewelacyjne. Jak pisalem wczesniej - Deathstroke wskakuje na podium w serii. Ale ostatnia walka rowniez kapitalna, nie spodziewalem kompletnie, ze tak to sie potoczy. Brawo, WB Montreal, brawo! Od razu przypomnial sie Dr. Freeze :)

 

Bardzo fajna historia z ciekawymi zwrotami akcji. Trzyma w napieciu od poczatku do konca. Musze powiedziec, ze klimatycznie jest najmroczniej w calej serii i grajac czulem wiele inspiracji nolanowskim Mrocznym Rycerzem, co dla mnie jest bardzo na propsie. Po pierwsze stroj Gacka. Taki moment w singlu jak

rozbrajanie bomb Firefly'a tez mi sie skojarzylo z MR. Postac Jokera tez przedstawiona jest mniej komiksowo, a bardziej jako masowego mordercy.

. No i postac Alfreda, ktory byl zaje.bisty. Facet ukradl show jak dla mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz na myśli walkę z

Jokerem? Przecież to było słabe, został rozłożony jak byle pionek. Chyba, że chodzi o Bane'a, prawdziwego final bossa tej gry. To jedyny pojedynek, który jest najbliżej tej z Freezem. Dobry klimat zaszczucia. Byłem też zaskoczony jak mnie wyjął przez kratkę wentylacyjną. Nie dał się nabrać na ten sam numer.

 

 

A jeśli chodzi o najmroczniejszą część, to dla mnie nadal wygląda to tak jak wychodziło, czyli AA>AC>AO.

Odnośnik do komentarza

Voytec i reszta - czytaliscie moze recenzje na destructoidzie?

 

www.destructoid.com/review-batman-arkham-origins-264357.phtml

 

Jestem ciekaw czy macie podobne zdanie (z powyzszych postow wynika ze raczej nie :) ) Zastanawiam sie czy kupic, poprzednie czesci byly mega.

 

Nie ma się w takim razie nad czym zastanawiać, zwłaszcza jeśli cenisz Arkham City, bo praktycznie cała gra bazuje na jej mechanice.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najwazniejsze jest, ze WB Montreal spelnili swoja robote. Smigam po miescie z taka sama doza przyjemnosci, rozwiazuje zadania poboczne, ktore sa fajne i ciekawe, mimo ze sa podobne do tych z AC. Sledztwa i przestepstwa w toku na duzym propsie jak dla mnie.

 

Ej mam pewien problem z misjami Poszukiwani (Most Wanted). Nie mam 8 zloczyncy w ogole odkrytego, tego przed

Czarna Maska

Wszystkie te misje poza Enigma mam zakonczone i ciagle ten jeden nieodkryty. Dafaq?

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Gra ma bugi i to całkiem istotne. Np. poszukując gości z danymi Enigmy, mamy ich oznaczonych na mapie. Niestety trzy razy na tych kilkunastu zdarzyło mi się, że na miejscu nie było takiego ziomka, mimo że dodatkowo oznaczyłem go sobie na mapie. Innym razem obiłem sporą grupę bandziorów, w której go nie było, a kiedy po minucie kręcenia się w kółko wróciłem na miejsce, to pomiędzy leżącymi na glebie stał gość Enigmy.

 

Dalej, w grze zawarto 9 tzw. spraw, gdzie badamy miejsce zbrodni, a potem ścigamy sprawcę. Raz musiałem zresetować, bo zdarzył mi się taki sam błąd jak z "niewidzialnymi" ludźmi Nigmy. Ciekawsze jest jednak co innego - dostałem trofeum za rozwiązanie wszystkich dziewięciu, ale w statystykach widnieje 8/9, bo gra jakby wyrzuciła z bazy danych sprawę pożaru w Coventry.

 

Wszystkie te misje poza Enigma mam zakonczone i ciagle ten jeden nieodkryty. Dafaq?

 

Dołączam się do pytania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...