Skocz do zawartości

Forumowiczu! Gdzie byłeś wtedy, a gdzie jesteś teraz? 2002-2012


Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Forumowiczu! Gdzie byłeś wtedy, a gdzie jesteś teraz? 2002-2012

 

W okolicach 2001 założyłem neostradę i okazało się że nie muszę już kupować PSX Extreme bo newsy growe mam szybciej w internecie niż trafią one do "Szmatławca"

Szperałem po internecie, założyłem konto na forumku w 2002 uczestniczyłem w forumowaniu, byłem głupi, dostałem bana, wróciłem.

Żałuję że po 50 numerze przestałem kupować PSX Extreme.  Tyle:lapka:

Odnośnik do komentarza

Od pierwszego zalozenia konta na tym forum minelo mi ponad 15, co moge napisac to przede wszystkim ze moj foruming sie zrestartowal i nie dojrzal za duzo xd Na pewno sie nie zestarzalem i mam te same zainteresowania co mialem 15 lat temu ktore sie rozszerzyly, jedyne co to poszlo troche lat do przodu ale jestem tym samym Blaze'm ktorego znacie od poczatku tyle ze mialem slabszy okres kilka lat temu do ktorego juz raczej nie dopuszcze. Co zauwazylem na forum glownie po sobie to fakt ze przez pisanie postow ze smartfonow i tabletow ich jakosc jest gorsza niz za czasow uzywania do tego stacjonarnych pecetow. Pozdro ziomale :cool2: :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
http://grzybiarz.2ap.pl/wp-content/uploads/2018/07/reklama.mpg
 
Kiedyś to były reklamy kurła!
---
No dobra, przy okazji klasyk
http://grzybiarz.2ap.pl/wp-content/uploads/2018/07/gamera_divx.mpg
[mention=21201]łosion[/mention] wołam, bo chyba to chciałeś
---
i foty z extreme party 4:
100_0002_kopia.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100_0007_kopia.jpg
Szymocice też byłem:)

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 31.01.2022 o 09:51, VerB_ napisał:

To już 20 lat, ostał się ktoś kto pamięta niebieskie forum?:P

Sam już nie pamiętam jaki kolor miało forum w tamtym okresie, ale pamiętam jak rozmawiałem z Sojerem na PW (polchat [chyba) był wtedy u schułku) by ten wysłał do mnie Mario Kart:DD na GC, bo odwiedził mnie kuzyn z Niemiec, który na święta dostał od rodziców konsolę bez gier.. z dwoma padami ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...