Skocz do zawartości

Forumowiczu! Gdzie byłeś wtedy, a gdzie jesteś teraz? 2002-2012


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, VerB_ napisał:

Mój już utrzymujący się około 5 lat kryzys grania (no może poza PES) sprawia że bardzo ci zazdroszczę że po tylu lat grania gra potrafi zassać cię na 12h :) Może też kiedyś jeszcze poczuję ten głód, może przy okazji GTA 6 :P

wystarczy na dlugi czas odstawić granie i wtedy wrocic. Ja po 2010 roku gdy musiałem gonić za pieniądzem praktycznie w ogole wypadłem z obiegu i nie orientowałem sie co sie dzieje w branzy growej. Dopiero w okolicach 2016 gdy kupilem od jednego ziomeczka forumowego xbox one i Silent Hill Collection wróciła werwa i chec na masterowanie giereczek.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

2002? Niewiele pamiętam z tego okresu, ale najmocniej przebija się wspomnienie świąt bożego narodzenia gdy rodzicielka przywiozła mi z Italii a brand new fuckin' GameCube w kolorze czarnym, z memorką i Mario Party 4. :banderas:Niestety nie pamiętam komu po 2010 tego gacka pożyczyłem/oddałem i prawdopodobnie się gdzieś wala u kogoś kto nawet nie doceni co to za cudowna konsola była. :( 

Odnośnik do komentarza

Pewnie ten pociąg już mu odjechał hue hue :Coolface: ...a może dalej w nim siedzi? :philosoraptor:

 

Ja nie pamiętam dokładnie gdzie byłem, poza tym, że na pewno z ekipą piłem urodzinową wutke w parku na ławce, w piękny słoneczny dzień. Poza tem pewnie przegrywałem życie na Dreamcaście, bo PS2 było tylko w sferze marzeń przy ówczesnych cenach, a i tak musiałem z żalem sprzedać szaraka, żeby nabyć używanego makarona :frog:

Odnośnik do komentarza

2002? Druga klasa gimnazjum, miałem już PC i PSXa na którym przestawałem pomału grywać. A na PC Larry 7 ze Stuhrem, Najdłuższa Podróż z Edytą Olszówką - takich gier zazdrościłem pececiarzom. Ale dopiero zacząłem się robić aspołeczny jak pojawił się internet w domu, a do tego musiałem spylić PSXa, jakoś w 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
A gdzie jest:

Peseq

????? :idea:
Jestem wariacie:) . Żyje, pracuje, gram czasem. Ostatnio składałem komputra do giercowania:)
Działam w branży oświetleniowej. Jeżdżę po świecie dosyć często.
Ogólnie nie narzekam na brak zajęcia.
Dwójka dzieci (syn, córka). Ogólnie 16 lat po ślubie. Jest ok i to bardzo. Nie narzekam. Pozdrawiam mocno:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

2002

Pierwszy PC, granie na piratach bo piracili wszyscy a będąc w 6 klasie podstawówki oryginały to tylko z Clicka, a potem z KŚGry a to i tak pożyczone. Netu się nie miało, ale kto wtedy z okolicy go miał. Grało się w FIFE, GTA3, Colina 2...

 

2012 Praca, PS3 od dwóch lat a i nowy komp kupiony w listopadzie 2011. Czytany CDA, PSX, Neo... Sytuacja osobisto finansowa była w miarę stabilna pomimo kryzysu panującego na świecie.

No i Euro oraz beka z tych naszych patałachów.

 

2020/21 póki co. Praca już inna, stała partnerka od 6 lat, która też lubi pograć. Gram rzecz jasna dalej, choć teraz już tylko konsole, na lapku ATS,ETS2 i coś starszego- teraz znowu Skyrim na modach (można bez końca). Nie narzekam póki co.

 

 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
50 minut temu, grzybiarz napisał:

W 2001 albo 2002 robiłem grę w rpg makerze i przed chwilą ją ukończyłem. Chyba drugi raz w ciągu 20 lat. A tam patrzę w credistach chyba podziękowania dla forumowicza :)

@Suavek bawiłeś się w rpg makerze?

Bawiłem. Ale za co i czy na pewno dla mnie te podziękowania to nie wiem/nie pamiętam.

 

Jakiś czas temu też sobie odświeżyłem swoja gierkę zrobioną w RPG Makerze, własnie jakoś w 2001/2002, i tak nieśmiało stwierdzę, że (pomijając błędy) dobrą robotę odwaliłem... Taka tam gierka na kilka godzin o mojej ówczesnej klasie, więc raczej mało kto załapałby większość wątków, ale gameplay'owo i stylistycznie byłem z siebie dumny. Ech, wtedy człowiek miał czas na takie zabawki... Teraz czuję się staro, dzięki grzybiarz...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kiedyś udzielałem się tu na forum - też chyba jakoś od 2002. W 2003 już tu byłem raczej na pewno. Wiele lat, wiele postów, poznałem fajne mordeczki. Ktoś pamięta Diabeua, Odyna?

 

Wbiłem tu ponownie bo potrzebuję ziomków do grania w Demon's Souls ;) patrzę, a tu po forum lata C1REX i Kmiot... stara gwardia. Narazie nie będę się ujawniał ;).

 

Ja zdążyłem już w tym czasie wrócić z różnych pobytów za granicą, zwiedzić kawałek świata, zostać miliarderem i pracuję w korpo w Krakowie - nadal grając w gry kąsolowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...