Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

z okazji wycieku niby xml z gta5 może założymy wlasny temat o gta5 aby cieszyć się preorderami ? :D

 

No ja bym się bardzo cieszył, bo to jest wersja którą mam zamiar zakupić (o ile nie zapowiedzą na PS4, w co bardzo wątpię, ale jeśli tak, to miałbym zagwozdkę). Im szybciej, tym lepiej, bo R* zdecydowanie należą się pieniążki za to arcydzieło.

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, że GTA5 nie trafi na PC. Raz, że zrobienie wersji na konsole, to łatwiejsza sprawa niż optymalizacja PC. Dwa, teraz mówiąc, że na PC gry nie będzie sprzeda się więcej egzemplarzy na konsole. A gdy większość zainteresowanych ogra sobie na konsolach w 20fps (widziałem filmy z większych zadym, trochę to bolało), to zapowiedzą edycję na PC, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich odsłon.

 

Jedyne co mnie martwi, to wspomniana optymalizacja. Chyba tylko Max Payne Rockstarowi jako tako wyszedł pod tym względem, podczas gdy wiele innych gier do dziś stwarza problemy. Swego czasu wolałem wrócić do San Andreas na PS2, aniżeli męczyć się z portem na PC. Inna sprawa, że do dziś gry nie ukończyłem w pełni, podobnie jak żadnego innego GTA, dlatego piątka mimo rozmachu średnio mnie interesuje. Do zagrania "kiedyś, gdzieśtam".

Odnośnik do komentarza

Eeee, to że GTA będzie na PC to jest praktycznie pewne. Amazon (bodajże niemieski) kiedyś dał na stronie możliwość pre ordera z datą 'marzec 2014'. Co prawda pozycja szybko zniknęła ze strony, ale.... są sklepy które fizycznie sprzedają pre ordery GTA V PC z datą 'when avaiable'.

Dwa: każde GTA ukazało się na PC prędzej czy później.

 

 

Trzy: optymalizacja. Przytaczanie gry z 2005 roku to trochę kiepski wyznacznik jakości gier RockStara na PC. Zarówno "L.A. Noire" jak i "Max Payne 3" działają naprawdę nieźle :)

Odnośnik do komentarza

LA. Noire tworzyła we współpracy z Rockstarem inna firma. R* był wydawcą, dlatego wymieniłem tylko MP3 jako przykład dobrej optymalizacji od nich. Poza tym taki Red Dead Redemption na PC nie trafił, więc zawsze jakieś wątpliwości pozostaną.

 

Sklepami też bym się nie sugerował. To taka zagrywka do zachęcenia na składanie pre-orderów. Zwróć następnym razem uwagę gdy na jakichś targach zapowiadają nową grę, co się dzieje w sklepach. Zapowiedzą na przykład X360/PS3, a w sklepie masz także wersję PC. Tak było chociażby z Metal Gear Rising, ze względu na jakieś plotki. Dopiero niedawno potwierdzono, że "kiedyś" wersja na PC jednak trafi, ale niewiele to miało wspólnego z pierwszymi informacjami odnośnie gry. Zresztą, nadal cisza w tej konkretnej kwestii - niby Kojima i Platinum Games potwierdzili wersję PC w maju, a od tego czasu cisza.

Odnośnik do komentarza

Ja nie chcę. Może zagram jak będzie na PC, przy okazji jakiejś wyprzedaży. ;) San Andreas nie skończyłem, GTA4 kijem nie tknąłem, a co tu dopiero GTA5.

 

Poważnie, rozmach produkcji nie zmienia faktu, że to nadal GTA, tylko z jeszcze większym światem i nowymi możliwościami. Nadal strzelamy, jeździmy i bawimy się pierdołami. Niczego grze nie zarzucę, ale zwyczajnie mnie to wszystko nie jara tak jak resztę.

Hejtujcie. :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To JAK w takim razie chodzisz, jeździsz, strzelasz i machasz bronią w GTA5 względem GTA4? ;)

 

Większy plac zabaw i więcej możliwości, plus pewnie większe przywiązanie do szczegółów i czynności/zadań pobocznych/opcjonalnych. Nie zmienia to jednak faktu, że to nadal GTA, które dla mnie mesjaszem jakimś nigdy nie było. Prawdę mówiąc bym sobie wolał np. Persona 4 przejść po raz drugi, aniżeli GTA5 w ogóle. ;p No ale to czyni mnie hejterem i hipsterem oraz skazuje na miano jakiegoś każuala, co nie potrafi docenić hardcore Game of the Week Generation i w ogóle pfe...

Odnośnik do komentarza

Civilization IV

Europa Universalis IV (Crusader Kings II)

 

jak lubisz te klimaty to zabawy na setki godzin, a każda sesja będzie zaczynać się o 18 i kończyć o 3 w nocy

 

(chyba, że w grę wchodzą jeszcze multiplatformy które są też na konsolach, wśród nich też się trochę tego znajdzie)

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Może Torchlight 2, Dark Souls albo Borderlands 2? Jeszcze skromnie polecę Rogue Legacy, jeśli naprawdę Ci podpasuje (jak mi), to wkręta jest niezła i zabawy na 30-40h. Wciąż nie wiem czy mówimy tylko o grach na PC czy w grę wchodzą też multiplatformy :P.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Są na kompa jakieś fajne gry coop?

 

Raymany zaliczone, seria Lego zaliczona, Mortala, Street Fightery mam ,PES i FIFA odpada. Szukam czegoś do grania na coopie z dziewczyną. Pole do popisu jest ogromne, bo ona ma skilka większego niż ja. Tylko jakichś fajnych gier na coopie brakuje. Wszystko jakieś online badziewie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...