Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie, w przypadku wersji digital mógłby być z tym problem. ;)

 

Niemniej jednak wersja PC miała nawet nagrane własne kwestie dialogowe - np. Ocelot nie mówił "press the circle button" tylko (afair) "press the action button".

 

Tyle opcji... zwykły re-release starych wersji PC MGS1 i MGS2, albo przerobienie MGS HD Edition z X360 i wrzucenie na Steam. Ech.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

W sumie, w przypadku wersji digital mógłby być z tym problem. ;)

 

Niemniej jednak wersja PC miała nawet nagrane własne kwestie dialogowe - np. Ocelot nie mówił "press the circle button" tylko (afair) "press the action button".

 

Tyle opcji... zwykły re-release starych wersji PC MGS1 i MGS2, albo przerobienie MGS HD Edition z X360 i wrzucenie na Steam. Ech.

tia ale sporo bezsensow tez miala. jak np mocno okrojona walka z mantisem bo nie bylo jak przelaczyc klawiatury choc codec mowil zebym uzyl controler port (dzisiaj pewnie by bylo przelacz do innego usb)

Odnośnik do komentarza

Przecież MGS1 jest w wersji digital na PSN

zdjęcie okładki można znalesc w software manual do którego można wejść przy naciśnięciu PS guzika

Mówię o potencjalnej wersji PC. Na konsolach Sony to może wygląda zgrabniej, ale co byś zrobił na takim Steam? Ilu przeciętnych kowalskich wie o Steam Overlay i potrafiłaby z niego skorzystać w podobny sposób?

 

Oczywiście nie twierdzę, że jest to faktyczny problem, ale w tym przypadku co niektórzy mniej bystrzejsi mogliby zacząć jęczeć.

 

Zresztą, teraz co nie wejdę na forum Steam, to widzę płacze kiedy gra nie obsługuje rozdzielczości wyższych niż 1920x1080...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Defense Grid - jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku w moim odczuciu.

 

Poza tym wspomniane Plants vs Zombies dużo godzin mi zżarło. Orcs Must Die to trochę inne podejście do TD, gdyż gra jest mocno zręcznościowa, ale w żadnym wypadku nie zła.

 

Defender's Quest także wydał się solidny, mimo prostej oprawy, ale osobiście nie przeszedłem całego, więc nie mogę ocenić późniejszych leveli i poziomu trudności.

 

Niedawno wyszedł także Kingdom Rush - ponoć bardzo solidny TD. W oryginał flashowy można zagrać za darmo. Jest też wersja mobile oraz właśnie niedawna wersja Steam. Mnie osobiście zaintrygowało, ale czekam na obniżkę ceny.

 

 

A tak z innej beczki, co to się dzieje z tym Hero Siege, że raptem parę tygodni temu pojawił się na Steam w cenie bodajże 10$/7€, a teraz sprzedają go w co drugim bundlu już od dolara?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Tak na szybko:

- Chłodzenie do procka zamiast boxowego syfu

- Dodaj drugą kość ramu, bo masz tylko 4

- Tylko dysk SSD bierzesz czy masz też jakiś dodatkowy ze starego kompa?

- Wymień GTXa na ten sam model, ale innej firmy, np. Gainward GTX 770 OC

- Obudowę wymień na jedną z polecanych na tej stronie: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_marzec_2014?page=0,22#

- Zły temat :)

Odnośnik do komentarza

no wiesz napewno nie jest latwo napisac taki dlugi odcinek southparku ktory do tego ma dobry gameplay. 

 

Wszystko się zgadza. Do żadnej gry nie jest łatwo napisać scenariusz, dlatego w większości przypadków fabuła w grach jest dziadowska. Ale od gry RPG wymaga się minimum te 40h rozgrywki. Chociaż z drugiej strony Dragon Age 2 był w miarę długi, ale zbyt monotonny - na tak małej mapie jaka jest w SP: SoT mogłoby być podobnie. Poza tym ograniczenie poziomu postaci do 15, który ponoć się nabija w miarę szybko też brzydko wygląda. Ma się wrażenie, że brakło im czasu/pieniędzy na dokończenie gry (KOTOR 2 - pamiętamy [*] ). Nic to, oceny są dobre, a ja sobie poczekam na przecenę/ edycję z dodatkami, które mam nadzieję, pojawią się do tej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...