Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

No to co Ci zostaje? Możesz próbować z jakimiś ekstremalnie odchudzonymi XP-kami albo jakiś Linux z bardzo lekkim Windows Managerem, tylko to nigdy nie jest takie proste, że instalujesz i działasz, szczególnie na laptopach (netbookach itp.).

Odnośnik do komentarza

No mimo wszystko szerokie kryterium. Przybliżyłbyś jakie gatunki preferujesz.

 

Z nowszych, w które grałem i które jestem skłonny polecić:

 

Shadow Warrior

Defense Grid

Sins of a Solar Empire: Rebellion

Divinity: Dragon Commander

To the Moon

Orcs Must Die 1&2

FTL

Path of Exile

Papers, Please

StarCraft 2

Hotline Miami

Recettear

Seria King's Bounty

Awesomenauts

Hawken

 

Z tych rzekomo lepszych co wyszły, choć nie grałem, a które osobiście mam w planach/na oku:

 

Age of Wonders III

The Banner Saga

Civ 5

Rise of the Triad

Shadowrun Returns

Half Minute Hero: The 2nd Coming

Transistor

 

Nie liczę Early Access, ani żadnych tasiemcowych moba czy zombie-survival.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Choćby na allegro ;). Kiedy ostatnio sprawdzałem (rok temu) to były same oryginalne, nikt nie złamał (a więc i nie podrobił) protokołu czy czego tam M$ używa do komunikacji bezprzewodowej.

 

Pady chyba można też podłączyć kablem, wtedy odbiornik nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Gattz, Suavek - dzięki, jak macie coś jeszcze do polecania to pisać
 

No mimo wszystko szerokie kryterium. Przybliżyłbyś jakie gatunki preferujesz.
 

 

cRPG i inne erpeżki (z nostalgii chyba sobie odświeże Planescape'a albo coś)
action/adventure
RTSy też

praktycznie wszystko wyłączając gry typu MOBA, MMO, racery i symulacje

Odnośnik do komentarza

No jakby można było podłączyć kablem było by klawo. Bo od intensywnego grania w Fifę pad od 360 już powoli traci precyzyjność i chciałbym spróbować czegoś nowego jak ten się całkiem rozsypie :) albo DS 4... hmm 

Sorki, no mozna tez kablem ofcoz. Sam tak mam podpiety. Pomylily mi sie pady.

Odnośnik do komentarza

Wrzucam tutaj, bo w pchlim targu i tak nikt nie zobaczy

 

Divinity: Dragon Commander za 10zł - http://www.mediamarkt.pl/wroclaw-pl-dominikanski/gra-pc-cdp-pl-divinity-dragon-commander,id-886176

 

Darmowy odbiór jak kto ma salon w miescie, lub 8zł paczkomat. Świetny tytuł i niedoceniony, polecam.

 

Nie wiem tylko czy przypisuje się do Steam, czy nie. Wersja "z biedronki" miała klucze Steam i GOG.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

http://www.theverge.com/2014/6/30/5857228/windows-9-preview-desktop-features-rumors

 

Windows 9 skupiony na Desktopach, wersja testowa później w tym roku. No ja się jaram. Mam nadzieję, że finalna wersja wyjdzie kiedy jeszcze będę na studiach i dostanę go za darmo w ramach DreamSparka (tak jak DOS6.22, XP, Vistę, 7, 8 i 8.1 :D).

Odnośnik do komentarza

Windows 8.1.1 mi się bardzo podoba. Właściwie nie chciałbym już wracać do siódemki, chyba niczego mi nie brakuje. Na początku przegięli z tym umetrowieniem interfejsu, ale teraz kiedy system startuje prosto do pulpitu a w innych miejscach wracają domyślne, a nie nowe menu to jest dobrze. Szybko i ładnie (tak, desing ósemki jest ładny, na pewno ładniejszy od błyszczącej się w każdym miejscu siódemki).

Odnośnik do komentarza

Tak jak Suavek napisał, co druga Winda  się do czegoś nadaje. Pół biedy,że nie będzie to jakiś na siłę wciskany design rodem z komórek bo to była imo padaka w tym Win8.

Ja siedzę nadal na siódemce i jestem zadowolony. Pewnie nie prędko przesiądę się na tego win9, o ile w ogóle to nastąpi. Bo póki mogę sobie na obecnym systemie w gierki pyknąć,buszować po sieci i słuchać muzyki z Foobara to mi więcej do szczęścia nie trzeba.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...