Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, tjery napisał:

 

- RAM jak to RAM, przy takiej jakości dużo różnicy nie będzie, ale zobacz sobie te co wziąłem GSkill Trident Z5 6400 32CL, mają spoko paski ledowe na górze, na tej płycie Gigabyte lecą bez OC z XMP zgodnie z opisem 6400 32-39-39-102, droższe niż Ripy o 100 zł

https://www.morele.net/pamiec-g-skill-trident-z5-rgb-ddr5-32-gb-6400mhz-cl32-f5-6400j3239g16gx2-tz5rk-9800009/?gclid=CjwKCAiAwomeBhBWEiwAM43YIOOd4nMVdyc6uYLh-ZNmZVlB3wR-XVlCHJ6JrFw6LmG8Gucpi10oGhoC9PQQAvD_BwE

 

Polecasz te kości? Nie grzeję się zbytnio? Ten radiator budzi wątpliwości. W Lutym chciałbym przeskoczyć właśnie na 32GB. 

Godzinę temu, Figuś napisał:

widzę nie rozumiesz, wytłumaczę ci piktogramami

 

FmeGZcpWIAAt1MB?format=jpg&name=small

 

TeqcYokA7DzDizuuFkdHBs6mCewJvoIl.jpeg

 

Tak trzeba żyć :wub:

Odnośnik do komentarza

@FiguśTy widzę masz permanentny, zajebisty ból dupy. Ja w tym tygodniu najwięcej grałem w Sky Force Reloaded. I w sumie chuj Ci do tego. Będę chciał chciał to zainstaluje dosbox i będę grał w prince of persia 1 na 4090. Zajmij się w końcu swoim życiem i przestań się czepiać ludzi, bo robią co chcą i na czym chcą, a do tego piszą co myślą. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Figuś napisał:

Lecz się człeniu XD

To Ty beke ciśniesz z typa bo jara się grą sprzed 7 lat i wrzucasz jakieś memy dla niedorozwojów które mają na celu kogoś ośmieszyć. Więc myślę, że z nas dwóch, to Ty powinieneś zapukać do drzwi specjalisty. Nie widziałem w tym temacie chyba żadnego sensownego posta od Ciebie. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, mozi napisał:

Inna sprawa ze ta buda jest …. mała. Ja wiem ze przepływ dobry ale kurna jak patrzę to nie widzę w niej radiatora 360 + karty 35cm. U mnie jest luz z miejscem spokojnie bym zamontował Suprima liguid. Co ciekawe mój 3080 master jest praktycznie tego samego rozmiaru co strix. 

 

Nie no, ona chyba jest coś jak Meshify 2 a w Meshify można pływać

 

LzncAQd.jpg

 

 

3 godziny temu, Ukukuki napisał:

 

Polecasz te kości? Nie grzeję się zbytnio? Ten radiator budzi wątpliwości. W Lutym chciałbym przeskoczyć właśnie na 32GB. 

 

 

Idle 35-37 stopni, podczas gry w Microsoft Flight Simulator max 44,8 stopnia. Chodzą tak jak powinny, 6400Mhz 32-39-39-102, OC nie robiłem, fajnie wyglądają ;)

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Ale serio, trochę słabe to czepianie się, że ktoś sobie kupuje PC za 10k i sobie na nim internet przegląda, a tylko czasami odpala mocniejsze graficznie gierki. Jak ktoś dobrze zarabia, to te 10k dla niego jest jak 3000 zł dla przeciętnego pecetowca. Bycie entuzjastą sprzętu i przy tym graczem niekoniecznie musi się w 100% pokrywać i chociaż sam nie mam fioła, to jednak wśród graczy powszechnym jest kupowanie na wyprzedażach gier w kilogramach, w które później się nie gra. Mniejsza strata kasy, no ale właśnie kwestia punktu siedzenia.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tjery napisał:

 

Nie no, ona chyba jest coś jak Meshify 2 a w Meshify można pływać

 

LzncAQd.jpg

 

 

 

Idle 35-37 stopni, podczas gry w Microsoft Flight Simulator max 44,8 stopnia. Chodzą tak jak powinny, 6400Mhz 32-39-39-102, OC nie robiłem, fajnie wyglądają ;)

Spoko jest miejsca od groma ale w sumie u mnie miejsca tez jest dużo - zdjęcie z neta niby z mniejsza grafa ale wydaje mi się ze jak jest z przodu mesh i 3 wentyle to różnica żadna czy mi się wydaje? 

A1784AB5-4FBF-4D9D-AA97-4453699BB049.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, tjery napisał:

Jeszcze odnośnie wczorajszej rozmowy @MarekCol to pamięć jest bardzoooo zawodna, tu masz jak wyglądał Wiedźmin w 2015 roku

 

BBTmSJs.png

vs

H85GmQp.jpg

 

I jak, wciąż twierdzisz, że tylko geeki zauważą różnicę? ;)

 

Zupełnie nie o to mi chodziło :) Napisałem, że gry zapamiętuje się lepiej niż naprawdę wyglądały toteż oczami oraz wyobraźnią gracza AD 2015 na pierwszym skrinie subiektywnie miałeś odczucia jakbyś miał obraz z drugiego skrinu przed oczami ;> Tak lepiej? :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Motyw przypierdalania się o to jak, kto i po co wydaje własne pieniądze, na to na co ma ochotę wraca na tym forum jak bumerang. Jest to o tyle dziwne, bo większość użytkowników ma się za otwartych i niezależnych światopoglądowo. No ale głęboko zakorzenionego polactwa z dziada-pradziada bardzo ciężko się pozbyć... Ktoś sobie kupi fajny sprzęt/giereczkę/klocki lego/kurwa cokolwiek innego - i zamiast cieszyć się razem z nim, to jebani zwistnicy będą starali się każdego sprowadzić do parteru (ew. niżej - do własnego poziomu). Dopóki będziecie tkwili w tym stanie umysłu, dopóty nic w życiu nie będzie was cieszyło i nic wartego radości nie osiągniecie. Nikt wam nie pomoże, jeśli sami sobie nie pomożecie.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Shankor napisał:

Motyw przypierdalania się o to jak, kto i po co wydaje własne pieniądze, na to na co ma ochotę wraca na tym forum jak bumerang. Jest to o tyle dziwne, bo większość użytkowników ma się za otwartych i niezależnych światopoglądowo. No ale głęboko zakorzenionego polactwa z dziada-pradziada bardzo ciężko się pozbyć... Ktoś sobie kupi fajny sprzęt/giereczkę/klocki lego/kurwa cokolwiek innego - i zamiast cieszyć się razem z nim, to jebani zwistnicy będą starali się każdego sprowadzić do parteru (ew. niżej - do własnego poziomu). Dopóki będziecie tkwili w tym stanie umysłu, dopóty nic w życiu nie będzie was cieszyło i nic wartego radości nie osiągniecie. Nikt wam nie pomoże, jeśli sami sobie nie pomożecie.

Jakby tyle wydać na jakieś japońskie wydania gierek w folii które nigdy nie zostaną otwarte albo jakbyś kupił na raz PS5 i Xboxa to by forumek walił do tego konia ale jak kupisz kompa to jest ból dupy :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...