Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

no ja wcześniej myślałem o przejściu na 4070TI - sprzedałbym swoją kartę za 2800-2900 na luzaku, ale kurna - roznica od 5 do 20 fpsów - 100 zł za klatkę przy upgradzie? No nie.

Jeszcze zobaczymy jak 3090 i 3090TI używane z ceny poleca, bo na OLX pełno tych kart w cenie 4400-5000, ale będzie już ludziom znacznie trudniej wziąć taką kwotę.

Odnośnik do komentarza
13 hours ago, easye said:

no ja wcześniej myślałem o przejściu na 4070TI - sprzedałbym swoją kartę za 2800-2900 na luzaku, ale kurna - roznica od 5 do 20 fpsów - 100 zł za klatkę przy upgradzie? No nie.

Jeszcze zobaczymy jak 3090 i 3090TI używane z ceny poleca, bo na OLX pełno tych kart w cenie 4400-5000, ale będzie już ludziom znacznie trudniej wziąć taką kwotę.

Ja chyba sie skusze na 4070Ti, szwagier powiedzial ze moze mi na firme zalatwic bez VAT wiec te 850€ za 4070ti przezyje jakos. Karta pod 1440p ale tez sobie radzi z 4k(jak sie uzywa DLSS 3.0) 

 

Wie ktos moze o ktorej beda karty na amazon?

Edytowane przez Ryuk
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ryuk napisał:

Ja chyba sie skusze na 4070Ti, szwagier powiedzial ze moze mi na firme zalatwic bez VAT wiec te 850€ za 4070ti przezyje jakos. Karta pod 1440p ale tez sobie radzi z 4k(jak sie uzywa DLSS 3.0) 

 

Wie ktos moze o ktorej beda karty na amazon?

Rok gwarancji na kartę graficzną? Średnio trochę za 850 ojro... Chyba, że za granicą to inaczej wygląda przy zakupach na firme.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, easye napisał:

nie ma znaczenia gdzie kupujesz, chodzi o to ze biorąc cokolwiek na firmę gwarancje masz maks 12miesiecy.

A nie jest tak ze od 2021 firmy posiadają ochronę jak konsumenci i maja takie same prawa? Zreszta 99% przypadków gwarancja jest producenta na podstawie dokumentu zakupu wiec nie wiem skąd 1 gwarancji zawsze. 

Odnośnik do komentarza

Nie, jak nie wiesz skad to sie bierze, to musisz zgłębić temat.

 

Pomijam już fakt, że po krypto zamieszaniu 99% producentów nie przyjmuje kart bezpośrednio, tylko trzeba je reklamować przez sprzedawcę.

 

Np. jak kupisz kartę w Niemczech to przy awarii będziesz musiał ją odesłać do Niemiec.

 

Edit: zdarza się też że dany sklep daje swoja gwarancję która nie różni się w ogóle od konsumenckich, jak np. Morele - przy kartach tam nie ma znaczenia czy kupuje osoba prywatna czy firma.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Suavek napisał:

 

Jeśli ktoś jest ciekaw, jak mógł wyglądać oryginalny DNF. Zarówno build jak i mod są grywalne.

 

Restoration project robi wrażenie nie powiem. Gdyby to wyszło wtedy to mógły być kosmos. Chociaż, z wcześniejszych wersji, które wypłynęły widać było, że dużo gry nie skończone było.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Locust napisał:

Restoration project robi wrażenie nie powiem. Gdyby to wyszło wtedy to mógły być kosmos. Chociaż, z wcześniejszych wersji, które wypłynęły widać było, że dużo gry nie skończone było.

Jak na tamte lata, to mogło być serio dobre, ale widać zarazem, że 3D Realms zjebał sprawę, jeśli chodzi o produkcję gierki.

 

 

Ogólnie jestem z tych, którym ostateczny DNF nawet się podobał (na PC), ale zarówno produkt końcowy, jak i ten stary build sprawiają, że chciałby się jednak dostać Duke'a z prawdziwego zdarzenia.

 

Ale znając życie w dzisiejszych czasach, to i jego by ugrzecznili do granic niemożliwości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...