Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Bo dopiero przeportowali sezon 1 i Android jest na samym końcu kolejki wersji czekających na port. Piractwo się szerzy na Androida, czytałem że ta wersja to test - jak się sprzeda sensownie - będą inne gry. Jak nie, to nie będą robić bo im szkoda czasu. Niestety - Androida dławi to co Windowsa - można sobie pirata znaleźć i zainstalować w 5 minut więc nikt nie chce drogich programów wypuszczać.

 

Nie wiem - ktoś pisze program i sprzedaje go za 5 zł a ludzie piracą to :/ To już nie jest kwestia kasy tylko chyba przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza

Voxel Rush - Taki mix N2O z psx'a z wipeoutem w wersji kieszonkowej czyli bijesz rekord jak daleko zalecisz bez skuchy. Power upy, modyfikatory do rozgrywki, silny syndrom jeszcze jednej partyjki. Umiejętnie zastosowano ciągłe naciskanie gracza by parę punktów więcej jeszcze ugrał, do tego multi z systemem wyzwań i pojedynków (obstawianie własnymi punktami). Prosta acz świetnie przemyślana i wykonana giereczka. POLECAM!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hyperbees.RafalWilinski.voxelrush&hl=pl

 

 

Out There - Miał być lot na Ganimedę czy inną alfa centauri a ockneliśmy się w niedużym stateczku w zupełnie innym, nieznanym zakątku kosmosu. Stąpamy tam gdzie jeszcze człowiek nie stąpał, duzo czytamy (tekstowo/opisowo), oglądamy klimatyczne plansze, odczuwamy ciągły niepokój o poziom paliwa, tlenu i stan blacharki naszej puszki. Skacząc od jednego ukł. gwiezdnego do następnego poznajemy obce rasy (dobry patent z nauką języka obcych) znajdujemy nowe, niekiedy ostro wykręcone statki obcych ras, przejmujemy technologie i modzimy nasze latadełko tylko po to by za 30 układów dalej zginąć od wybuchu na powierzchni supernowej z której to ryzykownie chcieliśmy wodór i hel zatankować :). Klimat, fabuła w formie tekstu, zero zręczności, dużo planowania dbając o zasoby, dodatkowe cele wpadające wraz z rozwojem naszej odysei. 

Jak ktoś wie co to FTL na piecu to jest to duchowy bliźniak tamtej pozycji. O ile w FTL mieliśmy dużo walk i motyw zarządzania załogą tak tutaj skupiono się na fabule i decyzjach dot. wachlowania zasobami (ograniczona pow. statku, zbieranie zasobów i krafting nowych bajerów do kosmicznej krypy). MUST HAVE!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.miclos.google.games.outthere&hl=pl

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo Kyo, za co minus? Nie myliłem się, każda przeze mnie wymieniona przeglądarka posiada taką funkcję. Nie wiem jak tego szukałeś, mate.

 

Google Chrome, opcja "wersja komputerowa"

noxUE3q.png

 

Firefox, "tryb stacjonarny"

Vc87UfR.png

 

Opera, "User Agent" ustawiamy na "Desktop"

PnqVvXA.png

 

Next Browser, "Switch do Desktop Mode"

s0vKqJq.png

 

Dolphin Browser, pierwsza ikona z lewej w drugim rzędzie

UvVgqhc.png

 

edit: zapomniałem o Naked Browser. Wystarczy kliknąć przycisk "desktop"

2Nkxos7.png

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Używa ktoś firefoxa? Przyzwyczaiłem się do niego, ale w(pipi)ia mnie że z czasem jak jest otwarty to strasznie puchnie. Po odpaleniu może z 5mb ramu ciagnie, a z czasem nawet jak nie mam zakladek pootwieranych to rosnie do 300-400mb. To normalne?

I w jakiej przegladarce beda dzialac flashowe odtwarzacze? Na FF normalnie ogladam w przegladarce, na Operze filmy sie chcialy sciagac.

 

masz raven plusa, bo admini sobie reputacje wylaczyli ;/

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Przepraszam bardzo Kyo, za co minus? Nie myliłem się, każda przeze mnie wymieniona przeglądarka posiada taką funkcję. Nie wiem jak tego szukałeś, mate.

Niechcący na tablecie wciśnięty. Nawet nie wiedziałem że coś wcisnąłem. Mea Culpa - w zamian za to dam Ci 20 plusików :empathy2:

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę, Swiftkey-jedna z lepszych klawiatur, jest za darmo.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey

 

Ja sam preferuję Swype, ale pewnie ktoś skorzysta z tej promocji.

 

To nie jest promocja, to zmiana modelu biznesowego. Wcześniej aplikacja była płatna 3.99, teraz apka jest za darmo ale jest 10 motywów za 4.99 które ci, którzy ją kupili dostają za darmo. U mnie chyba lekko przyspieszyła (i na CyanogenModzie, czasem się wieszała, na razie nowa się nie wiesza). Także to nie jest promocja, tak zostanie.

 

Ogóle polecam jak cholera, najlepsza klawiatura dla mnie, mam ją na wszystkim, po wprowadzeniu nowych layoutów jest super, można ustawić różne layouty dla różnych orientacji, można zrobić wersję compact. Nie jest to może ich pomysł ale te dodatki plus ich metoda przewidywania (może nie idealna ale i tak najlepsza) daje super kombinację :-)

Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na IP6 nabyłem Moto G( swoją drogą świetny telefon, chyba nie ma lepszego na rynku w tej cenie, jeśli kogoś interesuje prędkość działania jaka jest wymagana po przejsciu z Appla)


Może mi ktoś polecić coś co będzie mi na pasku pokazywało ile mam nieodebranych smsów czy maili, coś na wzór Appla, możliwie najlżejsza.


Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

odnośnie lg g2 która posiadłem, dzisiaj 1 raz włączyłem aparat i znalazłem opcje zdjęcia panoramicznego. Przyznam że efekt mnie wyyebał.

 

Zrobiłem wszystkie pokoje w chacie ;P

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

odnośnie lg g2 która posiadłem, dzisiaj 1 raz włączyłem aparat i znalazłem opcje zdjęcia panoramicznego. Przyznam że efekt mnie wyyebał.

 

Zrobiłem wszystkie pokoje w chacie ;P

>jaranie się telefonem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...