Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Show box (znajdziecie w google, nie ma w markecie)

-mnóstwo filmów i seriali za darmo w telefonie, streaming lub ściąganie, działa to zadziwiająco dobrze, aplikacja jest updateowana regularnie o nową treść w tym aktualne seriale. Jak streamujecie np mx playerem to nawet sobie wlaczycie swoje napisy i luxus. Czegoś tak wygodnego to i na pc nie ma, polecam się pobawić

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak coś odpalasz to wybierasz 3rd party app i mxa, potem open subtitle i tyle. Działa jak magia xD pliki high to chyba 720p.

Ale np chcąc zapakować parę epow na podróż do oglądania w telefonie to medium styka spokojnie, na małym ekranie i tak zyleta

 

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Show box (znajdziecie w google, nie ma w markecie)

-mnóstwo filmów i seriali za darmo w telefonie, streaming lub ściąganie, działa to zadziwiająco dobrze, aplikacja jest updateowana regularnie o nową treść w tym aktualne seriale. Jak streamujecie np mx playerem to nawet sobie wlaczycie swoje napisy i luxus. Czegoś tak wygodnego to i na pc nie ma, polecam się pobawić

Odnośnie tej świetnej aplikacji... Czy tylko strona została zamknięta czy cała aplikacja już nie działa? Jeśli chociaż działa apka to bardzo bym prosił kogoś kto ma jej plik apk o przesłanie mi go na maila, pw, cokolwiek. Po sformatowaniu telefonu niestety nie mam już jej pliku instalacyjnego..

Odnośnik do komentarza

 

Show box (znajdziecie w google, nie ma w markecie)

-mnóstwo filmów i seriali za darmo w telefonie, streaming lub ściąganie, działa to zadziwiająco dobrze, aplikacja jest updateowana regularnie o nową treść w tym aktualne seriale. Jak streamujecie np mx playerem to nawet sobie wlaczycie swoje napisy i luxus. Czegoś tak wygodnego to i na pc nie ma, polecam się pobawić

Odnośnie tej świetnej aplikacji... Czy tylko strona została zamknięta czy cała aplikacja już nie działa? Jeśli chociaż działa apka to bardzo bym prosił kogoś kto ma jej plik apk o przesłanie mi go na maila, pw, cokolwiek. Po sformatowaniu telefonu niestety nie mam już jej pliku instalacyjnego..

Naprawde ciezko znalezc to w google? Ograniczony jestes, ze szukasz kogos, kto zrobi cos za ciebie??

Odnośnik do komentarza

A mnie tam źle się grało w GTA (3 i Vice City), zarówno na telefonie, jak i tablecie... ta gra została stworzona z myślą o pc/ps2, a nie telefon, gdzie sprawdzają się gierki na krótkie sesje i proste sterowanie paluchem. 2razyjot, szacun za przejście (ale pewnie czitowałeś :).

Gram teraz w pewien tytuł z Humble Bundle (notabene, niezłe paczki wrzucają).

EPOCH:

nexusae0_wm_Screenshot_2013-04-12-12-55-

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uppercut_games.epoch&hl=pl

Grafa Full HD, łatwa obsługa paluchem i to co zawsze mnie jara w tych prostych gierkach - expienie/zbiernaie kasy na lepsze itemy.

Podejrzewam, że wszystkie gry z Humble Bundle są przerobione i mają wyłączone mikropłatności, przez co jest łatwiej w zdobywaniu kredytów.

PS. Właśnie doszły 2 godziny temu, trzy nowe gry.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

PPSSPP sobie testuje z racji wyjścia nowe wersji, Monster Hunter Unite na Xperii U średnio 14 klatek bez przekłamań graficznych, z lekkim problemem z dźwiękiem podejrzewam że nowsze urządzenia poradzą sobie bez problemu.

Patapon 3 też działa, ale niestety z racji, że jest to gra rytmiczna potrzebuje 100% prędkości, a tego XPU nie osiąga (wg. licznika jest 90% prędkości z pomijaniem klatek)

 

W każdym razie progres jest. Do tego jakiś dżojpad i można młócić w gry z PSP.

 

Sprawdzane raczej z czystej ciekawości, niż chęci grania, u brata PSP się kurzy, a nie mam nawet kiedy Boga Wojny przejść.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A1%2B2g8F5XnL.png

Kur*a, pamiętam tych czarnuchów w San Andreas :)

Tak, to screen z androidowego portu. Podobno premiera lada chwila.

---

dreamcast01.jpg

A tak wygląda screen mojego autorstwa z emulacji Dreamcasta.

Wygląda bardzo ładnie i chodzi płynnie - jestem w szoku. Emulator zwie się reicast.

Tak wiem, jest Soul Calibur na Andka, ale to co innego:)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...