Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Patrzcie, przygody Ratcheta po cichu trafiły na Androida:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.ratchetnexus&hl=pl

nexusae0_BtN6-large.jpg

Dziwnie tak, gdy wita nas czarny ekran z napisem "Sony Computer Entertainment". O co chodzi w tej grze? Pędzimy w głąb ekranu, robimy updatety broni itp. Taki tam spinn-off serii, pełno takich gier na sklepiku. Aha, gra jest po polsku.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest już FF VI na sklepiku. Jak zwykle drogo (48zł) a lifting graficzny nie każdemu będzie pasował (postacie troche za bardzo jak dla mnie wyróżniają się z tła). Niemniej jednak można teraz ograć tego za(pipi)istego klasyka na telefonie bez bawienia się w emulacje.

 

No i zaczyna się pojawiać coraz więcej fajnych gierek point and click (Syberia czy też Gemini Rue). Oby tak dalej. Ekran dotykowy jest do takch gierek idealny (byłoby za(pipi)iscie jak by te gierki obsługiwały stylusy bo ogrywanie takich gierek na Galaxy Tabie jest zbardzo wygodne).

Odnośnik do komentarza

ja sie pytam, kieldy Wrota Baldura na andka ;_;

Ja grałem na tym: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourceforge.gemrb&hl=pl

Chodziło całkiem dobrze, ale na tablecie grałoby się znacznie lepiej.

 

Polecam gierkę Ski Jump, od kilku dni pykam na kiblu codziennie. Bardzo przypomina Deluxe Ski Jump, ale jest łatwiejsze do wymsterowania.

A dla mnie ta gra ma niewiele wspólnego z oryginalnym DSJ :/ Dałem szansę, ale wyleciało z telefonu bardzo szybko. Przydałaby się konwersja oryginalnego DSJ, a nie jakieś podróby...

Odnośnik do komentarza

To samo robi XPrivacy oparty o framework Xposed. Dodatkowo po wykupienie można ściągać polecane ustawienia. Niestety, niektóre aplikacje po wyłączeniu WAŻNYCH dla nich uprawnień - nie chodzą. Xprivacy akurat ma taki plus, że nie ODBIERA aplikacjom możliwości czytania danych ale podstawia po prostu bzdury co powoduje mniejsze problemy z aplikacjami, który "myślą" że mają dane (tyle że bzdurne ;-) )

Odnośnik do komentarza

W koncu zaczalem ogarniac wyglad mojego andka na tablecie, wiec wyglada troche powazniej, jednak dokonalem herezji i usunalem status bar! Mam pytanie, czy znacie jakis dobry widget, ktory spelnia takie same funkcje jak stockowy widget od zazadzania zasilaniem (wifi, bluetooth, lokalizacja, synch, jasnosc) ? Przydalby mi sie, bo ten stockowy jest ohydny 

 

EDIT

 

znalazlem :D Power Toggles, fajna rzecz, polecam

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Tocze głaza od wczoraj, swietna gra. Po cichu licze, ze ktos w koncu przeportuje Kule World na Androida. Tymczasem powinnismy zalozyc topic o najgorszych aplikacjach na androida, bo strasznie sie rozczarowalem Dungeon keeperem - EA skutecznie zabilo klimat gry i wprowadzilo mikrotransakcje ;/ 

Odnośnik do komentarza

(reklama)

No, ale np. gierki z Humble Bundle nie mają mikropłatności. Podejrzewam, że na markecie Google są wersje z mikropłatnościami. Nie dość, że HB to zbiór różnorakich gier, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, to i czasem zdarzają się perełki. No i ten brak mikropłatności (a co za tym idzie, chyba ułatwiają normalne zdobywanie kasy/expa).

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, sciagnalem flappy birda i nie jest trudny, po 5 minutach spokojnie dolatywalem do 30, teraz wlasnie dolecialem do 75 z nudow za 2 proba (pierwzsa 41) ... Ponownie przekonuje sie, ze ludzie w dzisiejszych czasach majac minimalny poziom trudnosci w grach panikuja i nie wiedza jak grac. A potem mamy potworki f2p jak Dungeon tfu Keeper, ktory pluje w twarz pierwowzorowi ktory byl genialny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...