Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

A grałeś na OpenGL czyt na sofcie? Ja na S3 i teraz S4 odpaliłem FPSE (kupiony oczywiście) z Parasite Eve i na OpenGL nie da się grać a to kurde topowe telefony. Może jakieś porady jak to goovno ustawić?

 

A dodatkowo - wyszedł niedawno DrAsTiC - emu DS'a - RE-WE-LA-CJA! Chodzi rewelacyjnie! Odpaliłem parę gięrek i super chodzą :-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=kg9jP79VCU8

 

Tu macie Demo. Kosztował nieco ale WARTO!

Odnośnik do komentarza

 

Tu macie Demo. Kosztował nieco ale WARTO!

Polaczek mode:

" If you are unhappy with the software

we offer refunds within 48 hours. Please e-mail

us at drastic.ds@gmail.com with "REFUND" in the

e-mail title and your order number in the

message. Please include a reason so we know

why you wanted the refund."

Troszkę nie kumam co masz na myśli? To chyba dobrze, że oferuje taki zwrot prawda?

Odnośnik do komentarza

Prosze o odmowienie zdrowaski za mnie panowie. Wrocilem z wakacji z kobieta, chcialem wiechorom sprobowac, zrobilem backup ad1.6 i... Nie wiem dlaczego myslalem, ze zawartosc folderu z fotkami znad morza zostanie przywrocony. Panie miej mnie w opiece.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli te pliki były na karcie to da radę je przywrócić!!!

Takie coś mi pomaga "Active@ File Recovery 7.5.1 Portable.exe"

I potwierdzam foty z grilla u Baśki zostały przywrócone. Ale pamiętaj że im szybciej użyjesz programiku tym lepiej. Im dłużej zwlekasz, zmniejszasz szanse na przywrócenie. A i program może nie przywrócić np. filmików.

Obsługa prosta, wskazujesz na jakim dysku mają się zapisać pliki. Musi być inny niż ten z którego chcesz przywrócić.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Troszkę nie kumam co masz na myśli? To chyba dobrze, że oferuje taki zwrot prawda?

Nawet bardzo dobrze. Piszę tylko, że można najpierw ściągnąć i zobaczyć jak to funkcjonuje, ewidentnie poprosić o zwrot kasy, jeśli nie podpasuje (albo niczym sknerus mieć ciastko i zjeść ciastko ;-) ) Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza

Jeżeli te pliki były na karcie to da radę je przywrócić!!!

Takie coś mi pomaga "Active@ File Recovery 7.5.1 Portable.exe"

I potwierdzam foty z grilla u Baśki zostały przywrócone. Ale pamiętaj że im szybciej użyjesz programiku tym lepiej. Im dłużej zwlekasz, zmniejszasz szanse na przywrócenie. A i program może nie przywrócić np. filmików.

Obsługa prosta, wskazujesz na jakim dysku mają się zapisać pliki. Musi być inny niż ten z którego chcesz przywrócić.

 

1. Zdjecia byly w pamieci telefonu.

2. Zrobilem factory reset z formatowaniem wewnetrznej pamieci spod CWM.

3. Nie ma szans tego przywrocic.

Odnośnik do komentarza

Witam, ja mam pewne pytanie gdyż troszkę nie ogarniam temnatu.

 

W zestawach Humble Bundle są nieraz gry na androida. Dziwne jest to, że dają tam takie tytuły, których za cholerę nie mogę znaleźć w Sklepie Play. Aquaria, Stealth Bastard

Stąd moje pytania:

 

1. Czy na Androida istnieje jeszcze jakiś inny Sklep z grami, które występują tylko na tym sklepie?

 

2. Widzę na allegro trochę wcześniejszych Humble Bundle z grami na androida. Czy jeśli je kupię bez problemu zainstaluje te gry na swoim urządzeniu? Co jest jeszcze potrzebne do tego? Konto na Humble Bundle, konto na Steam? Ogólnie prosiłbym o rozinięcie tematu Humble Bundlesów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie ma ich na sklepie, bo Twoj telefon jest niekompatybilny. Otworz sklepik na kompie i zobaczysz napis, ze dana gra jest niekompatybilna z Twoim urzadzeniem. Czasem niby jest cos niekompatybilne, a smiga, np. GTA3 na moim low-endowym fonie.

To jest wlasnie Android, gdzie jest juz chyba setki rodzajow telefonow i wez tu, na miejscu developera, zadbaj aby Twoja gra chodzila na kazdym sprzecie w 100% poprawnie.

Odnośnik do komentarza

 

Three weeks ago my little studio, Lucky Frame, released Gentlemen! for iPad and Android. If you aren’t aware of it, it's a 2-player head-to-head Victorian dueling game for tablets. Two players required, local multiplayer only.

 

 

Without a doubt, Gentlemen! was one of the best-reviewed projects we have ever produced. We received a coveted 8/10 on Edge, 4.5 stars on Touch Arcade, and a 9/10 Gold Award on PocketGamer. This was totally brilliant, and we are so proud. It’s interesting to think about why we got such great reviews. Obviously it’s a game that we’re super proud of, and we think it’s amazing, but that’s not always enough to secure great critical acclaim.

 

 

after three weeks those numbers are now 144 copies sold, 50,030 copies pirated

 

http://www.gamasutra.com/blogs/YannSeznec/20130820/198453/Gentlemen_Or_how_our_most_successful_game_is_also_our_least_profitable.php

 

:|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...