Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie około komórkowe, ale może ktoś pomoże. Używa ktokolwiek wirtualnej karty BZWBK do zakupów (np. w google play)? Pytam, bo mam taką i korzystałem z niej parę razy, ale teraz się zalogowałem i brak jest jakiejkolwiek historii transakcji. Tak jakby nie przechowywało żadnych informacji. Wie ktoś o co kaman?

Odnośnik do komentarza

Płaciłem wczoraj zwykłą debetówką z Millennium za Bard's Tale i po chwili miałem w kwotach zablokowanych widoczne: 9,35 zł (+ tymczasową blokadę 4 zł za weryfikację Google nowo dodanej karty do Google Portfela). To dodatkowe 4 zł szybko zniknęło, a 9,35 wisi w zablokowanych póki weekend jest. Jutro zapewne wskoczy do historii transakcji. Także jak płaciłeś za coś, to powinno być widoczne raczej.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

To moja któras próba uporzadkowania sobie pracy, dostałem papierowy kalendarz ale to było fiasko, nawet go nie podpisalem, musze sie zdyscyplinować i miec terminy ceny i zadania gdzie indziej niż tylko  w głowie i losowych karteczkach.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Serio nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, czy jak ściągam aplikację to czy instaluje się domyślnie na telefonie czy na karcie?

 

Bo chcę sobie gierkę zassać co ma 3 GB a na telefonie tyle miejsca nie wyczaruję a głupio kupować na darmo.

Pier.dolenie, nie potrzebujesz roota, tylko pc i program. Tu masz wszystko objaśnione od a do z po kolei.

http://www.instructables.com/id/How-to-install-apps-onto-your-SD-Card-No-Root/

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja kupilem kiedys za grosze asfalta 7, na neo v dało sie sciagnac, na ace 2 pisze ze za malo pamieci.

 

Mam pytanie, wgrałem na ace 2 JB, no i  dodałem zdjecie na nowo do kontaktu, podczas rozmowy jest rozpikselowane, na GB było ok.

Jakies rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...