Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.doublefine.mmoj&hl=pl

 

Gierka od Double Fine, wciąga strasznie. Jesteśmy menagerem agencji superbohaterów,zatrudniamy nowych hirosów, szkolimy ich i wysyłamy do walki ze złem.

Rewelacja, uwielbiam takie klimaty i grałem wczoraj w wyrku parę godzin :) Tylko wnerwia mnie jedno: albo mój fonik ma zbyt czuły (lipny) touchscreen, albo gra jest tak zaprogramowana, że ciężko jest "tapnąć" w  konkretny punkt. Zazwyczaj jak chcę puknąć w ekran by wybrać herosa, zebrać monetę czy wejść do opcji to gra reaguje scrollowaniem ekranu, mimo że ledwie musnąłem (bez przeciągania palcem).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wypróbowałem tego MX Playera i muszę powiedzieć że jest kiepski, nie odtwarza tak popularnego formatu jak *.avi...

Z innymi plikami dawał sobie radę, ale mam dużo filmów w wspomnianym wyżej formacie więc MP odpada. Sprawdzę sobie jeszcze All Playera.

Jak może nie odtwarzać, skoro mi mieli wszystko, jeszcze się nie spotkałem z filmem którego bym nie odtworzył na MX Video Playerze

 

  • Plays almost every movie files including .3gp .avi .divx .f4v .flv .mkv .mp4 .mpeg .mov .vob .wmv .webm .xvid and many more.

     

Odnośnik do komentarza

@up a muszę sprawdzić. Ostatnio nawet kupiłem bo była promocji ale nie zdążyłem jeszcze zainstalować. Obecnie dorwałem Order and Chaos Duels. Szukałem karcianki i padło właśnie na nią. Zapowiada się bardzo fajnie. Jeśli zna ktoś jakieś inne ciekawe tcg to słucham. Poza Rage Of Bahamut bo też już kiedyś zdążyłem sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Bloons td 5, świetny tower defense za 9.50, albo za ile chcesz w humble bundle.

 

A z innej beki: epsxe czy fpse?

kupiłem fpse, wszyscy się nim podniecają, ale młodszy brat - epsxe wydaje się byc ciekawszy (w dodatku ściągnąłem go za free;). Jakie Wasze zdanie?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ravensword to ta podróbka Morrowinda/Gothica. Niby wszystko fajnie ale ma zbyt kiepsko wyważony poziom trudności. Siekasz wszystkich z latwoscia, levele zdobywasz raz dwa, a nagle yeti zabija Cię jednym strzałem:/

 

ps. wkrecilem się w humble dumble i również tego ravensworda mam z tego. Gierki są niby drm free, czy Moderacja;) miała by vos przeciwko gdybym uploadowal tytuły z HB? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...