Skocz do zawartości

Far Cry 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

zdobywanie posterunków zaje.biscie ułatwiają te klatki z tygrysem czy niedzwiedziem. Jedna strzała z łuku i nam zostaje do ostrzelenia jedynie sniper i to nie zawsze :P

 

Od czasu do czasu można takie rozwiązania wybrać (ja tak zrobiłem raz czy 2), ale przecież uwolnione misie/tygryski

zabierają nam gameplay - ja dlatego tego nie robię; raz po wybiciu ekipy z posterunku jeden przyjezdny ziomal tak się

przeraził tygrysa w klatce że strzelając do niego rozwalił klatkę uwalniając go - i kotek

ziomkami zaczął się zajmować (musiałem pomóc);

swoją drogą powinno się przestrzeliwać zamek/kłudkę od klatki a nie strzelać w ogromny

przód klatki - to trochę psuje rozgrywkę.

 

RADA jak postępować za zwierzakami:

jak "jest się" autem/w pobliżu auta to wystarczy wejść na środek jego dachu aby być niedostępnym

i można spokojnie prowadzić ostrzał; ten patent działa to też ze skałami i budynkami, z tym że skałę

na którą nie wejdzie zwierz trudno znależć, a budynki są rzadkie i nie zawsze (łatwo/szybko) można na nie wejść.

 

Pytanie:

spotkaliście myszy i/lub (sporej wielkości) ważki? - ja raz je zobaczyłem; ta gra ciągle zaskakuje

dopracowaniem i rozbudowaniem (bo gameplayowo ta drobnica nic nie znaczy).

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

a nie prościej sobie dać w żyłę odstraszaczem? :P

 

Można i tak, ale działa on krótko, często za krótko przy kilku zwierzakach.

 

ja mam taki patent na zwierzaki, ze dorwalem jakas dopakowana snajperke z ktorej rozwalam 1 strzalem nawet niedzwiedzia wiec nie ma problemu. gra swietna, mam nabite kolo 16h mysle jeszcze pare godzin i bedzie 100% i wszystkie osiagniecia. wiadomo cos o jakis dodatkach??

 

Dodatek ma być na PS3 (misje kooperacyjne) - myślę że będzie to exclusiv czasowy.

Odnośnik do komentarza

Mam takie 2 pytania :

 

Czy po tym jak dostaniemy się na drugą wyspę - można wrócić na pierwszą by pozbierać pierdółki oraz porobić misje poboczne, czy należy skończyć to przed wyprawą na drugą wyspę ?

 

Czy po skończeniu głównego wątku fabularnego możemy grać dalej - by pokończyć m.in. misje poboczne?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepsza gra w jaką grałem w tamtym roku przebiła nawet Mss Effect 3 (jestem hardcorowym fanem gier bioware) A grałem we wszystko co wyszło na konsoli lub pc. Przejście zajęło mi ponad miesiąc gdyż mam mało czasu na granie ale praktycznie nie było innej gry w czytniku. Troszkę pograłem w między czasie w Hitmana (wersja PC) oraz Guardians of Middle Earth ale to Far Cry 3 trzymał mnie tak długo. Dawno nie grałem w STRZELANINĘ tak wciągającą. Prawie jak RPG :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie/problem mam:

Jak uruchomić własną rozgrywkę multi z (więcej niż jedną) mapą od gracza (lub własną mapą/mapami) - oczywiście z tych map

jakie się ściągnęło na dysk ? - bo nie znalazłem takich opcji; w menu jedynie znalazłem możliwość uruchomienia rozgrywki

na TYLKO JEDNEJ mapie, i to TYLKO z tych map które oceniłem jako ULUBIONE;

do reszty map jakie mam na dysku, a których nie oceniłem jako ULUBIONE, mam dostęp tylko w edytorze map,

a rozgrywki multi nie mogę na nich uruchomić;

żadne mapy nie pokazują się też w zakładce MOJE MAPY - a są tam 4 "kategorie" map.

 

 

 

 

.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

dzięki!

 

kurde, tak jak nie przepadam za dubstepem i tego typu klimatami, tak ten kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=5HsvitdKRW4

 

świetnie pasuje do misji na plantacji :D

 

nie wiem co w tym gameplayu jest, ale gra strasznie wciąga, w ciągu 2 dni spędziłem przy niej 14h. Masa rzeczy do zrobienia, cały czas się coś dzieje, pomimo tego że jest to sandbox nie ma praktycznie żadnych przestojów.

 

Far Cry 2 z tego co pamiętam zrobiony był bardzo podobnie, ale tam nie byłem w stanie dotrzeć nawet do połowy gry bo było monotonnie i nudno. Tutaj mogę biegać po dżungli i polować na bawoły przez cały dzień :)

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza

True, true, szkoda ze dodatek odstaje. Ukonczylem, ale jest krotki, brzydki i poza pierwszymi 20 minutami nie jest zabawny.

Toś mnie zniechęcił bo właśnie przeszedłem sam początek DLC, właśnie ok 20min. i póki co jestem zachwycony...Klimat mnie chwycił i wątpię żeby puścił, a dźwięczne "madafaka" z ust Spidera mógłbym sobie zapętlić i słuchać do znudzenia ;).

No cóż...ale i tak sam muszę się przekonać co tam dalej się będzie działo.

Odnośnik do komentarza

Po przejściu kilku misji pobocznych i chyba 3 z wątku głównego stwierdzam że gra (Blood Dragon) wciąga jak diabli...może to dlatego że nie grałem w oryginalnego Far Cry'a 3? Pewnie tak. Ale klimat, główny bohater, cały 'wątek fabularny'...dla mnie mistrzostwo świata. Do tego po ulepszeniu snajpery polowanie na smoki jest mega odjechane. I lubię gry gdzie kasa faktycznie się przydaje i nie mam ciągle wypchanego portfela tak że nie wiem co z tą kasą już robić...ciągle pojawiają się jakieś ulepszenia do broni czy inny stuff, to brakuje amunicji, to apteczek. Dla mnie jak na razie bomba, jestem zachwycony i z całego serca poleciłbym każdemu kto lubi kicz lat 80.

Edytowane przez Kondeer
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co Ci chodzi. Mam porownanie i twierdze, ze Blood Dragon to dodatek na miare Undead Nightmare.

 

Calosc to jeden wielki easter egg z miodnym gameplayem. W zadnej grze, nawet w Skyrimie nie gra mimsie tak dobrze lukiem. Blood Dragon jest idiotyczny do granic absurdu i caly w tym jego urok. Kapitalny soundtrack, dialogi. Monolog Dr Darling o grach wideo i przemocy jest bezcenny.

 

I Rex: "So I collect shit, then I unlock shit and then I get shit. Got it."

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...