Skocz do zawartości

Far Cry 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za rady, ale probowalem juz roznych trybow(w TV jak i konsoli )i lipa.Mozliwe ze przy jakims kozackim TV z konkretnym odswiezaniem problem by znilkl, bo tak naprawde te truemotion to moze byc oszukane 100Hz(podejrzewam ze jest 50 i sztucznie jakos wykreca do 100, ale w trybie gra i tak nie moge korzystac z tych polepszaczy nawet jakbym chcial, a jak dam inne tryby i wlacze truemotion to sa tak zwane duchy przy szybkich obrotach dookola wlasnej osi,pewnie w fifie to bylaby smuga za pilka.No nic bedzie trzeba kiedys ogarnac jakis lepszy TV chodz jak wspomnialem w innych tytulach raczej sie to nie zdarza.Ale tez mozliwe ze jest cos na rzecz z gra,bo tutaj znalazłem fajne,chyba fachowe porownanie technicznych kwestii http://www.eurogamer...undry-far-cry-3

 

Ta gra po prostu przez większość czasu "chodzi" z płynnością w okolicach 20 fps - nic się z tym nie zrobi,

ale po kilku godzinach można się przyzwyczaić do takiej niepłynności; wg. mnie to i tak cud że ta gra, TAKA gra,

chodzi względnie płynnie na X360.

Jednej rzeczy nie zrobili w gameplayu (względem FC2 i "wogóle") : nie można wchodzić przez okna (na parterze)

i wspinać się na/przez większość blaszaków/baraków/niskich budynków/płotów.

W tym temacie nie chodzi o płynność gry(klatki)a o rwanie górnej części ekranu przy szybkich ruchach na boki.

 

Obraz się rozwarstwia w poziomie bo karta graficzna już nie wyrabia z obliczeniami; to tak samo jak z tymi 20 fps-ami - konsola

nie ciągnie już "poprawnie" takiej gry/grafiki - i TV nic nie ma do tego.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

jeden z najbardziej charakterystycznych badassów w historii gier, twarz Far Cry 3 i grudniowej okładki PSX Extreme

 

ginie w połowie gry, w jakimś pie.rd,olo.nym śnie ????

WTF?????

 

No, też byłem zawiedziony :/.

Odnośnik do komentarza

bo walki z bossami są tu na poziomie tych z Deusa albo i gorzej :)

 

Bo trudno aby zwykły (czyli, z grubsza, taki jak postać którą się kieruje) człowiek (w - umownie- realistycznej grze)

był "DOBRYM" (= wymagającym) Bossem - to by wymagało jego BDB inteligencji,

a z tym wciąż jest spory problem - szczególnie w FC3 ten aspekt leży;

chyba że Bossowi (twórcy) dadzą super broń lub sprzęt (np. mecha).

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

W grafice przeszkadza tylko zbyt jasna/jaskrawa/zielona/intensywna trawa - jest jak z platformówki,

co trochę mnie wybija z zawieszonej niewiary; dziwi też brak animowanych chmur/nieba - jak zauważyłem to

tylko przy pochmurnej/deszczowej pogodzie chmury się przesuwają, i to też w stopniu śladowym.

 

Ile u "Was" zajmuje gra na HD? - u mnie 5.2GB, a piszą że 5.8GB - tu piszą:

http://www.eurogamer...undry-far-cry-3

Odnośnik do komentarza

W grafice przeszkadza tylko zbyt jasna/jaskrawa/zielona/intensywna trawa - jest jak z platformówki,

co trochę mnie wybija z zawieszonej niewiary; dziwi też brak animowanych chmur/nieba - jak zauważyłem to

tylko przy pochmurnej/deszczowej pogodzie chmury się przesuwają, i to też w stopniu śladowym.

 

Ile u "Was" zajmuje gra na HD? - u mnie 5.2GB, a piszą że 5.8GB - tu piszą:

http://www.eurogamer...undry-far-cry-3

 

Nie wiem ludzie o co wam chodzi z ta trawa?.Albo macie coś nie teges z telewizorami albo już pora na kupno nowego ?.Far CrY 3 ma co widać ustawiony duży kontrast .Nie mam pojęcia jak to u was wyglada ale u mnie na 55 calach gra wyglada zacnie ,kolorowo aż słońce wali z tv do pokoju ( za oknem śnieg i góry.)

Odnośnik do komentarza

W grafice przeszkadza tylko zbyt jasna/jaskrawa/zielona/intensywna trawa - jest jak z platformówki,

co trochę mnie wybija z zawieszonej niewiary; dziwi też brak animowanych chmur/nieba - jak zauważyłem to

tylko przy pochmurnej/deszczowej pogodzie chmury się przesuwają, i to też w stopniu śladowym.

 

Ile u "Was" zajmuje gra na HD? - u mnie 5.2GB, a piszą że 5.8GB - tu piszą:

http://www.eurogamer...undry-far-cry-3

 

Nie wiem ludzie o co wam chodzi z ta trawa?.Albo macie coś nie teges z telewizorami albo już pora na kupno nowego ?.Far CrY 3 ma co widać ustawiony duży kontrast .Nie mam pojęcia jak to u was wyglada ale u mnie na 55 calach gra wyglada zacnie ,kolorowo aż słońce wali z tv do pokoju ( za oknem śnieg i góry.)

 

Kontrast też jest ciut zbyt duży - podobnie (= tak samo) w FC2 było; co to za mania/zwyczaj opanował twórców żeby zapodawać

takie CHORE kontrasty - np. DUŻO za duży kontrast mają zrobione (z tych, znanych mnie, głośniejszych tytułów) Crysis 2 i Battlefield3 .

 

Co do tej trawy w FC3 to może specjalnie ją taką zrobili aby teren widziany z dużej odległości wyglądał czytelnie/atrakcyjnie,

bo np. w FC2 trawa była zrobiona realnie, i naturalnie wyglądała, ale na jej tle "ginęli" przeciwnicy - w FC3 to raczej nie występuje.

Odnośnik do komentarza

Wyżyłowałem FC3 na 100%, super gra. Od dawna żaden inny szpil nie dał mi tyle miodu, co dzieło Ubi...

 

Jeśli chodzi o wady... Zbyt duży DOF, ale na konsolach to zrozumiałe, w ogóle, że takie wyspy z takimi detalami zostały uciągniete przez tak stary sprzęt jak Xbox... Godne podziwu, propsy dla Ubi.

 

W ogóle to mój pierwszy post na forum, także witam :)

 

Postaram się tu udzielać regularnie :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Wyżyłowałem FC3 na 100%, super gra

 

No a ja właśnie od momentu skończenia fabuły nie mogę się zebrać, by ruszyć ponownie tą grę. Zrobiłem kilka misji pobocznych i tyle, odechciało mi się totalnie.

 

W ogóle to mój pierwszy post na forum, także witam :)

 

Witamy. Mam nadzieję, że się nie zrazisz do tego forum zbyt szybko ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...