Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś na suple.us producent pisał ale pewnie wciskał kit.

 

PostWysłany: Czw Paź 25, 2012 8:24 Temat postu:

Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorów w tym forum

Flush a razem z nim zaczerwienienie moze pojawic sie max 3 razy - a pozniej po wypaleniu toksyn organizm nie bedzie reagowal burakiem Spoko

 

Mozna usunac ten fekt z produktu - ale jest on wywolany przez witamine ktora usuwa toksyny, obniza zly cholesterol, podwyzsza dobry - czyli poprawia gospodarke lipidowa w komorce (co jest zbawienne dla tych co biora Koks) poprawia krazenie i ukrwienie... Czyli macie automatyczna rozgrzewke calego organizmu co uchroni Was przed ewentualnymi kontuzjami... Takze ma duzo bardziej dobroczynne dzialanie - dlatego uwazam ze mozna sie zrobic buraczkiem kilka razy na rzecz innych korzysci...

 

Flush moze wystapic tylko przy produkcie Chain Reaction Classic oraz Next Generation

 

Przy pozostalych produktach typu Fight Blast, Psychodrine, Cell SHOT, Alien Juice - dawki tego skladnika sa duzo mniejsze i nie wywolaja flusha

 

Jednakze gdyby ta reakcja byla dla wielu 'niekomfortowa' to zorganizujemy ankiete i zdejmiemy ten efekt przy nastepnym locie produkcyjnym - sami zadecydujecie - wszystko w imie Waszej najwyzsej satysfakcji z produktu Beer

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jednego dnia te uczucie jest fajne bardzo subtelne a dziś nie dość że piekła mnie cała twarz/plecy to i jeszcze poślady i kolana.Mimo wszystko jakoś nie przeszkadza , wielu myśli że to solarium mnie tak porobiło więc efekt jest mocno widoczny . Ale na plus waskularyzacja , mimo masy cała klata była w żyłach .

 

Moj kolega z silka chodzil po takiej kuracji 2 lata z permanentnymi wypiekami na twarzy :)

Popekaly naczynka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

w ogóle cyce z lidla są dziwne, leżał jeden u mnie w lodówce 3 dni i nawet nie zaśmiardł. Wydaje mi się, że coś w nie walą, zresztą to nie tylko moja opinia.

Ale był an terminie czy po nim?Bo jak w terminie to dobrze ze się nie zepsuł.Najgorsze cyce są w biedrze,nasączają je wodą,robisz je a później tych cyców 1/3 mniej niż jak włożyłeś.Ja ostatnio kupuję ze wsi u siebie na rynku,cena konkurencyjna i małe straty po duszeniu.

Odnośnik do komentarza

Nie minęła mu data Litwin, tak samo jak nie minęła data kurakowi z biedry a zaśmiardł po takim samym czasie. Może walą więcej tego gazu do plastikowych opakowań niż w biedrze. Ogólnie to też lubię te w opakowaniach niż luzem, bo nie mają żadnych chrzęści itp.

 

Red w Lidlu można kupić osobno polędwiczki z kurczaka tak jak piszesz i są świetne, delikatne i od razu można przyrządzić.

Odnośnik do komentarza

Nie minęła mu data Litwin, tak samo jak nie minęła data kurakowi z biedry a zaśmiardł po takim samym czasie. Może walą więcej tego gazu do plastikowych opakowań niż w biedrze. Ogólnie to też lubię te w opakowaniach niż luzem, bo nie mają żadnych chrzęści itp.

 

Red w Lidlu można kupić osobno polędwiczki z kurczaka tak jak piszesz i są świetne, delikatne i od razu można przyrządzić.

Ale te polędwiczki z Lidla mają dużo ścięgien.Ja teraz wcinam łopatkę,jest za 10 zeta za kg a przy duszeniu i tak większość fatu się wytapia.

Odnośnik do komentarza

Nie minęła mu data Litwin, tak samo jak nie minęła data kurakowi z biedry a zaśmiardł po takim samym czasie. Może walą więcej tego gazu do plastikowych opakowań niż w biedrze. Ogólnie to też lubię te w opakowaniach niż luzem, bo nie mają żadnych chrzęści itp.

 

Red w Lidlu można kupić osobno polędwiczki z kurczaka tak jak piszesz i są świetne, delikatne i od razu można przyrządzić.

 

to nie zależy od sklepu, tylko od danej patrii towaru. raz kurczak z lidla w ostatnim dniu jest ok, a innym razem coś się z nim dzieje 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...