Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był fajny program gdzie gość udowadniał, że łosoś to mega syf, nawet w wykresie szkodliwości w zakresie niezdrowego żarcia przekraczał wartości BigMaca.

Oczywiście często kupuje i jem, ale zwróćcie uwage, że bardzo często na opakowaniu nie ma wartości odżywczych produktu.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś był fajny program gdzie gość udowadniał, że łosoś to mega syf, nawet w wykresie szkodliwości w zakresie niezdrowego żarcia przekraczał wartości BigMaca.

Oczywiście często kupuje i jem, ale zwróćcie uwage, że bardzo często na opakowaniu nie ma wartości odżywczych produktu.

Najbardziej syfiasty jest ten z usa( u nas na szczęście nie dostępny),Norwegowie trochę dbają o środowisko,to tzreba mieć nadzieję że nie ładują ich zbyt mocno.

Odnośnik do komentarza

jak kiedyś czytałem te wszystkie rewelacje to dostawałem w głowę i wychodziło mi że najlepiej by było gdybym jadł kurde kamienie

wieprzowina - nie, bo tłuste i cholesterol

drób - nie, bo na antybiotykach i sterydach

ryby - nie, bo dokarmiane chemią i złowione z mułu

wołowina - no chyba niby można ale 40zł/kg za dobrej jakości to bym musiał byc co najmniej balonem, a jak sie do(pipi) to zawsze zostaje choroba wściekłych krów i tasiemce :reggie:

 

od pewnego czasu mam wyje.bane na te wszystkie rewelacyjne badania i jak mam ochotę to se zjem 2 big macki w ogóle bez wyrzutów sumienia

Odnośnik do komentarza

Łosoś to najsmaczniejsza ryba jaka jest <3

 

A co do syfu zależy gdzie poławiany. Jesli w skandynawii to nie ma sie czego obawiać. 


Ale tak czy siak jego syfiastośc nie rózni sie od kurczaka czy innych mięs zwierząt hodowlanych które sa karmione najtanszymi paszami z chemią gdzie liczy sie biznes czyli najtanszy koszt

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...