Skocz do zawartości

W co obecnie gracie?


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu kupiłem mimo pewnych obaw Jet Set Radio. Wiadomo, że gra ma status legendarnej jednak nie wiedziałem na ile koncept rozgrywki niezwykle świeży i grywalny w momencie premiery sprawdzi się w roku 2014.

Naczytałem się też wiele niepochlebnych opinii na pssite, jednak postanowiłem zaryzykować i wiecie co? Do końca życia nie wybaczyłbym sobie gdybym nie kupił tej gry.

Klimat lat 90-tych, całej tej kultury hip-hopowej, prosta mechanika, fun płynący z rozgrywki, no i ten soundtrack. Czuję, że Jet Set Radio nigdy nie wyleci z mojej karty pamięci, ponieważ nawet jazda bez celu i słuchanie muzyki bawi lepiej niż te wszystkie duże produkcje na Vite

 

Poza tym pogrywam sobie Euflorie bardzo przyjemna, prosta strategia, na krótkie partyjki przed snem

 

Dodatkowo mam rozgrzebane od kilku miesięcy stranger's wrath i Guacamelee 

 
Odnośnik do komentarza

NFS Most Wantend - wow, świetnie się prowadzi fury, autolog i GUI ogólnie spoko. Ale grafa i muza dla mnie słabe niestety. To nie jest górna półka Vity. Wyścigi fajnie zaprojektowane. Dla mnie taki mini Burnout Paradise z licencjonowanymi furami i gliniarzami na kieszonsolce, czyli jest dobrze. Są nawet bramki i bilboardy jak w BP :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

NFS Most Wantend - wow, świetnie się prowadzi fury, autolog i GUI ogólnie spoko. Ale grafa i muza dla mnie słabe niestety. To nie jest górna półka Vity. Wyścigi fajnie zaprojektowane. Dla mnie taki mini Burnout Paradise z licencjonowanymi furami i gliniarzami na kieszonsolce, czyli jest dobrze. Są nawet bramki i bilboardy jak w BP :P

MW słabo wygląda? to najładniejszy port na sprzęt przenośny w całej historii gier  :woot: 

 

Ja obecnie cioram:

-Pix The Cat

-Jet Set Radio

-Spelunky

 

Odnośnik do komentarza

 

NFS Most Wantend - wow, świetnie się prowadzi fury, autolog i GUI ogólnie spoko. Ale grafa i muza dla mnie słabe niestety. To nie jest górna półka Vity. Wyścigi fajnie zaprojektowane. Dla mnie taki mini Burnout Paradise z licencjonowanymi furami i gliniarzami na kieszonsolce, czyli jest dobrze. Są nawet bramki i bilboardy jak w BP :P

MW słabo wygląda? to najładniejszy port na sprzęt przenośny w całej historii gier  :woot:

 

 

Mnie razi w oczy niska rozdziałka, aliasing i średnio trafiająca w mój gust kolorystyka. Ale tak to jest, jak się włącza Vite po sesji na PS4 :P Albo NFS po Dragons Crown. Mam na myśli, że w innych, oczywiście dużo prostszych graficznie tytułach, jest ostrość i płynność, a NFS z wiadomych względów jej nie ma. Nie krytykuje oprawy, ale mówię że mnie kuje w gały trochę. A muza słaba - OST dużo gorszy niż w przycztoczonym przeze mnie BP. Gra ogólnie świetna - na prawdę dobrze się przy niej bawie :)

Odnośnik do komentarza

Nie, OLED. Masz w sigu moją kartę i możesz zobaczyć w co grałem do tej pory na Vicie. NFS nie wygląda genialnie dla mnie. Dla porównania gra z otwartym światem, czyli Gravity Rush to na Vicie 10/10 w kwestii grafy. NFS to 7+ dla mnie. Jak jedzie ruch miejski z naprzeciwka to światła aut składają się z dużych kwadratów jeszcze na średniej odległości ode mnie. Rozdziałka i alliasing widocznie gorsze niż w innych tytułach na Vitę - obniżają mi komfort grania. Ale to moja subiektywna opinia :) To tylko grafa bo w innych aspektach gra jest świetna. OST bym tylko zmienił..

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Obecnie gram w:

YS Celceta - ledwo co kupiłem

Final Fantasy X-2 (X skończyłem)

Jak & Daxter Trylogia - klasyka - to trzeba mieć :)

Ratchet & Clank Trylogia - nigdy wcześniej nie grałem w tę serię, ale podoba mi się BARDZO. Zdecydowanie bardziej niż Sly Cooper czy Jak & Daxter 

Resogun - taki czasozabijacz - i chyba jedyny indyk jaki mi się na Vicie spodobał

Killzone Mercenary - gra do której ciągle wracam

Malicious Rebirth - co odpalę to zaraz wyłączam, ale nie mam serca jej z karty usunąć. Podobała sie ta gra komuś z was?

Freedom Wars - mam to jeszcze na karcie ale chyba usunę - zawiodłem się na tej grze jak na mało której - liczyłem że wyjdzie MH Killer a wyszło coś słabego... no może nie słabego ale na litość przy 7 akcie pogłupieć można - nagle poziom trudności skacze jak stąd na Marsa

Ragnarok Odyssey ACE - fajna gierka żeby sobie film oglądać i grać - nie wciągnęła mnie jakoś wybitnie ale nie mam serca jej usunąć

TWD:S2 - władowalem już to na kartę kupe czasu temu ale jakoś nie mam czasu tak konkretnie usiąść przy niej

Crystal Defenders - moja ulubiona gra z PSP - najlepszy tower-defender jaki znam i świetny czasozabijacz - polecam

Rayman Origins - gra do której lubię wracać (o dziwo lubię ją bardziej niż Legends, a wielu pisze że Legends jest lepsze)

Uncharted Złota odchłań - mam Vitę od kilku lat a jakoś nigdy tego nie przeszedłem

Persona 4 Golden - rozpocząłem i jakoś nie mam czasu tak konkretnie przy tym usiąść

Metal Gear Solid HD - gra którą definitywnie na dniach zacznę ogrywać (przynajmniej tak sobie od kilku miesięcy obiecuję) - ostatnio jednak Ratchet & Clank mnie od niej odciągają BARDZO skutecznie :)

 

 

W planach:

GoW HD

Natural Doctrine - choć nie wiem czy znajdę na tę grę czas

The Wolf Among Us - zdecydowanie muszę mieć tę grę

Deception 4 - boję się trochę (tak jak i z Natural Doctrine), że jak kupie to mnie nie wciągnie

 

 

Brakuje mi na Vicie gier w stylu:

- Monster Hunter (Toukiden, Ragnarok Odyssey ACE, Soul Sacrifice Delta, Freedom Wars - te gry mam, i jakoś żadna z nich mi nie daje tej frajdy co MH3U na 3DS'ie lub MHFU na PSP - w zasadzie to MHFU lubię bardziej niż MH3U, a na Vicie jakoś nie umiem grać w MHFU - chyba to kwestia tych setek godzin przegranych na PSP)

- GTA

- Pokemon

Odnośnik do komentarza

co do brakow:

- monter hunter pelnoprawny raczej nigdy sie nie pojawi, jak nic z wymienionych ci nie podeszlo to lipka

- gta, zostaja niestety wersje z psp lub retro city rampage dx, ktory ponoc jest swietny ale w klimatach pixel art i z widokiem z gory jak gta1 i gta2

- vitowy pokemon wychodzi w marcu w japonii i zapowiada sie genialnie, oby digimony doczekaly sie wersji angielskiej

Odnośnik do komentarza

Obecnie gram w:

YS Celceta - ledwo co kupiłem

Final Fantasy X-2 (X skończyłem)

Jak & Daxter Trylogia - klasyka - to trzeba mieć :)

Ratchet & Clank Trylogia - nigdy wcześniej nie grałem w tę serię, ale podoba mi się BARDZO. Zdecydowanie bardziej niż Sly Cooper czy Jak & Daxter 

Resogun - taki czasozabijacz - i chyba jedyny indyk jaki mi się na Vicie spodobał

Killzone Mercenary - gra do której ciągle wracam

Malicious Rebirth - co odpalę to zaraz wyłączam, ale nie mam serca jej z karty usunąć. Podobała sie ta gra komuś z was?

Freedom Wars - mam to jeszcze na karcie ale chyba usunę - zawiodłem się na tej grze jak na mało której - liczyłem że wyjdzie MH Killer a wyszło coś słabego... no może nie słabego ale na litość przy 7 akcie pogłupieć można - nagle poziom trudności skacze jak stąd na Marsa

Ragnarok Odyssey ACE - fajna gierka żeby sobie film oglądać i grać - nie wciągnęła mnie jakoś wybitnie ale nie mam serca jej usunąć

TWD:S2 - władowalem już to na kartę kupe czasu temu ale jakoś nie mam czasu tak konkretnie usiąść przy niej

Crystal Defenders - moja ulubiona gra z PSP - najlepszy tower-defender jaki znam i świetny czasozabijacz - polecam

Rayman Origins - gra do której lubię wracać (o dziwo lubię ją bardziej niż Legends, a wielu pisze że Legends jest lepsze)

Uncharted Złota odchłań - mam Vitę od kilku lat a jakoś nigdy tego nie przeszedłem

Persona 4 Golden - rozpocząłem i jakoś nie mam czasu tak konkretnie przy tym usiąść

Metal Gear Solid HD - gra którą definitywnie na dniach zacznę ogrywać (przynajmniej tak sobie od kilku miesięcy obiecuję) - ostatnio jednak Ratchet & Clank mnie od niej odciągają BARDZO skutecznie :)

 

 

W planach:

GoW HD

Natural Doctrine - choć nie wiem czy znajdę na tę grę czas

The Wolf Among Us - zdecydowanie muszę mieć tę grę

Deception 4 - boję się trochę (tak jak i z Natural Doctrine), że jak kupie to mnie nie wciągnie

 

 

Brakuje mi na Vicie gier w stylu:

- Monster Hunter (Toukiden, Ragnarok Odyssey ACE, Soul Sacrifice Delta, Freedom Wars - te gry mam, i jakoś żadna z nich mi nie daje tej frajdy co MH3U na 3DS'ie lub MHFU na PSP - w zasadzie to MHFU lubię bardziej niż MH3U, a na Vicie jakoś nie umiem grać w MHFU - chyba to kwestia tych setek godzin przegranych na PSP)

- GTA

- Pokemon

Zagraj z Monstera z psp-na vicie gra się o wiele wygodniej , grafika mało się zestarzała, no i po taniości ściągniesz z PSStore

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...