Skocz do zawartości

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie zamówiliście Horizon? Bo ja się waham czy warto w ogóle pre-ordera w takiej ultimie składać. Narazie to jedyny sklep jaki znalazłem, który wspomina o wysyłce 23 października, reszta 25-26. Jak to jest z grami MS, są dostępne wcześniej w MMach i Saturnach?

Odnośnik do komentarza

Gdzie zamówiliście Horizon? Bo ja się waham czy warto w ogóle pre-ordera w takiej ultimie składać. Narazie to jedyny sklep jaki znalazłem, który wspomina o wysyłce 23 października, reszta 25-26. Jak to jest z grami MS, są dostępne wcześniej w MMach i Saturnach?

 

Microsoft zabrania sprzedawac wczesniej mediasom.

Odnośnik do komentarza

no dla mnie wciaz ten efekt trzesienia ekranu, np w szutrze, badz sama jazda wygladala na mniej plynna niz widok zza samochodu.

Forza 4 chodzila w 60 klatkach, tak ? A Horizon w 30 ?

 

jesteś jedyną osobą na świecie, której trzęsienie ekranu przeszkadza (jak się jedzie autem, szczególnie po szutrach itp to zazwyczaj ''trzęsie'') i pewnie jedną z niewielu osób, która pomyliła celowo zastosowane trzęsienie kamery z gubieniem klatek animacji (!). Więc nie wiem czemu mieliby cokolwiek zmieniać w tym aspekcie.

Do zmiany w kokpicie jest natomiast brak szyb, od dwóch części Forzy nie potrafią tego zaimplementować, w FH nic się nie zmieniło. Niby to szczegół, ale mimo wszystko przez to środek auta wygląda nieco sterylnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dookoła mapy masz praktycznie prostą drogę, a jedzie Pagani Hyurayah ponad 300 na godzinę. Pomijając już, ze to nie jest takie dookoła najdalej położonymi drogami, które są omijane, a tą właśnie szybką trasą.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...