Skocz do zawartości

Beyond: Two Souls


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie śliczna gra. Otoczenie jeszcze standardowe, ale twarze... mmmm. 

 

Samo demo od razu przekonuje, że Beyond jest lepsze od HR. Rozgrywka jest głębsza, dialogi mniej sztywne, w ogóle jest ciekawiej. Sterowanie duszkiem świetne, te robienie demolki w pokoju z babką było mega ;D 

 

Często też myślałem, że mam do czynienia ze scenką, a tu ciągle było zaskoczenie, bo praktycznie ciągle mamy kontrolę nad postacią, nawe w takich najbardziej filmowych ujęciach, bardzo fajnie to wyszło. 

 

Szkoda tylko, że słabo wytłumaczyli sterowanie, pamiętajcie o R1 i R2 podczas latania Aidenem.

 

Ogółem rzecz biorąc, dla fanów HR to must have. Bardzo ciężko przestać w to grać, dobrze, że demko nie jest wcale takie krótkie.  

Odnośnik do komentarza

Chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra na PS3. HR bylo dla mnie magia. B2S bedzie malym arcydzielem. Co do polskich aktorow to powiem wam, ze mi Socha jak najbardziej pasuje, z kolei glos Wiliama Dafoe w polskiej wersji zupelnie nie. Niemniej  z tego co do tej pory widzialem i slyszalem to dialogi w grze sa raczej prostym angielskim pisane, wiec mozgu wysilac nie trzeba.

Graficznie klasa, otoczenie rowniez( kto mi powie, ze za dwie generacje nie bedzie poczatkow fotorealizmu?)

Za(pipi)iscie sie ciesze Figaro o tym co piszesz o sterowaniu, bo to bylo dla mnie wielkim znakiem zapytania. Mam nadzieje, ze wspolgra z filmowa oprawa gry..

Jestem pewien, ze masa osob pogardzi B2S tak jak to bylo z HR ale mysle, ze to bedzie jedna z czlowki gier generacji 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

gra jest piekna wizualnie, ale gameplay...

po prostu żenada, to nawet nie pcha gracza po sznurku by sie dobrze bawił, ta gra oszukuje gracza ze mógłby po nim nie isc.

Jestem zniesmaczony, nie wierze ze nie mozna było wymyślec czegos madrzejszego, przy jezdzie motocyklem nawet ucieczka cloudem na motorze  w ff7 jest symulatorem.

 

Ale gre oczywiscie wyladuje na hdd.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

potwierdzam, dziś na spokojnie obadałem jeszcze demo z polskiego store...graficznie to ps3.5, wizualna orgia, geniusz ale gameplay, demo skończyłem już 3 razy i jesli full będzie oferował to samo to chyba jest gorzej niż w HR....brak qte zastąpić wychyleniem prawej gałki w odpowiednim kierunku przy slow motion - (pipi)a niech jeszcze Cage do edycji kolekcjonerskiej dorzuci banan i kostium małpy...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

3 razy? masakra, jak przechodziłem raz to na samą myśl ze bede musiał to ogladac uno mas w pełnej wersji to miałem ochote zwymiotowac.

 

ZEROWE REPLAYBILITY

 

 

 

mam nadzieje ze okaze sie ze gra sie sprzeda słabo a  fabuła bedzie do kitu, moze to im przemowi do rozsadku ze pora zaczac robic ladne rozbudowane gry  a nie interaktywny film z frustrujacymi przerywnikami  w psotaci operowania dwoma gałkami.

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 (pipi)a niech jeszcze Cage do edycji kolekcjonerskiej dorzuci banan i kostium małpy...

 

xDDDDDD

 

przesadzacie, samo dodanie sterowania Aiden sprawia, że gra jest głębsza od HR. Że wychylanie gałki to jeszcze większe uproszczenie od naciskania przycisku, jaki Ci pokazują (jak w HR). Nieprawda. Tutaj przynajmniej liczy się refleks i szybkość odczytywania ruchów. Jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

no pierw wersja z us

potem wersja z polskim dubbingiem

trzeci raz robiac calkowicie co innego by zobaczyc jak bardzo demo jest nieliniowe

 

full - zdecydowanie 4 kilo cebuli, przejsc raz podejmujac decyzje wg swojej moralnosci i juz nigdy nie przechodzic na nowo. Ewentualnie zgrac save przy jakims chapterze gdzie bedzie sieka by pokazac jakim wizualnym majsterszykiem jest ten tytul

Odnośnik do komentarza

 

 (pipi)a niech jeszcze Cage do edycji kolekcjonerskiej dorzuci banan i kostium małpy...

 

xDDDDDD

 

przesadzacie, samo dodanie sterowania Aiden sprawia, że gra jest głębsza od HR. Że wychylanie gałki to jeszcze większe uproszczenie od naciskania przycisku, jaki Ci pokazują (jak w HR). Nieprawda. Tutaj przynajmniej liczy się refleks i szybkość odczytywania ruchów. Jest lepiej.

 

 

 

Otoz to... refleks, wyczucie, intuicja. Tym kieruja sie autorzy i to chyba idzie na plus. Tylko czy aby nie jest to za malo?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...