Skocz do zawartości

Beyond: Two Souls


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

zabawne bo mozliwosc przejscia gry w wersji z internetu psowodowała że nie jestem zły ze mnie nabito  w butelke, demo wcale nie przekazuje jak bardzo kiepska jest ta gra, daje sygnały co do gameplayu ale zawsze zostawia furtke do myslenia " pewnie bedzie lepiej, bedzie wiecej akcji, bedzie mozna polubic postacie, pewnie doktorek bedzie mial fajne kwestie".

A tak ciesze sie ze nie dam zarobic Uwe Bollowi rynku gier ani grosza.

 

A dla ludzi ktorzy kupia pudełko za poand 200zł, pamietajcie, jesli chcecie naprawde byc fair i dac zarobic Panu Cage'owi to gry nie wpoinniscie dalej sprzedawac, bo wstrzymujecie wtedy sprzedaż nastepnej kopii  z  półki.

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czy gra fajna czy nie fajna to rzecz gustu ale nie wierzę, że jest tu ktoś komu podobały się pierwsze godziny w HR i te wszystkie qte z malowaniem,bawieniem się czy przewijaniem dziecka - nudna żenada to była, która w założeniu miała budować immersję. Potem już akcja nabiera tempa i przynajmniej mnie trzymała za jaja do samego końca ale początek był mega chu.jowy. Z opisów widzę, że Beyond dalej brnie w tym samym kierunku - Cage po prostu nie ma pomysłu jak przedłużyć grę i co zrobić ciekawego by zainteresować graczy w scenach gdzie nie ma na ekranie akcji,pościgów,wybuchów,strzelanin.

Odnośnik do komentarza

4 posiedzenia po 2-3 godziny miałem.

Akcji  z tamponem nie ma , to fake, ale to pokazuje jakie sa decyzje do podjecia w  grze.

 

Rozyebało mnie gdy lece samolotem jako pasazer, na szybie wyswietla sie x, wciskam a postac na sekunde spoglada w  okno, WTF?

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Ja tam pre-ordera dziś złożyłem, mimo że Heavy Rain szczerze nienawidzę. Mam nadzieję, że Cage wyciągnął wnioski z katastrofalnego scenariusza HR i tutaj będzie chociaż solidnie. Quasi-film na 12 h z bardzo ładnymi, jak na możliwości PS3, obrazkami - tego się spodziewam i to dostanę. Po dwóch dniach opylę :)

Odnośnik do komentarza

A mi się wszystko podobało w HR, nawet początek. Natomiast wsadzanie sobie tampona to jest kur.wa ostra przesada. 

Milan, na ile starcza gra? 

W B2S można sobie wsadzać tampona???  :woot: Must Have!

 

Edit: A nie jednak nie ma. 219 zł zostaje w portfelu.  :confused:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Czemu przy premierze (pipi)owych oklepanych fpsów nie doblujecie postów i nie wstawiacie ocen w sygnaturki. Widać jak branża idzie na dno jak ktoś chce zrobić coś innego. Aż 2 gry na generacji (HR, B) a piszecie o tym wszędzie nie wspominając o CW.

 

 

chyba, że gra naprawdę jest taka tragiczna to cofam swoje słowa, ale tak czy tak branzlowanie xbotów przy premierach tych gier jest niewyobrażalne.

 

Edytowane przez Stunik
Odnośnik do komentarza

Jezu jaki to samograj. Grałem w demko, w ten pościg na motorze. Nawet nie dało się przyfanzolić w barierki. Mało tego, nie trzeba w ogólę skrecać d-padem, a i tak dobrze jedziemy. Ma być filmowo, ale bez przesady. Tak liniowej gry i festiwalu quick time event nie było od czasów... Heavy Rain;)

Cage niech się lepiej bierze za jakiś film pełnometrażowy na silniku swojej gry

Aha i tak pożyczę, ukończę raz i oddam;)

Odnośnik do komentarza

Wciąż na pudełkach jeszcze nie widnieje napis - jeśli mnie nie kupisz, to umrzesz za 48h. No bez jaj. Jak mi jakiś tytuł nie siadł przed premierą to nerki nie oddaję, bo muszę zagrać. Niektórzy to dopiero zaczynają zabawę z serią Assassins Creed, ( nie o mnie mowa ;)) ściślej mówiąc od jedynki. A za pasem NG. 

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Zabawne, że stałeś się takim znawcą giereczek, kiedy to w żółwikach toczyłeś bekę, nie interesując się innymi tematami poza strefą grupowca. :* nie jesteś dla mnie wiarygodny jeśli chodzi o gry a tak poza tym to pamiętaj, że każdy ogra dany tytuł wg. własnego widzimisię, bez twojej zgody.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś w ogóle ma zamiar rezygnować z zakupu przez narzekanie jednego gościa? Ja nie zamierzam. Takie gry nie przypadają do gustu każdemu, tak było z HR, tak samo będzie z Beyond. W dzisiejszym zalewie sequeli, prequeli, rebootów i rimejków kolejnych tytułów napakowanych oklepanymi motywami, pozycje od Quantic Dream proponują coś świeżego. Nie będę żałował ani złotówki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś w ogóle ma zamiar rezygnować z zakupu przez narzekanie jednego gościa? Ja nie zamierzam. Takie gry nie przypadają do gustu każdemu, tak było z HR, tak samo będzie z Beyond. W dzisiejszym zalewie sequeli, prequeli, rebootów i rimejków kolejnych tytułów napakowanych oklepanymi motywami, pozycje od Quantic Dream proponują coś świeżego. Nie będę żałował ani złotówki.

 

Z takim nastawieniem gra dostarczy Ci dużo funu!

swieżość tej gry moze Cie przygniesc.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Ktoś w ogóle ma zamiar rezygnować z zakupu przez narzekanie jednego gościa? Ja nie zamierzam. Takie gry nie przypadają do gustu każdemu, tak było z HR, tak samo będzie z Beyond. W dzisiejszym zalewie sequeli, prequeli, rebootów i rimejków kolejnych tytułów napakowanych oklepanymi motywami, pozycje od Quantic Dream proponują coś świeżego. Nie będę żałował ani złotówki.

 

Z takim nastawieniem gra dostarczy Ci dużo funu!

swieżość tej gry moze Cie przygniesc.

 

Goście klepią to samo od Farenheita, a ludzie tu świeżość widzą.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...