Skocz do zawartości

Crysis 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jakie oczekiwania? Żebym nie zasypiał podczas gry? Żeby AI nie ograniczało się do spider sense u przeciwników? Żeby nie strzelali przez ściany?

 

Tak, oczekuję, że tym razem będzie to przynajmniej średniak...

Odnośnik do komentarza

Crysis 3 ma być ponoć w Londynie. Masakra, bo jeżeli to sie by potwierdziło to bania mała. NY moim skromnym zdaniem byl oddany rewelacyjnie. Można było poczuć, że ta katastrofa ma miejsce w Big Apple, ale jakby zrobili Londyn i walący się Big Ben na Westminster Abbey, albo prosto do Tamizy.

 

Ech... lepiej za bardzo nie fantazjować... :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy to prawdziwe info:

 

- Will be situated in a destroyed New York, which has become almost a jungle.

 

- Promise the best sandbox fps on the market.

 

- There will be a limited and Hunter edition of Crysis 3.

 

- PC, Xbox 360, PS3.

 

- Out in the spring of 2013.

 

- April 15 announcement.

 

http://translate.google.ru/translate?sl=ru&tl=en&js=n&prev=_t&hl=ru&ie=UTF-8&;layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.madfanboy.com%2Fsite%2Fpervye-podrobnosti-crysis-3

Odnośnik do komentarza

Na to właśnie czekałem. Crysis 2 mną pozamiatał i gdyby nie skopane AI wrogów byłoby cudnie. Rewelacyjna oprawa, muzyka, nawet niezła fabuła i chyba najbardziej za(pipi)iste skrypty. Zakładam, że C3 powstaje na CryEngine 3.

 

Dziwne, że znowu mieliby postawić na NY. Ale po tym co zaserwowali w dwójce nie przeszkadza mi to. I koniecznie niech poprawią multiplayer, bo jak dla mnie w C2 to najsłabszy element i raczej dodatek do kampanii.

 

16 kwietnia ma się pojawić (chyba) oficjalna zapowiedź.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

I nie ma się co dziwić, bo sceneria jest bardzo podobna. Ciekawe czy Crytek od początku mieli taką koncepcję czy podpatrzyli od Naughty Dog. Grę pewnie robią od niecałego roku. Tak czy siak to dla mnie nieważne, bo na Crysis 3 czekam jak na żadną inną grę (no oprócz RE6).

 

Pewnie i tak puszczą render, bo nie liczyłbym że pierwszy zwiastun będzie na silniku gry. I tak czekam z niecierpliwością.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

CryEngine 3 jest tak zajebisty, że nie muszą się bawić w żadne rendery.

 

Ciekawe czy Crytek od początku mieli taką koncepcję czy podpatrzyli od Naughty Dog.

 

No proszę Cię. A czy to Naughty Dog jako pierwsze robi grę z porośniętym miastem?

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Teraz ludzie będą to z The Last of Us porównywać.

 

A co tu porównywać, w Enslaved zgliszcza miast też były roślinnością porośnięte, czyli wynika że Naughty zerżnęło od twórców przytoczonej gry. A tak na serio jaką scenerię można wybrać po kataklizmie: zniszczona, ale teoretycznie nadająca się do zamieszkania Ziemia - w większości pustynie, odżywająca planeta - dżungle zalewające pozostałości miast, roztopione lodowce - większość kontynentów pod wodą, planeta nie nadająca się do zamieszkania - pustynie + wysokie temperatury uniemożliwiające wegetację, niskie temperatury - brak życia, zlodowacenie.

 

Nikt od nikogo nie ściąga, raz jest trend na zombie, a innym razem na kataklizm (w wyniku którego i tak są zombie :D).

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi raczej o mocno zbliżony design, choć to tylko jeden z screen, ale jest to najbardziej zbliżone do Ostatnich z Nas. Jednak w rzeczywistości te dwie gry mocno się od siebie różnią i to się liczy. A że podobna sceneria? To w sumie nic takiego, bo co w tym przypadku można powiedzieć o military shooterach, w którym zawsze pojawia się sceneria Bliskiego Wschodu...

 

A tak poza tym to ja bardzo lubię w grach wizję zniszczonych metropolii. Dlatego tak bardzo spodobał mi się Crysis 2 czy ostatnio I Am Alive.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Caly Crysis. Jak przypatrzec sie na pojedyncze tekstury to sa dosc rozmazane, np samochodow, a to sa zapewne screeny z PC. Jednak jak odsunac sie troszke to calos prezentuje sie przepieknie. Ale mi sie podoba ta koncepcja, szczegolnie jak pomysle jak dwojka sie skonczyla, to Crysis 3 bedzie duzym blockbusterem.

Odnośnik do komentarza

Screeny fajne, Prorok głównym bohaterem - przynajmniej nie będzie takiej żenady jak w dwójce z niemową.

Nie za bardzo kumam, skoro bohater ten sam.

 

Zerknijcie na crysis.ea.com

 

Crysis®3 is the ultimate sandbox shooter, realized in the stunning visuals only Crytek and the latest version of CryENGINE® can deliver. Assess Adapt, and Attack starting spring 2013 on Xbox 360®, PlayStation®3, and PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...