Skocz do zawartości

Crysis 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Swietny trailer.

 

Choc sceny migaja w nim szybko, wstepnie mozna powiedziec, ze wyglada bardzo podobnie do dwojki. Zapewne zaliczy drobny lifting i raczej skupili sie na jeszcze lepszej optymalizacji, zeby gra chodzila w tych 30 klatkach, bo swiat ma byc jeszcze bardziej otwarty.

 

Nie mniej - super. Czekam napewno i teraz niech na PSN spakuja obie czesci za 69 zl dla Plusa czy cos i wezme z miejsca. Powtorzylbym sobie obie czesci przez wakacje, a w jedynke na konsoli nie gralem i jestem ciekaw tego portu.

Odnośnik do komentarza

To bardzo przypomina Crysis 2, nawet animacja zabijania Cepidów z ukrycia jest raczej niezmieniona. Graficznie jak widac mamy do czynienia z takim Crysis 2,5. Dla mnie jest świetnie. Teraz tylko niech dopracują AI i będzie killer.

 

Swoją drogą jak patrzę na ten trailer to widać, że grę zaczęli robić niedługo po C2.

Odnośnik do komentarza

Wrażenia z pokazu C3:

 

http://www.gry-onlin...022.asp?ID=8185

 

Tak ogólnie to zapowiada się taki map pack do dwójki/Crysis 2,5. Edit: Mi to akurat nie przeszkadza, bo w zniszczonym NY (w C2) bawiłem się super, ale raczej na premierę się nie skuszę.

 

A i najciekawszy fragment z zapowiedzi: "autorzy obiecują również zaimplementowanie pełnego wygładzania krawędzi dla wersji przeznaczonych na konsole Xbox 360 i PlayStation 3" <- ciekawe jakim kosztem ;) .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że oprawa generalnie będzie stała na niemal identycznym poziomie co C2. Jednak zmiana scenerii, nowe bronie, bardziej urozmaicony gameplay i wreszcie poprawione AI wrogów zrobią swoje. Ja trójkę biorę w premierę.

 

 

Tutaj jest zbiór ciekawych informacji z zapowiedzi jakie można przeczytać w branżowych pismach (m.in. w Playbox):

 

- Crysis 3 won't be the ending.

- New writer: Steven Hall.

- Prophet was imprisoned by Crynet (reason of 2023>2047 timeskip).

- Global Ceph-invasion took place.

- We will find out what happened to the rest of the planet.

- Psycho is back.

- Crynet and Ceph aren't the only factions.

- Side missions.

- New 'Scorcher' Ceph with flamethrower.

- Animals are back: giant frog.

- Speed and Power seem to be separated now.

- Two new powers: hacking alien turrets and using their weapons.

- Environment is less destructible than in Crysis.

- One of the concept art (or screen) seems to show a frozen world

outside of the Nanodome.

- Desert, water, forest and mountain environments are promised

inside the Nanodome.

- Gameplay was shown: "Vegetation has never been done better".

Destruction very well: "A Ceph flying vehicle roars past you and

tear up surface (/raffle) from the ground").

- The bow can be equipped with different types of arrows:

the "usual" and explosive ones were shown.

- Alien weapons can be picked up from the ground and used.

Plasma gun "similar to Halo universe". Grenade launcher was also

shown.

- Game was being shown on PC with an Xbox 360 controller.

 

 

 

Ciekawe czy gameplay ze zwiastuna także pochodził bezpośrednio z PC czy tą wersję pokazywali tylko dziennikarzom. Albo jedno i drugie.

 

Swoją drogą fajnie, że będzie można zhackować bronie obcych, powrócą misje poboczne ( w jedynce było chyba sześć do wykonania), szykuje się też solidna interakcja z otoczeniem. Czekam na kolejne materiały.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Crytek has DX11 graphics running in Crysis 3 on PS3, Xbox 360

http://n4g.com/news/...on-ps3-xbox-360

!!!!!!!!!!!!!

 

10 fps i 480p potwierdzone

!!!!!!!!!!!!!

 

;)

 

Tak serio to mogą zrobić grafikę nawet gorszą niż w C2, ale niech ta gra chodzi w 30fps i bez takiego doczytywania obiektów.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie oprawa może być identyczna co w C2, bo to wciąż jest graficzny killer. Jeśli chodzi o gry sygnowane logiem Cryteka to nigdy się nie trzeba o to martwić. Wspaniały technical design to och znak rozpoznawczy. Tak samo będzie z Crysis 3.

 

Crytek raczej wyklucza wersję na Wii U:

 

Speaking to Destructoid, Crytek director of creative development Rasmus Hoejengaard said, "I don’t think it’s going to be possible. it’s not in the cards to do a Wii U version."

 

http://www.gameinfor...3-on-wii-u.aspx

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pięknie wygląda ten pokaz z PC.

Ciekawi mnie jak bardzo wersję konsolowe będą "brzydsze".

 

Właśnie po takich pokazach/gameplayach trochę szkoda że z Crysis 3 nie poczekali do premiery nextgenow,które i tak będą na 100% w tym samym roku co premiera C3...

Edytowane przez LionelPL
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Na poprawe AI nie licze. To byla bolaczka C2 i bedzie to bolaczka C3. Niestety, trzeba bedzie zagryzc zeby, bo widac, ze tworcy stawiaja na singla i przed koncem generacji chca jeszcze do(pipi)ac z Crysisem 3 wraz z maksyma bigger, better and more badass. Podoba mi sie to zarosniete miasto, skrypty znowy beda ryc baniak i sam gameplay jest swietny.

 

C3 i DS3 w tym samym miesiacu...hmm... EA widocznie nie chce sprzedac ich dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...